Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-10, 00:54
Autor Wiadomość
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-04-14, 11:39   

Ja tez uwielbiam klasyczna i instrumentalna, w ogole mam swira na punkcie muzyki filmowej :rotfl: Chociaz, jezeli chodzi o klasyke to za bardzo nie rozrozniam, bo nie slucham tak czesto jak tamtych gatonkow, ale bardzo podoba mi sie na przyklad muzyka z Baletu Romeo & Julia wg Sergeia Prokofieva - kazdy z was na pewno slyszal jeden utwor - Dance of the Knights, bo zostal uzyty w reklamie piwa, wydaje mi sie, że Dębowe Mocne, ale nie dam glowy. A wracajac do muzyki klasycznej, to mozna lekko nawiazac do muzyki sredniowiecznej i pozniejszej, ktorej tez slucham :D Mediaeval Baebes gora :hyhy:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kamila 
Mephistopheles


Pomogła: 9 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-04-14, 15:26   

mam tylko dwa albumy po 20pare utworow z sredniowieczna muzyka :wstyd: + kolejne dwa albumy hevii, ale to juz wspolczesna muzyka celtycka grana przez asturianina. Jezeli chodzi o Romea i Julie to preferuje utwor tchaikovsky'iego, chociarz kiedys zbyt dlugo go osluchiwalam i teraz lekko mnie nudzi :P Podoba mi sie jak klasyczne utwory odgrywa Andre Rieu... gorgeous ! Muzyka filmowa... chyba nie ma nic lepszego :) laczy w sobie wszystko to co najlepsze - wiekowe kanony i wspolczesnedo ducha, wystarczy tylko posluchac soundtrackow do ostatniego samuraja, wszystkich czesci lotra, pottera i roznych innym klimatycznych filmow - ta muzyka jest pelna magii, i zaszczepia w ludziach pasje. Nie rozumem jak mozna jej nie lubic, ale nie bede starac sie zmienic czyichs upodoban ;)
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-14, 19:38   

Co do soundtrackow to mi sie podoba z"requiem dla snu" , "pi"
 
  podziel si� tym postem na:
KamaJ.
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-23, 18:15   

&Sylwia - ja nie lubie Lindsay Lohan i Jessicy Simpson ale lubie Ashlee simpson ;) lub Avril Lavigne. Kiedy byla pankowa a nie teraz kiedy ma blad wlasy.... i chodzi w obcasach... (bleeee) :zdegustowany:
 
  podziel si� tym postem na:
maqwka
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-24, 10:02   

Ja lubię posłuchać rocka... Ooo tak ;)
lubie tez rytmy regge ;) no i trochę muzyki alternatywnej :P
Ogólnie to inne gatunki muzyczne tez słucham, chyba jak każdy, ale te akurat najbardziej mi do gustu przypadają :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
mati820 


Wiek: 32
Dołączył/a: 26 Mar 2006
Posty: 55
Miasto: Nie wiadomo

Wysłany: 2006-04-30, 16:55   

Ja przede wszystkim lubie r&b to jest muzyka, która mnie relaksuje szczególnie takie gwiazdy jak: Alicia Keys (nie wiem czy dobrze napisałem :P :P) Rihanna, Shakira, Kasia Cerekwicka. A przede wszystkim uwielbiam Beyonce i Destiny's Child. Lubie jeszcze Pussycat Dolls , ale głównie ze względów tanecznych, gdyż tanczą poprostu zaj*****ie Poprostu Poezja. Zresztą beyonce też super tańczy :hyhy: :hyhy: :rotfl:
______________________________________________________
Mój jest ten kawałek podłogi, więc nie mówcie mi co mam robić :)
 
  podziel si� tym postem na:
izadora
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-03, 18:04   

tam coś było o soundtrackach, ja po prostu kocham muzyke z filmu "moulin rouge" po prostu poezja, sam film jest boski ale muzyka to juz wogóle. Bardzo lubie też muzyke ze skrzypka na dachu :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz