Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 01:15
Autor Wiadomość
jesel
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-10, 23:45   

Normalnie spec heheh :) A na pytanie z ptaszkami tez znales odpowiedz :D ?

BTW: Wiatr wiejący z bocznej tylnej strony żaglówki nazywa się:
Fordewind
Bejdewind
Baksztag :help:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

moron 
Administrator
Forum God


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2007-04-11, 09:56   

przepraszam co tu jest quiz?
temat jest o czyms innym...


ps Broad Reach
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
×Nomik 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączył/a: 22 Sty 2007
Posty: 80

Wysłany: 2007-04-11, 13:35   

dzieki za odpowiedz ;-))0 ja tez słyszałm ten wiersz ale nie wiedziałam ,moze nie pamietałam kto go napisał.Widze ze moderator krzywo na nas patrzy.. amy tylko sobie pomagamy :-) przeciez widomo jak jest ciezko studentom z kaską to kazdy chce zgarnac to stypendium wiec sie posiłkuje pomoca na forum ;-)

[ Komentarz dodany przez: moron: 11-04-2007, 19:50 ]
mozesz zalozyc inny temat jak chcesz o poezji rozmawiac albo zarejestrowac si ena www.pisze-wiersze.pl/forum (moje malenstwo :] )
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-04-11, 13:38   

ja na kase nie mam szans, bo moja legitka się skończyła już :P ale życze wygranej ;) możecie zaprosić tu więcej osób do dyskusji na forum ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
×Nomik 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączył/a: 22 Sty 2007
Posty: 80

Wysłany: 2007-04-12, 12:05   

Nomik napisał/a:

dzieki za odpowiedz ;-))0 ja tez słyszałm ten wiersz ale nie wiedziałam ,moze nie pamietałam kto go napisał.Widze ze moderator krzywo na nas patrzy.. amy tylko sobie pomagamy :-) przeciez widomo jak jest ciezko studentom z kaską to kazdy chce zgarnac to stypendium wiec sie posiłkuje pomoca na forum ;-)

[ Komentarz dodany przez: moron: 11-04-2007, 19:50 ]
mozesz zalozyc inny temat jak chcesz o poezji rozmawiac albo zarejestrowac si ena www.pisze-wiersze.pl/forum (moje malenstwo :] )


jasne ,jasne tylko ze ja wierszy nie pisze,a chciałam jedynie poprosić o pomoc a przy okazji zapodac info o fajnym konkursidle bo pewnie wielu studentów bedzie zainteresowanych...i jak widać sa ;-)

[ Komentarz dodany przez: moron: 12-04-2007, 12:12 ]
ale tamet jest o innym konkursie
chcesz dac info o nowym - mozesz zalozyc nowy temat :)
 
  podziel si� tym postem na:
jesel
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-12, 23:32   

To trzeba zalatwic stempel, ofkoz legalnie :hyhy: A ja z ciekawosci chcialem sprwdzic czolowke konkursu i chyba w NEscafe nadal swieta, bo zdaje sie ze nie ma aktualizacji :)
 
  podziel si� tym postem na:
×Nomik 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączył/a: 22 Sty 2007
Posty: 80

Wysłany: 2007-04-13, 13:05   

he,tez zwróciłam uwage ze nie ma aktualizacji ale juz to zgłosiłam.troszke mnie denerwuje to ładowanie strony.myslałam ze mnie przejdzie ale jestem taaaka niecierpliwa
 
  podziel si� tym postem na:
jesel
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-15, 12:29   

eee, przesadzasz :) Ja tam lubie te stronke i doceniam muzyczne walory takze :) W ogole to mam jeszcze takie pytanie, czy jest cos takiego jak Nescafe 3w1 strong ?
 
  podziel si� tym postem na:
×Nomik 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączył/a: 22 Sty 2007
Posty: 80

Wysłany: 2007-04-16, 14:02   

jest i to jeszcze jaka dobra.Jak gustujesz w mocnych kawkach to i ta polubisz.A czemu pytasz ???

IMG_3722.jpg
Plik ściągnięto 2074 raz(y) 19.13 KB

 
  podziel si� tym postem na:
jesel
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-16, 17:53   

Bo ostatnio gdzies ktos wspominał o czyms takim, a ja nie slyszalem zupelnie o tym, teraz jestem boigatszy w nowe info i mysle, ze sprobuje moze, choc 2w1 jak dla mnie wymiata.
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-04-16, 18:26   

Ja szukam od dłuższego czasu tego Nescafe strong i nie moge znalezc w sklepach. Chociaz ostatnio rzadko pijam kawe, bo na drugim roku w tym samym okresie to mialam juz niedobor mikroelementow w organizmie :D - nie polecam, ma sie wtedy straszne skurcze miesni.
No ale teraz skoro koncze ten etap studiow to przydalaby sie jakas mocna kawa, a w sklepach są same te czarne 3 w 1 :/ A takiej zwykłej kawy to nie lubię, potrzebna mi sama kofeina by moc normalnie zyc.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
×Nomik 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączył/a: 22 Sty 2007
Posty: 80

Wysłany: 2007-04-16, 19:16   

Frozen Lust napisał/a:

Ja szukam od dłuższego czasu tego Nescafe strong i nie moge znalezc w sklepach. Chociaz ostatnio rzadko pijam kawe, bo na drugim roku w tym samym okresie to mialam juz niedobor mikroelementow w organizmie :D - nie polecam, ma sie wtedy straszne skurcze miesni.
No ale teraz skoro koncze ten etap studiow to przydalaby sie jakas mocna kawa, a w sklepach są same te czarne 3 w 1 :/ A takiej zwykłej kawy to nie lubię, potrzebna mi sama kofeina by moc normalnie zyc.


ja mogłabym Ci polecic na niedowbór magnezu np. Capuccino z magnezem ( jest taka wersja) ale skoro potrzebujesz duzej dawki kofeiny to mysle ze Nescafe strong 3w1 jest zarazem mocna ale i łagodna bo ma mleko.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz