Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:57
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany:    [humor] Troskliwy prowadzący



To dziś mój kolega umieścił w linku na NK. Na pierwszy rzut oka nie miałam pojęcia o co chodzi, ale gdy to przeczytałam myślałam, że padnę :D . Dodam jeszcze, że to moja uczelnia i ten gość uczył mnie mikroekonomii na pierwszym roku :P .
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-02-21, 14:08   

chamskie.
i nadaje się na wykop oraz demota.
ciekawe co na ten tekst władze uczelni?
u mnie byłaby poważna rozmowa z najwyższymi władzami uczelni i zapewne odpowiednie konsekwencje.
w każdym razie, jeśli to żart, to bardzo kiepski.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-21, 14:17   

teneniel napisał/a:

chamskie.
i nadaje się na wykop oraz demota.

Na wykopie już się pojawiło: http://www.wykop.pl/link/...ow#comment-this
:)

Szczerze mówiąc trzeba znać tego gościa, żeby zrozumieć jego dowcip. Dziwi mnie tylko trochę, że on porusza tu sprawę egzaminu! Z tego co wiem na IE egzamin był z kimś innym i wyglądał tak, że było kilkadziesiąt pytań i trzeba było odpowiedzieć tylko czy to prawda lub fałsz. Ponadto... Kolokwia z nim też nie były najgorsze i u mnie w grupie były praktycznie same 4 i wyżej. Sporadycznie zdarzały się niższe oceny.

I z tego, co się orientuję pewnie biedaczek będzie miał przerąbane, ale znając go to on to wszystko sobie oleje przysłowiowym "sikiem prostym", bo wielokrotnie nam powtarzał, że nie przepada za swoją pracą, jest aspołeczny, itd.

Jeśli jesteście zainteresowani to mogę Wam napisać jak się sprawy potoczyły dalej ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-02-21, 17:12   

o ja dopiero na onet zerknęłam a tu taki news na głównej:
http://www.tvn24.pl/0,164...,wiadomosc.html

:D
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-02-21, 20:48   

A to profesor świnia. Że też nie boi się jeszcze samotnie spacerować w nocy po Wrocławiu :luka:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-21, 20:56   

teneniel napisał/a:

o ja dopiero na onet zerknęłam a tu taki news na głównej:
http://www.tvn24.pl/0,164...,wiadomosc.html

Aż doktorowi Szojerowi napisałam e-maila :D . To był gość, kuźwa :D . Płakaliśmy ze śmiechu na jego zajęciach ;P. Teraz zmienił wpis. Pogratulować popularności bo teraz wszędzie o tym piszą... Nieźle ;) .

I z tego, co wyczytałam to miałam rację! To nie z nim był drugi termin egzaminu czyli rzeczywiście były to pytania, na które trzeba było odpowiedzieć "prawda" lub "fałsz"! Bez żadnego uzasadnienia... Czyli równie dobrze można było przyjść nieprzygotowanym i pobawić się w sapera.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-02-21, 22:37   

Inez napisał/a:

I z tego, co wyczytałam to miałam rację! To nie z nim był drugi termin egzaminu czyli rzeczywiście były to pytania, na które trzeba było odpowiedzieć prawda lub fałsz! Bez żadnego uzasadnienia... Czyli równie dobrze można było przyjść nieprzygotowanym i pobawić się w sapera.

wiesz, że to odwracanie kota ogonem?
niezależnie od tego jak bardzo łatwy był to egzamin i ile osób się nie douczyło - żaden szanowany doktor czy nawet magister czy jakikolwiek wykładowca nie powinien publicznie tak się wyrażać do swoich studentów. takie słowa świadczą o kompletnym braku szacunku wobec studenta a także uczelni którą przecież reprezentuje własną osobą.
gdyby mój wykładowca coś takiego zrobił, nie miałabym już krzty zaufania do zarówno tytułu, do samej osoby wykładowcy, ale także do uczelni, która zamiast ukarać niesubordynację pracownika dydaktycznego to jeszcze ją pochwala.
istnieje coś takiego jak poszanowanie czyjejś godności osobistej - a tym czasem jakże szanowny pan profesor postanowił poważnie ją naruszyć i to mu ujdzie płazem, jakby w ogóle to zajście nie miało miejsca.
wstyd dla uczelni normalnie -_-
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-02-21, 22:50   

To miał być raczej tylko żart...
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-02-21, 23:00   

miglu149 napisał/a:

To miał być raczej tylko żart...
Ale dość niesmaczny żart.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-22, 00:17   

teneniel napisał/a:

wiesz, że to odwracanie kota ogonem?
niezależnie od tego jak bardzo łatwy był to egzamin i ile osób się nie douczyło - żaden szanowany doktor czy nawet magister czy jakikolwiek wykładowca nie powinien publicznie tak się wyrażać do swoich studentów. takie słowa świadczą o kompletnym braku szacunku wobec studenta a także uczelni którą przecież reprezentuje własną osobą.
gdyby mój wykładowca coś takiego zrobił, nie miałabym już krzty zaufania do zarówno tytułu, do samej osoby wykładowcy, ale także do uczelni, która zamiast ukarać niesubordynację pracownika dydaktycznego to jeszcze ją pochwala.
istnieje coś takiego jak poszanowanie czyjejś godności osobistej - a tym czasem jakże szanowny pan profesor postanowił poważnie ją naruszyć i to mu ujdzie płazem, jakby w ogóle to zajście nie miało miejsca.
wstyd dla uczelni normalnie -_-

Tylko, że najlepsze jest to, iż sami zainteresowani raczej się z tego śmieją i nie czują się urażeni jego zachowaniem! I tak samo jest w gronie mojej starej grupy. Wszyscy z tego polewają bo doskonale wiedzą jaki jest ten facet. Sam zresztą napisał teraz na tej stronie, że to było odnośnie czegośtam z ekonomii, być może.
I to nie jest odwracanie kota ogonem, tylko raczej próba uzmysłowienia Wam, że to nie u niego ludzie byli egzaminowani i to, co on tam wtedy napisał to raczej niejednoznaczny komentarz odnośnie czynów pani od wykładu, której sympatią nie darzy. Pamiętam jak mi rok temu powiedział, że podczas tego egzaminu będę miała niezapomniane przeżycia :P . I w pewnym sensie miał rację. Tak samo tutaj. Babka na wykładach nie popisywała się elokwencją i wiedzą, a egzamin dowaliła taki niby prosty, ale wszyscy padli na nim... Powiedziała, że mają być dwa terminy i koniec, bez komisów (a jak już studenci by wywalczyli tego komisa to i tak pewnie by wszystkich udupili :P ), bez dopytek... No to co im pozostaje? UK do października albo KFC :P .
Ludzie trochę opacznie zrozumieli to, co on napisał.
I generalnie przyznam szczerze, że doktor Szojer jest jednym z inteligentniejszych osób, jakie znam i te jego żarty są na zajęciach na porządku dziennym. No... Trochę przegiął jedynie z tą krwią, ale gdybyście zobaczyli budynek L... To dopiero parodia! Na ścianie jest napisane: "Bardzo prosimy o nie przekraczanie na powierzchni 1m2 200kG, gdyż grozi to zawaleniem stropu". Także pomyślcie co by było, gdyby ktoś się poślizgnął :P .
Oczywiście każdy może mieć na ten temat własne zdanie, ale właśnie zauważyłam taką prawidłowość, że ci, którzy go znają raczej się z tego śmieją a ci, których to w ogóle nie dotyczy są wielce zbulwersowani. Niestety tych drugich jest znacznie więcej.

A z tego co mi wiadomo, uczelnia mimo wszystko niezbyt toleruje zachowanie tego prowadzącego ponieważ kiedyś zwracali mu uwagę odnośnie czegoś. Nie wiem dokładnie o co chodziło. Wiem jednak, ze nie zwolnią pana doktora bo to jest wbrew wszystkiemu bardzo dobry specjalista, do którego studenci chodzą na zajęcia i naprawdę wiele z nich wynoszą. Ot co.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-02-22, 11:43   

Inez, to teraz odrzuć obraz w swojej pamięci tego profesora.
wyobraź sobie, że jesteś maturzystką, która zamierza wybrać się na ta uczelnię, jest już zdecydowana, ale chce się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat tej uczelni.
Nie znając nikogo z wykładowców, co jesteś w stanie po czymś takim powiedzieć o uczelni i jej pracownikach?

Otóż powiem ci - dla osoby postronnej taki "wyczyn" jest wielce karygodny, ba, nawet na tyle, żeby jeszcze raz zweryfikować swoją decyzję o studiach na tym wydziale.
To że wy jako byli/aktualni studenci profesora znacie jego "humor" nie znaczy wcale, że może szanowny profesor obrażać kogokolwiek i to jeszcze w taki sposób. Takie zachowanie jest świadectwem nie tylko chamstwa wobec studentów jego, ale także innych, którzy być może nie mając z nim zajęć poczuli się kompletnie urażeni tymi słowami z jakiegoś powodu. Chamstwo, buractwo, brak profesjonalizmu i szacunku do osób słabszych (tu studentów) - czy tak powinien zachowywać się człowiek, który jakby nie było jest w jakiś sposób autorytetem?
Mało istotne jest, że byli i obecni studenci go znają - to garstka ludzi w porównaniu z resztą osób, które poczuły się dotknięte i oburzone - to go nie usprawiedliwia!
Chamstwo jest chamstwem, nawet jeśli miał być to "niewinny żart" - jak już napisałam wcześniej - jeśli to żart, to bardzo nie na miejscu i godzący w dobre imię każdego studenta.

ps. jakby mi ktoś wykładowców wyjechał z tekstem, że wszyscy co nie zdali egzaminu to downy, to wykładowca pożegnałby się nie tylko z karierą na uczelni, ale także rozeszłoby się po wszystkich znanych osobistościach, co gwarantuje, że człowiek nie byłby już brany poważnie w tej dziedzinie nauki.

żarty żartami, ale w ramach dobrego gustu i smaku - a tego jak i wyobraźni zabrakło twojemu pożal się boże profesorowi.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław


Wysłany: 2010-02-22, 16:31   

http://www.mmwroclaw.pl/8...ictChanged=true

dzisiaj już jest inny komunikat ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz