Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 01:14
Autor Wiadomość
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-17, 15:42   

W nauczycielach denerwuje mnie jedno; oni mogą i wykorzystują to.
Ale nie rozmawiajmy o tym, bo to drażliwy temat, jeśli chodzi o moją osobę :> Mam nieprzyjemne doświadczenia szkolne :> Nie chodzi tu o oceny, bynajmniej. A angielski akurat bardzo lubię ;}
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-17, 15:45   

Jaki offtop, przeciez to temat o nas, a jak mamy sie poznac, jezeli ogranicza sie rozmowy na tematy z nami zwiazane? :>
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-03-17, 20:41   

brak kultury osobistej nawet w gimnazjach o najwyższej randze to nic dziwnego. da się teraz zauważyć ogólne zaniżenie poziomu wychowania.... a co do lekcji, sam kiedyś prowadziłem kilka. a co do pomagania, to również jestem bardzo często proszony o pomoc np. w chemii ;] :]
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
moron 
Administrator
Forum God


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2006-03-17, 20:44   

dlatego ja wole profesjonalne szkolenia i wyklady :]
chociaz sa tacy wiesniacy co przychodza tylko sie nawp**** ciastek i cherbaty napic :/
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Pomógł: 2 razy
Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-03-17, 20:48   

herbaty :wstyd:
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-17, 22:35   

Co sie tyczy nowego pokolenia anglistow - mowia 2 razy lepiej niz stare. Ja zawsze sie porownuje z kazdym nowym nauczycielem ktorego poznam i czasami jestem w szoku jak bardzo sztucznie ich mowa brzmi. Gdybym w liceum miala ktoregos z nich, to bym teraz gadala tak samo. Cale szczescie uczyl mnie facet prawie swiezo po skonczonych studiach.
Konkludujac, gdybym byla na ich miejscu to bylabym zadowolona, ze przychodza mnie uczyc jezyka ludzie, ktorzy sa tym na dzien obecny otoczeni ze wszech stron i maja mase doswiadczenia, chociaz byc moze moga jeszcze popelniac jakies tam bledy. :hyhy: Ok, koniec tych piesni pochwalnych. :rotfl: Chce po prostu przelamac te nauczycielskie stereotypy :>
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-03-18, 10:05   

nauczyciele zą źliiiiiiiii (frozen nie bij :padam: ) no może z wyjątkiem kilku ;)
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-18, 16:40   

Frozen, to widocznie ja się z głąbami spotkałam :D Wszystkie młode anglistki w mojej szkole brzmiały gorzej ode mnie ;d (hmm chociaż w sumie to mam nienajgorszy akcent podobno xD)
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-18, 16:48   

Bo do tego trzeba tez miec talent ;) U mnie jest tylko jedna tutorka, ktora ma koszmarny akcent, chociaz zna wszystkie wyrazy jakie istnieja i wie jak je wymowic, to chyba nie uwazala na fonetyce przy niektorych tematach. Ale to u niej normalne, bo podobno konczyla translatorystyke :znudzony: Ona powinna siedziec w jakiejs komorce i tlumaczyc ksiazki, a nie wykladac :hyhy:
Tak wiec, nie liczyc sie sama wiedza na temat jezyka, ale tez wrodzona umiejetnosc jej uzywania :D

A co do umiejetnosci studentow angielskiego, to sama wiem jak jest. Nawet nie wiesz ile razy jestem zirytowana jak ktos z grupy poprawnie wyrazow nie potrafi wymawiac i uzywa jakiegos dziwnego akcentu niewadomo jakiego pochodzenia.
Ale i tak, gdziekolwiek nie pojedziesz w UK, uslyszysz ciagle nowy akcent. W Polsce mamy raj, a tam kazdy mowi po swojemu. :kwasny:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-18, 16:49   

taaa.. w ogóle, ten ich londyński akcent.. ;d nie idzie zrozumieć
 
  podziel si� tym postem na:
en-songe
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-18, 20:34   

I tak właśnie jest, uczymy się tyle lat angielskiego, potem wyjeżdżamy do Anglii i co? Początkowo nie rozumiemy ani słowa. Dla mnie ten problem zrobił się ostatnio baardzo aktualny bo za parę dni wyjeżdżam na jakieś 2 tygodnie w tamte strony uczyć się. Boję się co to będzie.. :D
 
  podziel si� tym postem na:
mur
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-22, 15:37   

ja mam teraz angol obowiązkowy, przepadam za tymi zajeciami, zawsze mega plewka, dziś anglistka dała zanać że można ja zapraszać do pubu, coś mi się wydaje że skorzytamy, ja nawet mogę stawiać ale musiała by wypić 3 ;P - na wakacje jade so usa przyda sie obcykanie w języku :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz