Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-04-28, 15:11
Autor Wiadomość
bloggerka 
WordPress.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 30

Wysłany:    Wspomnienia po Euro 2012

Aż dziwne, że takiego tematu jeszcze nie napisano. Jak wspominacie Euro 2012? Jakie są Waszw opinie, sugestie...Ja osobiście relację mogłam zobaczyć jedynie siedząc na tyłku przed telewizorem. :P
______________________________________________________
Moja fanpage: https://www.facebook.com/PieceOfMyArt
Blog: http://pieceofmyart-portfolio.blogspot.co.uk/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-07-04, 16:08   

bloggerka napisał/a:

Aż dziwne, że takiego tematu jeszcze nie napisano.
Być może nie ma na tym forum zbyt wielu fanów piłki nożnej ;)

Oglądałem kilka rozgrywek, tylko ich fragmenty. Dwa gole w finale. Chyba jeden gol Polaków w ich meczach. Średnio mnie to interesowało, przez cały okres nie byłem na rynku przez strefę kibica, nie lubię jak jest zbyt tłoczno.

Jedyne co mnie ciekawi po Euro to czy prace nad drogami i inne inwestycje nadal będą realizowane tak szybko ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-07-04, 19:31   

Euro piękne! Wspaniała impreza. Zyskaliśmy nie tylko ekonomicznie, ale przede wszystkim marketingowo - Europa i świat nas zobaczyli z innej strony, z lepszej perspektywy. A wierzę, że to zaprocentuje w przyszłości.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-07-04, 19:42   

RayGarraty napisał/a:

A wierzę, że to zaprocentuje w przyszłości.
każdy ma pewnie taką nadzieję a okaże się już w najbliższych latach czy liczba turystów wrośnie znacząco ;) mieliśmy swoje 5 minut i myślę, że udało się całkiem nieźle je wykorzystać - nawet pomimo tych nieprzyjemnych incydentów z pseudokibicami. Być może dzięki temu ogólnemu dobremu wrażeniu uda nam się zorganizować jeszcze jakieś spore imprezy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-07-04, 19:53   

Przecież za chwilę Liga Światowa? Mistrzostwa Europy bądź świata w szczypiorniaku bądź koszykówce, nie pamiętam. Z resztą - EuroBasket już mieliśmy w Polsce. Na jakąś dużą imprezę piłkarską jednak bym już nie liczył...
Myślę, że nawet incydent z pseudokibicami nie zatrze dobrego wizerunku Polski jaki wynieśli obcokrajowcy. Powiedzmy sobie szczerze - na pewno zyskaliśmy więcej niż Ukraińcy.
Ludzie poznali historię, zwyczaje, kulturę polską. Będą mieli wspomnienia.
Nawiązały się przyjaźnie - via Irlandczycy, którzy, swoją drogą zrobili super imprezę na trybunach.

Infrastruktura się rozwinęła, nowe stadiony, nie tylko główne areny Euro, ale również bazy treningowe. Zwykli ludzie mogli się cieszyć, że zobaczyli Cristiano Ronaldo nie jadąc do Madrytu. Poza tym - umówmy się - gdyby nie Euro Polska nie byłaby zieloną wyspą na mapie Europy, to Euro napędzało gospodarkę. Zobaczymy co przyniesie już najbliższe półrocze.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-07-05, 09:23   

Ja oglądałam tylko w tv, ale cieszę się, że wszystko przebiegło pozytywnie (poza drobnym incydentem, ale i tak się bałam, że będzie znacznie gorzej) i wpłynęło na lepszy wizerunek Polski i Polaków. Jasne, że nie sądzę, żeby zaowocowało to tłumem turystów i stereotypy wśród obcokrajowców szybko nie znikną (zwłaszcza że nie jest przecież u nas idealnie pod wieloma względami), ale na pewno będzie choć trochę lepiej. Widać chociażby po komentarzach w zagranicznej prasie - przed euro straszyli, a już w trakcie opinie były o niebo lepsze. Teraz problem, żeby tego nie zmarnować i iść naprzód (i nie chodzi tylko o zmiany światopoglądowe powiedzmy, ale przede wszystkim o przeróżne inwestycje, rozwój infrastruktury itp.)
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
bloggerka 
WordPress.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 30

Wysłany: 2012-07-05, 22:55   

Ja muszę przyznać, że z ogromnym zainteresowaniem oglądałam Euro 2012. Od dawna mieszkam za granicą i szczerze żałuję że nie mogłam być w Polsce. Tym bardziej się cieszę sukcesem jaki osiągnęła Polska. Oby tylko tego nie zmarnowano.
______________________________________________________
Moja fanpage: https://www.facebook.com/PieceOfMyArt
Blog: http://pieceofmyart-portfolio.blogspot.co.uk/
 
  podziel si� tym postem na:
Perspektyma 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Lut 2012
Posty: 28

Wysłany: 2012-07-13, 21:31   

Ja po euro będę pamiętać ten klimat. Było po prostu fajnie. Flagi, ogólnie pozytywna atmosfera. Mogło by tak być częściej. Jeszcze trochę na nas ciąży komuna, ale to się chyba zmienia i idzie w dobrym kierunku.
______________________________________________________
http://perspektyma.blogspot.com - moje atelier.

https://www.facebook.com/Perspektyma - więcej słów - bieżące informacje ze świata sztuki, dizajnu, architektury i co nieco o nowych technologiach.
 
  podziel si� tym postem na:
7lukasz7 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 27
Dołączył/a: 15 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Opole

Wysłany: 2012-07-17, 00:26   

Jako pasjonat piłki, uważałem że Euro to będzie wielka promocja dla kraju, ale po tym wszystkim już sam nie wiem. Często przeglądam anglojęzyczne portale i serwisy np. dailymail i smutne jest to, że przez kilka dni główną informacją były zamieszki pod narodowym. Pełno kontrowersyjnych zdjęć np. policjant prowadzi chuligana do radiowozu, a z tyłu napis RESPECT - EURO 2012. Ostatnio przyjechała do mnie rodzina z USA i u nich przez pierwszy tydzień mówiło się o rasizmie w Polsce i reportażu BBC. A EURO ogólnie było w świetnej atmosferze i wszyscy kibice to potwierdzą. Tylko media pokazują wszystko w krzywym zwierciadle.
 
  podziel si� tym postem na:
goniaa84 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 26

Wysłany: 2012-10-30, 13:00   

a ja tam wcale nie oglądałam euro, jakoś nie lubię piłki
 
  podziel si� tym postem na:
djcargo 
WordPress.Klub

Imię: Łukasz
Dołączył/a: 08 Sie 2010
Posty: 4
Miasto: Łódź

Wysłany: 2012-11-03, 20:47   

Euro, euro i po euro. Przecież wiadomo było, że nie doznamy po nim jakiegoś... oświecenia i spłynie na nas łaska boska :)

Było, było moim zdaniem dobrze zorganizowane, goście byli zadowoleni i to najważniejsze :)
 
  podziel si� tym postem na:
blueberryever 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 36

Wysłany: 2013-02-04, 11:15   

Całkiem, całkiem nie przepadam za piłką ale KOKO KOKO EURO SPOKO to jest wiocha na maksa. :dobani:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz