Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-08-23, 17:41
Autor Wiadomość
rx7
[Usunięty]



Wysłany:    

Na początek coś łatwego czyli userbar (trudność *------)
1.Tworzymy nowy dokument o wielkości 3x3,powiększamy zoom toolem (z) do maksimum i zaznaczamy tak jak na rysunku,a następnie wypełniamy narzędziem paint bucket tool na czarno(wszystko na zdjęciu).

[img]http://img106.images.../12uz.gif[/img]
2.Definijume ten obrazek jako pattern,poprzez wybranie edit>define pattern.Wpisujemy nazwę np.userbar(ja tak wpisałem :D ) i zapisujemy "ok".
3.Tworzymy nowy dokument 400x30 wstawaiamy jakiś obrazek ja np.auto następnie tworzymy nowa warstwe ctrl>shift>N i zamalowujemy obrazek na jakis kolor pędzlem lub wypełniamy grisndetem,zmniejszamy opcity na jakieś 70%,tworzymy nowa warstwe i zaznaczamy do połowy zaznaczeniem eliptystycznym,kolorujemy na biało i zmiejeszamy opcity na 50%.Następnie dajemy layer>new fill layer>pattern i wpisujemy userbar czy jak tam nazwaliśmy nasz pattern zmniejszamy jego opcity na 20%.Na koniec dodajemy napis i gotowe,mi wyszło takie coś:
[img]http://img349.images...d22za.png[/img]
Ps.Jak ktoś czegoś nie rozumie w co wątpie to prosze o kontakt na gg:1859151.
pozdrawiam,rx7.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz