Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-21, 01:58
Autor Wiadomość
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany:    [opinia] Serwisik z muzyką

Co sądzicie o tej stronie?

http://musiclib.ovh.org/

Piszcie wszystko co wam przyjdzie do głowy. Piszę to tutaj dlatego, że spieram się z jej autorem na temat wyglądu tego serwisu i chcialabym sie dowiedziec czy opinia innych jest podobna do mojej.

Jezeli ktos jest zainteresowany geneza tego tematu to wiecej tutaj
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-11-12, 16:53   

gorsze od niektórych blogów :szok:

wygląd rodem moich stron z roku 2002 xD
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
h43m
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-12, 21:51   

no no, Frozen, sama nie możesz sobie ze mną poradzić, to zwracasz przeciwko mnie całą społeczność? Myślałem, że stać Cię na więcej.

a to, że strona wygląda archaicznie już ustaliliśmy. teraz jest spór o wyższość prostoty szablonu nad skomplikowanymi.
 
  podziel si� tym postem na:
DJ Click
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-12, 22:12   

tak duzo racji jest w zdaniach poprzednikow natomiast plus za prostote wyrazona w sposob latwy w dostepie :P
w sumie jest proste glowne menu aczkolwiek skin jakby nie pasuje ale to juz indywidualna sprawa.
z tego co wiem taki serwis powinien wygladac troche inaczej ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-11-12, 23:05   

h43m napisał/a:

teraz jest spór o wyższość prostoty szablonu nad skomplikowanymi.
nikt nie mówi, że szablon ma być skomplikowany ;) obecnie panuje nawet swego rodzaju popyt na prostotę, ale w twoim wydaniu brak nuty wyczucia estetyki, polecam strony typu cssmania.com, chociażby po to aby rzucić okiem na styl i poziom :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-11-12, 23:17   

h43m napisał/a:

no no, Frozen, sama nie możesz sobie ze mną poradzić, to zwracasz przeciwko mnie całą społeczność? Myślałem, że stać Cię na więcej.

Nie pochlebiaj sobie, nie mam nic do ciebie poza tym, ze nie lubie zarozumialcow ;)

Poza tym mam prawo poznawac rozne opinie na temat stron, w koncu ten dzial po to jest.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-11-12, 23:52   

h43m, zastanawia mnie to czemu za wszelka cene chcesz wszystkim wmowic ze Twoj serwis jest profesjonalny. Spójrz na interie nie jest bogata graficznie ale jest zrobiona z wyczuciem i estetyka.
Ostatnio zmieniony przez Artur 2006-11-12, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
h43m
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-12, 23:54   

Frozen Lust napisał/a:

Nie pochlebiaj sobie, nie mam nic do ciebie poza tym, ze nie lubie zarozumialcow ;)


to nie dawaj mi powodu do bycia zarozumiałym :>.

a co do kursów CSS, nie mam teraz na to za wiele czasu. WY, gimnazjaliści i studenci macie na to więcej czasu. a mi się nawet nie udaje obejrzeć tych kursów CSS na video. estetyk też ze mnie marny.

no, ale jak DJ Click zauważył, chodziło mi raczej o łatwość obsługi. pamiętajcie, że nie wszyscy są tak inteligentni jak WY i potrafią najpierw użyć googli przed napisaniem setki postów. tacy są zwykle mało kapnięci i musza mieć podane na jak na tacy. a skoro stanowią większość społeczeństwa, nie ma wielkiego wyboru jak im dogodzić.

@Artur - kiedy ja komu wmawiałem, że mój serwis jest profesjonalny? ja tylko udowadniałem, że wasz nie jest. oprócz tego, kilkakrotnie powtarzałem, że serwis jest tylko ćwiczeniem, ale widocznie czytasz w sposób selektywny.

na koniec dodam, że naprawdę zdolni w CSS powinni chyba iść na ZenGarden, które jest popularniejsze niż cssmania (PR9 vs. PR6). według mnie, Zen ma jeszcze wyższy poziom i jest szerzej rozpoznawany. no, ale to tylko moja opinia.
Ostatnio zmieniony przez h43m 2006-11-12, 23:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-11-12, 23:56   

h43m napisał/a:

studenci macie na to więcej czasu

No jasne, bo studiowanie to wieczna impreza ;]
Szkoda tylko, ze codziennie siedze nad czyms i nie mam czasu by umowic sie na randke nie wspominajac o zwyklym imprezowaniu :/
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
h43m
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-13, 00:00   

no ale masz większy wybór jak chcesz spędzić swój czas.

PS. pań w dziedzinie informatyki jest raczej niewiele. nie zmniejszaj tej grupy ;]
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-11-13, 00:21   

h43m napisał/a:

pamiętajcie, że nie wszyscy są tak inteligentni jak WY i potrafią najpierw użyć googli przed napisaniem setki postów. tacy są zwykle mało kapnięci i musza mieć podane na jak na tacy. a skoro stanowią większość społeczeństwa, nie ma wielkiego wyboru jak im dogodzić.
między innymi dlatego powstało to forum ;) aby pomagać tym rozgarniętym i zielonym w temacie...

h43m napisał/a:

a co do kursów CSS, nie mam teraz na to za wiele czasu.
to co podałem to nie jest kurs CSS'a ;)

h43m napisał/a:

estetyk też ze mnie marny.
właśnie po to podałem ci strone z galerią prac wyszukanych w internecie przez ludzi, strony sa zgodne ze standardami i estetycznie wykonane.

h43m napisał/a:

na koniec dodam, że naprawdę zdolni w CSS powinni chyba iść na ZenGarden, które jest popularniejsze niż cssmania (PR9 vs. PR6). według mnie, Zen ma jeszcze wyższy poziom i jest szerzej rozpoznawany. no, ale to tylko moja opinia.
cssmania, csslove to chyba nie do końca to samo co zen ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
h43m
[Usunięty]



Wysłany: 2006-11-13, 00:43   

Htsz napisał/a:

między innymi dlatego powstało to forum ;) aby pomagać tym rozgarniętym i zielonym w temacie...

wiem, ale czasami samo patrzenie na takich użytkowników wzbudza frustrację. dlatego właśnie na większości forach używa się wyrażenia: "go Google it" ;]. no, ale skoro forum powstało żeby takim pomagać, to nie mam co robić jak tylko gratulować cierpliwości.

Htsz napisał/a:

to co podałem to nie jest kurs CSS'a ;)

to wiem

Htsz napisał/a:

właśnie po to podałem ci strone z galerią prac wyszukanych w internecie przez ludzi, strony sa zgodne ze standardami i estetycznie wykonane.

to też wiem

Htsz napisał/a:

cssmania, csslove to chyba nie do końca to samo co zen ;)

żeby dopełnić, dodam, że to też wiem, ale Zen będzie moim celem, jak już poznam podstawy CSS. właściwie, tylko wiem jak Zen działa ;]
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz