Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Makaveli 


Wiek: 31
Dołączył/a: 30 Paź 2014
Posty: 9
Miasto: Gdańsk

  Wysłany:    Futbol amerykański

Zakładam wątek, z nadzieją że znajdzie się tu paru sympatyków sportu, który na pierwszy rzut oka jest w ogóle niezrozumiały ;)

Czy są tutaj kibice NFL, jeśli tak to jakiej drużyny? I pytanie dla mnie najważniejsze, czy ktoś tutaj się interesuje polską sceną futbolową, a może nawet gra w jakiejś drużynie?

Ja osobiście jestem za Denver Broncos, a jeśli chodzi o polskie realia, to trenowałem z Sabercats Sopot, a teraz trenuję w Wikingach Gdańsk :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

paula.es 
Blogger.Klub

Imię: Paula
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sty 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-01-14, 00:20   

Sport był mi zupełnie obcy dopóki u mnie w mieście nie stworzono drużyny. Zorganizowali jakiś turniej (kompletnie nie rozumiem sposobu rozgrywania mistrzostw, ale może to w końcu ogarnę). Poszłam i mieszane uczucia mam. Siedziałam na stadionie żużlowym, bo tam był rozgrywany ten turniej (wypożyczają stadion, bo nie mają własnego - wiadomo - kasa) i na początku w ogóle nie ogarniałam o co chodzi. Tłum facetów gania za piłką i się tłucze ze sobą. Liczyłam, że komentator trochę pomoże, ale nie rozumiałam większości słów, które wypowiada :D Po obejrzeniu trzech turniejowych meczów kumpel wyjaśnił mi zasady i mimo że nadal brzmi to dla mnie czarną magią chyba będę wspierać moją lokalną drużynę, bo skoro z zaangażowaniem oglądałam mecze nie znając zasad to chyba coś w tym jest :D
Swojej ulubionej drużyny nie mam, ale od dwóch lat oglądam Super Bowl, ale do momentu jak zaczęłam POWOLI ogarniać zasady FA to oglądałam to bardziej jako po prostu widowisko rozrywkowe.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz