Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:32
Autor Wiadomość
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2009-10-14, 16:11   

Jakoś nie mam zamiaru kupować jej nowej płyty, ewentualnie przesłucham sobie ją na wrzucie.
Jeśli cała płyta będzie na wzór pierwszego kawałka to nie będzie to dla mnie żadna rewelacja
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

lomuelle 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lis 2009
Posty: 42

Wysłany: 2009-11-23, 22:09   

O ile się nie mylę... to cała płyta Agnieszki jest w tym stylu. Będę szczera i Was zaskoczę.

Nie podoba mi się. ^.-

Aczkolwiek, jeśli nadal, jak to mówiła w jakimś wywiadzie, miała czuć presję tego, że musi udawać(?!) twardą, wulgarną i wyszczekaną babę to niech już lepiej robi to, co czuje.
Po drugie, jest świadoma tego, że wielu fanów się na niej zawiedzie. Aczkolwiek nie można na to patrzyć w ten sposób... Agnieszka wciąż jest taka sama (albo tak sobie wmawiam) jak wcześniej, nie wymagajmy od niej, żeby nadal grała to, co pewnie już jej się zdążyło znudzić piętnaście razy i co już jej nie sprawia przyjemności.
Ewolucja dźwięku też jest ważna, wiem, wiem, to co tworzy obecnie nie dla wielu może takie być, ale ej, wszystko zależy od tego, czego oczekuje się od artysty. Ona pozostała sobą i za to ją szanuję ;].

To było tak mając w zamyśle tych, którzy na YT wchodzą tylko po to, żeby zbluzgać jak bardzo się spie***iła. ;] A to ogólnie polega na tym... Gra co chce z prostego powodu, bo MOŻE, i myślę, że ma do tego stosunek w stylu "Nie podoba się? Wy***laj, spodoba się innym!" Cała Agnieszka. ;]
______________________________________________________
Cześć, jestem nowa. :wstyd: | Last.fm
"I have a very low tolerance level for other peoples stupid bullshit. [...] Dumb shit, trivial shit, shit you're not even remotely interested in! [...] God, people are fucking boring!" - G. Carlin.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-11-24, 10:41   

lomuelle, każdy ma prawo do swojego zdania :P
jednak dla mnie jako osoby postronnej, nie będącej fanką Chylińskiej (ani tez wrogiem of koz) dziwi mnie brak zrozumienia dla artysty.
sorry, ale aby się rozwijać, trzeba coś zmieniać, upiększać - czasem coś wyjdzie, czasem nie - ale to nie znaczy, że całe życie artysta ma tkwić w jednym dołku i zmierzać tylko jedną utartą ścieżką!
każdy z nas się zmienia, to do cholery, czemu artysta nie może się zmienić? po to by pisać i śpiewać pod publikę, bo tego chcą fani? to już nie artyzm, to ochłapy rzucone wygłodniałym hienom -_-

poza tym Chylińska jest matką, uważacie, że rzucanie na lewo i prawo k***mi nauczy czegoś mądrego jej własne dziecko? sorrry, dorośnijcie wreszcie -_-
poza tym nie wiem, czy zauważyliście, ale Aga postanowiła pokazać siebie z tej bardziej ludzkiej, kobiecej i delikatnej strony - patrzenie na kogoś przez cały czas przez pryzmat poprzednich dokonań jest cholernie krzywdzący dla tej osoby - w przypadku Agi śmiem twierdzić, że jej delikatniejsza strona osobowości artystycznej jest naprawdę piękna :)

ps. osobiście podobają mi się jak na razie tylko dwa utwory Chylińskiej... "winna" oraz... właśnie... nowy singiel :P
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-11-24, 20:27   

w sumie nie muszę nic dodawać, bo teneniel całkowicie wyraziła moje zdanie. mi się podoba ta inna Agnieszka. kobieca, delikatna.. a nie monster wydzierający wiecznie japę. może też coś zrozumiała, może potrzebowała zmiany. posiadanie dziecka bardzo zmienia kobiety i myślę, że ona jest jedynie potwierdzeniem tej reguły.
nie mówię, że jest źle czy dobrze. jest inaczej i ważne, że ona się czuje dobrze śpiewając takie a nie inne piosenki.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-11-24, 20:33   

Asiek napisał/a:

posiadanie dziecka bardzo zmienia kobiety i myślę, że ona jest jedynie potwierdzeniem tej reguły.
Tak, z Nosowską było podobnie :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz