Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:55
Autor Wiadomość
Agraffka
[Usunięty]



Wysłany:    [studia] Informatyka ?

Szukam informacji z pierwszej ręki na temat studiów informatycznych. Najchętniej takich, które prowadzą nabór na letni semestr? Gdzie wy, albo wasi znajomi zgłębiacie tą szlachetną wiedzę? :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

moron 
Administrator
Forum God


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2007-01-24, 10:06   

WAT - http://www.wat.edu.pl/
chyba najlepsza szkola jesli chodzi o przelozenie na praktyke i sukcesy
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
madziana
[Usunięty]



Wysłany: 2007-01-24, 15:04   

Ja studiuję infomatykę na WSISiZ, znanej także jako WIT, czyli Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Z tego co się orientuję znajduje się dość wysoko na rankingach prywatnych uczelni, ale nie rankingi są najważniejsze. Co Ci moge o niej powiedziec... Otóż kadra - wykładowcy i ćwiczeniowcy z UW, Polibudy i PANu. Wymagaja tyle co u siebie, z tym wyjątkiem, że tu płacisz za poprawki i warunki.
Uczelnia z bardzo dobrym sprzętem, więc jest sie na czym uczyć, Wydaje mi się, ze jest przyjazna studentowi, ale czasami kazdego moze na panie z dziekanatu trafić szlag. Bardzo dobry system jezeli chodzi o przepływ informacji.
Bez jakichkolwiek wiekszych podstaw matematyki można tam polegnąć jak na każdej innej uczelni, nawet państwowej.
Wszystko jest dokladnie wypisane na www.wit.edu.pl

To by bylo tyle odemnie :)
 
  podziel si� tym postem na:
moron 
Administrator
Forum God


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2007-01-24, 16:01   

madziana napisał/a:

Ja studiuję infomatykę na WSISiZ, znanej także jako WIT, czyli Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.
podobno dobra szkola - zastanwialem sie czy nie isc kiedys - blisko mnie :P
poza tym z tego co wiem to ma patronat PAN'u
ostatnio (10. sty) bylem na szkoleniu z CORE ze stowarzyszenia konumentow polskich - nietety szkolenie bylo cienkie i wg mnie nie na temat... :(
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
madziana
[Usunięty]



Wysłany: 2007-01-24, 16:36   

moron napisał/a:

madziana napisał/a:

Ja studiuję infomatykę na WSISiZ, znanej także jako WIT, czyli Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

poza tym z tego co wiem to ma patronat PAN'u


Na szkole wielkimi literami jest napisane, że szkoła jest pod auspicjami PAN :P
Uczelnie polecił mi znajomy, mowiac, ze to jedna z lepszych w Wawie i ze cos sie naucze przynajmniej. Potwierdzam i wracam do algebry :P
 
  podziel si� tym postem na:
Lord_JABA
[Usunięty]



Wysłany: 2008-05-19, 12:34   

Ja uczę się w Europejskiej Wyższej Szkole informatyczno-Ekonomicznej. Mają genialną kadre zwłaszcza jeźeli chodzi o administracje sieciami komputerowymi. System nauki przez internet(wszystkie materiały dostępne na stronie a niedługo będą wideo z wykładów więc jak sie coś ominie to nic nie zaszkodzi). To ich stronka www.ewsie.edu.pl
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-05-19, 12:53   

Niby wszystko fajnie, ale to spam i watpie by ktos mial tu szanse pojscia do takowej szkoly.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
enkidu 

Dołączył/a: 12 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłany: 2010-04-12, 18:36   

Osobiście mogę polecić studia w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych (WSTI). Uczelnia ma świetnei wyposażone pracownie i bardzo dobry sprzęt, zajęcia w takich warunkach to sama przyjemność:cool:

Poza tym szkoła zapewnia praktyki w dużych firmach. Jest okazja, żeby zdobyć wiedzę, doświadczenie i potrzebne kontakty.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-04-12, 19:04   

O matko, ktoś jeszcze odkopał ten wątek. Trochę jak spam to wygląda, ale może jestem jakaś przewrażliwiona, haha :D .

Generalnie najlepsza informatyka jest na Politechnice Wrocławskiej i tyle. Ciężko znaleźć coś lepszego - no... Chyba, że ktoś się po prostu nie dostanie i szuka po prywatnych, bywa i tak.
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-04-13, 11:37   

Jeśli już ktoś to odkopał, to może i ja się połaszę o pomoc, booo moja mama widzi we mnie super umysł informatyczny (a wszelkie próby przemówienia jej do rozsądku nic nie dają, bo ona wie lepiej [bo na 8-osobową rodzinę tylko ja się orientuje, jak się instaluje dekoder i gry komputerowe, czad :oczami: ]).
A że ja widzę to zupełnie inaczej (patrz poprzednie nawiasy). Wybieram się na chemię. Od razu wybiera się specjalizację (TAK, od razu, na I roku, przy składaniu papierów). No i tak sobie myślę, czy nie wybrać specjalizacji informatycznej ;)
Macie jakieś informacje na temat takowej specjalizacji, przy studiowaniu kierunku ścisłego?
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-04-13, 15:13   

Rododendron, coś takiego? => http://zcht.mfc.us.edu.pl...e-dla-studentow
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-04-13, 17:34   

Tak.
Chodzi mi o jakieś informacje typu, czy jest to fajna specjalizacja, przyszłościowa, co się potem robi, itd. :luka:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz