Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:21
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    [YT channel] nowy wygląd kanału na YouTube

Już jakiś czas temu zauważyłem nowy wygląd u Łukasza (Lukem) i nie wiedziałem jak go zrobić u siebie, ale dzisiaj na swoim profilu zobaczyłem informację

Cytat

New YouTube channels are coming soon. Click here to learn more.


=> http://help.youtube.com/s...?&answer=152024

po wejściu w 'edytuj kanał' moim oczom ukazała się informacja:

Cytat

Wypróbuj nasze nowe kanały w wersji BETA!
Być może znasz je już z widzenia, a teraz możesz wypróbować je samodzielnie. Dzięki nowemu projektowi możesz oglądać filmy wideo kanału, przeglądać jego playlisty, a nawet edytować własny kanał bez opuszczania strony.Zapiszemy kopię Twojego aktualnego „starego” projektu kanału, co umożliwi Ci powrót do niego przez kliknięcie w dowolnym momencie opcji „zrezygnuj”. Zajrzyj na nasz blog, aby uzyskać więcej informacji i aktualizacje dotyczące postępów nad naszymi wersjami BETA.


i przycisk "uaktualnij mój kanał!" - nacisnąłem i mój profil zamienił się w taki jak ma Łukasz :) można wybierać kolory samodzielnie lub ustawić jeden z gotowym motywów, dostosowywanie wyświetlanych elementów profilu odbywa się na jednej stronie, zmiany widocznie są tuż po ustawieniu / zapisaniu.

Mnie nowy wygląd profilu przypadł do gustu, jedyna różnica w wyświetlaniu, którą zauważyłem to, ze pod Opera nie ma zaokrąglonych rogów. Minusem jest dla mnie dodatkowy panel podczas bycia zalogowanym widoczny w profilu, który służy do edycji kanału, jest grubości belki z wyszukiwarką pod logiem..

mój nowy profil => http://www.youtube.com/user/Htsz

a wy macie mozliwość zmiany ? jak wam się podoba nowa wizja wyglądu profili ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-06-26, 16:55   

to jest tak kurde niewygodne w użyciu, że aż żal. wszystkim się spodobało, ale na stronach się taki chaos zrobił, że większość użytkowników wraca do starego wyglądu kanału.

fajnie, że coś robią, ale ten pomysł to niewypał.

ja za to ostatnio zauważyłam, że kiedy oglądam filmy na YT (szczególnie późną porą) to pojawia mi się możliwość wygaszenia strony, aby widzieć tylko film i dodatkowo mogę sobie powiększyć ekran. takie oglądanie filmó w HQ jest świetne
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-06-26, 17:20   

a dla mnie to jest wygodne z uwagi na to, że swoje ulubione filmy oglądam na kanale i nie muszę wchodzić na ich podstrony co mnie zawsze irytowało. Nie mam pojecia o jakim chaosie mowa, przecież zmieniła się jedynie rama strony reszta podziałów jest mniej więcej taka sama, mnie się nawet lepiej widzi wstawienie playlist, ulubionych i własnych filmów w jedną listę odtwarzania :) W każdej chwili dzięki menu nad filmami mogę wydzielić to co mnie interesuje.

Asiek napisał/a:

ja za to ostatnio zauważyłam, że kiedy oglądam filmy na YT (szczególnie późną porą) to pojawia mi się możliwość wygaszenia strony, aby widzieć tylko film i dodatkowo mogę sobie powiększyć ekran. takie oglądanie filmó w HQ jest świetne
widziałem to na filmach w profilu "britain's got talent", masz rację fajny bajer.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz