Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:22

Kto wygra Ligę Mistrzów 2013/14?
Bayern Monachium
20%
 20%  [ 1 ]
Borussia Dortmund
0%
 0%  [ 0 ]
Chelsea Londyn
60%
 60%  [ 3 ]
Juventus Turyn
20%
 20%  [ 1 ]
Legia Warszawa
0%
 0%  [ 0 ]
Manchester United
0%
 0%  [ 0 ]
Real Madryt
0%
 0%  [ 0 ]
FC Barcelona
0%
 0%  [ 0 ]
Głosować: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
PioMro 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 30 Lip 2013
Posty: 49

Wysłany:    Kto wygra Ligę Mistrzów 2013/14

Ostatnie rozgrywki Ligi Mistrzów wygrał Bayern Monachium. Jak myślicie, kto zatriumfuje w nowym rozdaniu? :)

Ja obstawiam, że dojdzie do wielkiej zemsty Mou i jego Chelsea, po roku przerwy, znowu zostanie klubowym mistrzem Europy.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

pavulon84 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 16 Lip 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-08-01, 14:25   

Barcelona albo PSG
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-14, 16:54   

Nie jestem w stanie teraz odpowiedzieć. Sezon jest długi i wspaniała forma we wrześniu czy październiku jeszcze o niczym nie świadczy. Co więcej, każdy wybuch formy na początku zmagań na froncie europejskim i krajowym może okazać się złowieszczy.

Mogę jednak odpowiedzieć kto według mnie nie wygra LM:
- Borussia Dortmund, gdyż ma za krótką ławkę;
- Manchester United, bo nie da się zastąpić ot tak kogoś takiego Alex Ferguson;
- AC Milan, bo tak beznadziejnego Milanu nie widziałem nigdy;
- Arsenal, bo mimo wszystko kadrowo odstają od teoretycznie najlepszych, faworytów całych rozgrywek;
- Manchester City za brak doświadczenia w europejskich pucharach.
 
  podziel si� tym postem na:
sieah 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-10-14, 23:16   

Legia Warszawa :rotfl:

Rozsądek mówi, że Bayern, to jest w ogóle drużyna idealna, idealna organizacja, idealny piłkarz na każdej pozycji, idealny trener, idealny stadion, bajeczny budżet- będę bił pokłony przed drużyną, która będzie w stanie się Monachijczykom przeciwstawić.
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-17, 18:20   

sieah napisał/a:

Legia Warszawa :rotfl:

Rozsądek mówi, że Bayern, to jest w ogóle drużyna idealna, idealna organizacja, idealny piłkarz na każdej pozycji, idealny trener, idealny stadion, bajeczny budżet- będę bił pokłony przed drużyną, która będzie w stanie się Monachijczykom przeciwstawić.


Drużyna która otarła się o ideał to na pewno Bayern Heynckesa, ale czy Bayern Guardioli jest aż tak mocny? Nie do końca się zgodzę. Najlepszy piłkarz na każdej pozycji? To prawda, ale nie zapominajmy, że Bayern Guardioli gra innym ustawieniem. Pep zmienił pozycję Lahmowi, którego ustawił na nietypowej dla niego pozycji defensywnego pomocnika grającego przed obrońcami. Obecnie na pozycji prawego obrońcy zastępuje go Rafinha, którego idealnym piłkarzem bym nie nazwał, bo jednak w średnim włoskim klubie wypadł bardzo blado po czym wrócił do Niemiec.

Bayern dopiero się uczy nowego ustawienia i przez to zdążył już zaliczyć poważną wpadkę w Superpucharze Niemiec kiedy wyraźnie przegrał z Dortmundem. Bayern w Bundeslidze się męczy. Jak na razie strzelił w lidze mniej goli od kolejno: Dortmundu, Hoffenheim, M'Gladbach, Leverkusen, HSV i Stuttgartu. Co świadczy o tym, że atak zawodzi. Bayern ostatnio zremisował z Bayerem, który obok BVB jest ich największym rywalem w walce o tytuł. Także "Aptekarze" są kolejnym rywalem, który przeciwstawił się Monachijczykom.
 
  podziel si� tym postem na:
sieah 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-10-17, 20:25   

Tak, wydaje mi się, że to drużyna idealna, a Lahm to światowej klasy gracz i nie będzie grał jak Wojtkowiak na innej od zwyczajowej pozycji. Przesunięcie Lahma to błysk geniuszu i nie mogę się doczekać, aż zacznie to procentować.
Żadna drużyna, nawet idealna, nawet taki samograj jak Bayern, nie wygrywa wszystkiego.
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-20, 17:48   

sieah napisał/a:

Tak, wydaje mi się, że to drużyna idealna, a Lahm to światowej klasy gracz i nie będzie grał jak Wojtkowiak na innej od zwyczajowej pozycji. Przesunięcie Lahma to błysk geniuszu i nie mogę się doczekać, aż zacznie to procentować.
Żadna drużyna, nawet idealna, nawet taki samograj jak Bayern, nie wygrywa wszystkiego.


Barcelona Guardioli w ciągu 1,5 roku wygrała dosłownie wszystko. Bayern już wszystkiego nie wygra, bo przegrał w Superpucharze Niemiec. Może za to dokonać czegoś więcej. Może przejść do historii jako pierwsza drużyna, która dwa razy z rzędu wygra LM (nie mylić z Pucharem Europy bo imo formuła obu rozgrywek jest inna) i jeśli to uczyni będzie miała szansę powtórzyć wyczyn Barcelony tj. wygrać wszystko w ciągu 1,5 roku tzn. trzy korony + superpuchary + klubowe MŚ (dawny Puchar Interkontynentalny).
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz