Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:57
Autor Wiadomość
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-05-11, 07:11   

Soulo napisał/a:

Nie czuję potrzeby zaliczania na maxa ;)

Yzoja napisał/a:

:wstyd:

Soulo napisał/a:

8 na 20

Jeeeny, bo matury ustne są taaakie ważne i najpotrzebniejsze do rekrutacji, i w ogóle jak z tego można mieć 8pkt, no jak?! [/ironia]
==
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-05-11, 11:15   

Ja na to leje ile pkt mam z matury, nie mam kompletnie w planach iść na jakiekolwiek studnia na chwile obecną dlatego nie dbam o mature. Nie stać mnie na studia po prostu i temu nie planuje czegoś czego i tak nie zrealizuje. Są ważniejsze w moim przypadku rzeczy jak staranie się o jakąś maturę i dobre wyniki. Za dużo ludzie mają spraw na głowie żeby w takim przypadku aż tak się tym przejmować.

A z wysławianiem się nie mam problemu. Owszem, lekko pod stresem są minimalne problemy jak zająknięcie czy coś ale ogólnie jest dobrze także leje na te 8 pkt. Its no problem for me.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-05-11, 11:45   

Soulo napisał/a:

nie mam kompletnie w planach iść na jakiekolwiek studnia na chwile obecną dlatego nie dbam o mature.
później może być za późno :looka: Jednak nieważne Twój żywot i twe wypociny. Koniec offtopu. :cisza:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-05-11, 12:29   

Krzysiek napisał/a:

Soulo napisał/a:

nie mam kompletnie w planach iść na jakiekolwiek studnia na chwile obecną dlatego nie dbam o mature.
później może być za późno :looka: Jednak nieważne Twój żywot i twe wypociny. Koniec offtopu. :cisza:


sorry za off, ale muszę :P
Krzysiek ma rację... ale tylko połowiczną.
W tej chwili może i Soulo nie ma kasy na studia, może czuje, że teraz mu one nie są potrzebne. OK. To JEGO wybór.
Jednak z doświadczenia wiem, że jeśli teraz oleje się maturę, to kiedyś na pewno będzie sie tego żałowało. Za kilka lat Soulo, możesz stwierdzić, że studia będą ci potrzebne z jakiegoś względu (np. pracodawca zapłaci ci więcej, jeśli jesteś studentem odpowiedniego kierunku, lub ukończyłeś te studia; albo pracodawca sam cię wyśle na studia, by szkolić personel), a wtedy nie będzie już tak różowo.
W wieku 21 lat w zasadzie ludzie są już mniej więcej w połowie studiów, ty dopiero robisz maturę. A nie przyszło ci do głowy, by zarobić na te studia?
Nawet jeśli nikt od ciebie nie będzie wymagał wyższego wykształcenia, może poczujesz taka potrzebę dal siebie samego i za kilka, kilkanaście lat zaczniesz studiować na kierunku ci odpowiadającym - nie przejmuj się wiekiem, studia nie są tylko dla ludzi młodych, ba! u mnie na uczelni studiuje sporo osób dorosłych, mężatych i dzieciatych :)
Niejednokrotnie moi znajomi z uczelni to... matka i córka/syn z tej samej rodzinki :D

także postaraj się troszeczkę, w przyszłości może się wiele zdarzyć i możesz wylądować na studiach nawet jeśli teraz tego nie przewidujesz w swoich planach ^^

koniec OFF'a :P
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-05-11, 13:00   

Może i kiedyś pójdę na studia, na razie tego nie planuje, chcę się skoncentrować na tym, żeby mieć prace i zarobić troche grosza. Nie jest łatwo nawet myśleć o studiach mając w świadomości że się nie ma kasy. A o rodzicach nie wspominam, od nich nie chcę jakiejkolwiek kasy wyciągać bo i tak już mają nadmiar kredytów a jeszcze remont planują od 2ch lat tylko pieniędzy na to nie ma i ja ich rozumiem, z tego powodu nie chcę ich na moje studia naciągać. Po za tym ja orłem nie jestem i wiem na jakim poziomie się uczę także może kiedyś się to zmieni ale na razie nie idę na studia. A matura niech sobie będzie, lepsze teraz zrobic jak potem na siłe, czyż nie ? :>
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-05-11, 14:24   

Tak, bo wszyscy z wyższym wykształceniem są rozchwytywani na rynku pracy i 100% znajduje pracę.
Jakby ktoś nie zauważył, to tak, w moich wypowiedziach rozbrzmiewa ironia.

Soulo, najlepsze, co możesz w tej chwili zrobić, to zrobić to, co uważasz za słuszne :)

A teraz, tadam, wynik Rododendronka na ustnym polskim, który ni grzeje, ni ziębi, nikt nie bierze tego pod uwagę, grunt, że zdane:
18 ._____________________.
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-05-11, 14:53   

Rododendron napisał/a:

18
:super:

Soulo napisał/a:

A matura niech sobie będzie, lepsze teraz zrobic jak potem na siłe, czyż nie ?
mam wrażenie, że teraz robisz ją na odwal się, więc nie wiem co gorsze, ale to jest Off.

jutro, 8:30, ustny angielski.
Milusio :oczami:
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-05-11, 17:07   

Ale natrzaskaliście stron, ulala. ; DD

Ja mam za sobą usty ang, rozszerzoną biolę i na podstawie pol, ang i matmę. W sumie, to po tej podstawie była bardzo spokojna. Polski łatwy, angielskie też, a o matmie to już nawet nie wspomnę, bo była banalna i jak sobie liczyłam, to wyszło mi minimum 75%. Natomiast po biologii wyszłam zaryczana z sali, ale w domu prześledziłam arkusz i odpowiedzi, także chyba nie będzie źle, a jeśli nie to za rok poprawka.;DD Cholernie boję się poniedziałkowej chemii, bo teraz moje studia zależą tylko od niej i jak się wyłożę na jakimś banalnym zadaniu (a potrafię robić naprawdę karygodne błędy!), to się zachlastam. Dosłownie. Najbardziej przeżyć nie mogę, że ustny polski mam aż 21 maja!

A z ustnego angielskiego mam 18 na 20. Nie wiem jakim cudem, ale cieszę się, bo przed wejściem myślałam, że umrę ze stresu i nic nie pamiętałam. : )
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-05-11, 17:23   

Laleczka napisał/a:

Cholernie boję się poniedziałkowej chemii, bo teraz moje studia zależą tylko od niej i jak się wyłożę na jakimś banalnym zadaniu (a potrafię robić naprawdę karygodne błędy!), to się zachlastam.
Mam to samo :P
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-05-11, 17:58   

Krzysiek napisał/a:

Laleczka napisał/a:

Cholernie boję się poniedziałkowej chemii, bo teraz moje studia zależą tylko od niej i jak się wyłożę na jakimś banalnym zadaniu (a potrafię robić naprawdę karygodne błędy!), to się zachlastam.
Mam to samo :P

Łe tam, noł stress :dobani:
 
  podziel si� tym postem na:
Yzoja 
WordPress.Klub
Psychofanka ||l||


Zaproszone osoby: 3
Imię: Angelika Wincenta
Pomogła: 8 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 1040
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2010-05-11, 18:24   

Krzysiek napisał/a:

Laleczka napisał/a:

Cholernie boję się poniedziałkowej chemii, bo teraz moje studia zależą tylko od niej i jak się wyłożę na jakimś banalnym zadaniu (a potrafię robić naprawdę karygodne błędy!), to się zachlastam.
Mam to samo :P

Podpiszę się pod tym, ale jedną ręką.
Matma i Fizyka na rozszerzeniu jeszcze będą rozstrzygać sprawę.
ale i tak się boję.
rozszerzenia nie widziałam w życiu na oczy, w sensie lekcji.
______________________________________________________
|||||
Innerpartysystem - die tonight live forever
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-05-11, 20:17   

Yzoja, łohoho, odważnie. W sumie też się zastanawiałam nad matmą rozszerzoną (zamiast bioli), ale stwierdziłam, ze nie nadrobię materiału. ; )
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz