Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:25
Autor Wiadomość
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2009-06-06, 13:09   

Disco polo do zabawy jak najbardziej. Pamiętam, kiedyś był koncert na którym najpierw grali Boysi, a potem Strachy na Lachy. Lider zespołu Strachy na Lachy wchodząc na scenę powiedział do publiczności, że jeśli dadzą z siebie połowę z tego, co na Boysach, to on będzie spełniony zawodowo. ; p
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

amy74 

Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłany: 2009-09-08, 12:09   

Muzyka disco polo, jest na niskim poziomie, jednak większość ludzi ją lubi. Ja się tego wypierać nie będę. Lubie się przy niej bawić, po kilku piwkach. Bardzo lubię na weselach, bo łatwo można złapać rytm. Poza tym, jest to muzyka, którą słyszałam będąc małym dzieckiem i tak myślę, że jakiś sentyment został:)
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-08-30, 09:06   

Odświeżam temat ;)

I przy okazji zgodzę się, że wszyscy leją z disco-polo, a wszyscy znają słowa ;)

I chyba zgodzicie się ze mną, że słowa w disco-polo są tak zatrważająco niewymagające myślenia, że to aż samo wchodzi w głowę i robi spustoszenie ;) Zresztą w tych czasach nie tylko disco-polo jest dennie idiotycznie, ale mowa tu o DP :D

Ja nie lubię słuchać tego rodzaju muzyki i to głównie z jednego powodu - ja lubię męskich wokalistów i męskie zespoły, niskie głosy, a nie słodkie, przepełnione miłością i dawaniem na tylnym siedzeniu samochodu, dziewczeńskie głosiki ;) A DP właśnie takie jest - nawet facet śpiewa jak baba, :yak:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-08-30, 10:39   

Rododendron napisał/a:

słowa w disco-polo są tak zatrważająco niewymagające myślenia, że to aż samo wchodzi w głowę i robi spustoszenie ;)

yup.
kiedyś się słuchało, jak miało się te 10 lat, głównie Shazzy (ah ten "znikający punkt") reszty w ogóle sobie nie przypominam o.O
szczerze mówiąc, to d-p mało mnie interesuje - generalnie to dla mnie mało wybitna piosenka na jeden rytm. nie wpada w ucho, ogólnie odrzucająca ze względu na nieskomplikowane teksty (często niewybredne np. piosenka o "biuście nr 7" - nie pamiętam już kogo), małą melodyjność (kwadratowość zarówno tekstu, melodii i głosu) i całą otoczkę - średnio co drugi zespół ma wokalistę/kę co mu/jej słoń nadepnął na ucho i zwyczajnie tego słuchać się w ludzkich warunkach nie da.

może dlatego dawno temu polubiłam muzykę alternatywną (głównie ambient), gdzie wokal to absolutna rzadkość i raczej sprawia, że czuję się bardziej wypoczęta niż po muzyce z fałszowaniem w tle ;)
 
  podziel si� tym postem na:
hasia 
WordPress.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Maj 2010
Posty: 64
Miasto: Tczew

Wysłany: 2010-08-30, 13:29   

Na co dzień nie słucham, ale nie ma to jak osiemnastka przy disco polo :D Na początku ludzie zrzędzą, że badziew, że słuchać się nie da, a potem zaczyna się najlepsza zabawa. Dużo bardziej lubię takie trochę "weselne" imprezy od techno party.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-08-30, 14:14   

hasia, tylko że nawet są już techo remiksy tych "sklagierów" by przeciągnąć je na techno party. :P
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-08-29, 14:09   

hasia napisał/a:

nie ma to jak osiemnastka przy disco polo


Wczoraj były w mojej miejscowości dożynki, i o ile na początku taka muzyka strasznie mnie irytowała (Baciary jako główny gość..), to potem dość fajnie się przy niej bawiło ^^
Ale podtrzymuję, że nie lubię disco polo.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Zoso 


Imię: Krzysiek
Wiek: 29
Dołączył/a: 09 Sie 2011
Posty: 33
Miasto: Trzebinia

Wysłany: 2011-09-02, 23:13   

Nie lubić - a bawić się przy owej muzyce - dwie różne sprawy.
Przy techniawie ani się bawić nie umiem, ani słuchać w domu...

Jakieś "wiejskie przeboje" na imprezach zawsze wprawiają w zaje***ty klimat. Jak najbardziej na tak! Poza tym nie wierzę ludziom, którzy twardo stoją przy tym, że nigdy nie słuchali - a teksty na pamięć znają.

W domu - nigdy,
na dobrą imprezę - jasne!
______________________________________________________
mente et malleo
 
  podziel si� tym postem na:
ZoZoL 
Blogger.Klub
2,5 l na G


Imię: Mateusz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył/a: 10 Lut 2011
Posty: 72
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-09-11, 14:23   

każdy jak sobie chlapnie czegoś mocniejszego w gardło na jakiejś imprezie to idzie i przy disco polo bawi się świetnie, bo jest to muzyka do zabawy: skoczna melodia, wpadający w ucho tekst. Czego chcieć więcej?
Mam do tej muzyki sentyment, bo na niej można powiedzieć się wychowałem (Disco Relax w TV, kasety z tą muzą, wszędzie tego było pełno) ale nie słucham tego na co dzień, bo lubię inną muzę. Ale festynu czy wesela bez disco polo sobie nie wyobrażam.
______________________________________________________
Cache mi się zapchał, cookiesy mnie śledzą,
wszystko pootwierane, niezapisane ciągle, pofragmentowane,
w tle jakiś wymagający algorytm liczy za i przeciw.
Dwadzieścia dwa lata bez reinstalacji.
 
  podziel si� tym postem na:
shane 

Wiek: 28
Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 13

Wysłany: 2011-12-11, 20:59   

Nie lubię tego rodzaju muzyki.
Nie którzy dobrze bawią się przy niej, jednak bardziej skłonna bym była bawić się przy tzw. vixie niż przy disco polo.
 
  podziel si� tym postem na:
×Nomik 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączył/a: 22 Sty 2007
Posty: 80

Wysłany: 2011-12-28, 13:09   

Czy ktoś z Was moze ogladał dokument Miliard Szczęsliwych Ludzi ? Ja po obejrzeniu jestem po prostu w szoku ze taki zespół jak Bajer Full jest w stanie rozwinąc swoją kariere w Chinach.Wiec moze poki co nie skreslajmy az tak muzyki disco polo.O niej jeszcze nie raz usłyszymy ;)
 
  podziel si� tym postem na:
toxicelement 
Blogger.Klub


Imię: Klaudia
Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 13
Miasto: Będzin

Wysłany: 2012-05-10, 12:14   

na wesela w sam raz :D
______________________________________________________
Klaudia 
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz