Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-01-04, 12:30
Autor Wiadomość
Kot.kot 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 58
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-05-16, 12:13   

Dla mnie to abstrakcja nie lubić czytać i mieć problem z dwudziestoma stronami.
I naprawdę żaden gatunek do Ciebie nie przemawia?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

angealika 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-05-19, 11:22   

uwielbiam czytać, więc 20 stron to dla mnie nic...
 
  podziel si� tym postem na:
Claude 
Blogger.Klub


Imię: Klaudia
Dołączyła: 01 Maj 2013
Posty: 27

Wysłany: 2013-09-15, 14:32   

20 stron? Malutko. Kocham czytać, a gdy książka mnie "wciągnie" to chcę żeby miała nawet i te 1000 stron :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wujek_Grzyb 
Blogger.Klub


Imię: Mariusz
Wiek: 34
Dołączył/a: 30 Lip 2013
Posty: 45
Miasto: Ciechanów

Wysłany: 2013-09-15, 14:35   

Przecież 20 to nawet nie początek książki xD Przełam się wybierz jakaś która będzie odpowiadała temu co lubisz może ci się spodoba!
______________________________________________________
Książki w Pajęczynie Serdecznie zapraszam na swojego bloga z recenzjami książek!

Lubie Książki na FB!! Czyli Fan page na Facebook
 
  podziel si� tym postem na:
Druh Boruch 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Paź 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-10-20, 01:23   

Koleżanka zaczynająca ten wątek nie wie, co traci.
Za dziesięć lat ktoś napisze: nienawidzę czytać esemesów, które mają powyżej 250 znaków, sa długie, nudne i w połowie się gubię.

A propos, polecam film "Idiokracja", bo zmierzamy w tym właśnie kierunku.
 
  podziel si� tym postem na:
Oj_karola 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Dołączyła: 08 Paź 2012
Posty: 46
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-10-20, 08:29   

20 stron to się nawet nie zauważa, kiedy się je czyta. Można mieć problem z tyloma, jeśli czyta się coś, co nie jest w czyimś guście.
Ale żeby zawsze?
Ja potrafię pochłonąć grubą książkę przez noc.
 
  podziel si� tym postem na:
Silaqui 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2012
Posty: 49
Miasto: Chorzów

Wysłany: 2013-10-20, 11:22   

Dwadzieścia stron to mało nawet na dobre opowiadanie ^^
ALe wiem, że są ludzie, którzy po prostu nie lubią czytać i już. Prosty przykład: u mnie w rodzinie wszyscy są molami książkowymi prócz mojego młodszego brata, który jakoś nigdy nie polubił zadrukowanych kartek. A czytano mu tak samo jak mi czy mojemu drugiemu bratu.
Choć nie mogę powiedzieć, że ten młodszy nie czyta wcale, bo prasę poczytuje regularnie. Tylko książki do niego nie przemawiają :P
 
  podziel si� tym postem na:
Me From Mars 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2013
Posty: 32

Wysłany: 2013-10-20, 15:58   

To, że ktoś nie czyta książek, nie musi źle o nim świadczyć. I nie ma sensu nikogo namawiać, jeżeli nie lubi. Sama znam jedną osobę, która nigdy nie czytała książek i wszyscy ją z tego powodu krytykowali. Kiedy zdali sobie sprawę z tego, że do niczego jej nie nakłonią i nie czuła już przymusu, sama sięgnęła po książkę. I... teraz czyta powieści nałogowo ;)
 
  podziel si� tym postem na:
DawidPencey 
Blogger.Klub


Imię: Filip
Wiek: 32
Dołączył/a: 23 Paź 2013
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2013-10-24, 15:53   

Dwadzieścia stron to nie książka, ani nie opowiadanie, a BROSZURA. Zdaję sobie sprawę, że są ludzie, którzy nie czytają, bo nigdy nie czuli takiej potrzeby. Do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć, a do literatury szczególnie.
Ale nie dziwię Ci się, że dla Ciebie to męczarnia. Dla mnie z początku też było to potwornością. Z czytania nie przynosi natychmiastowych efektów, podobno rozwija intelekt, ale po przebrnięciu przez 300 stron Krzyżaków nie poczujesz się mądrzejszy. Za to zmęczysz się jak cholera.
Fajne, dość oczywiste, porównanie przyszło mi teraz do głowy. Gdy idziesz na siłownie, to nie podnosisz od razu 150 kilogramów jedną ręką. Musisz regularnie ćwiczyć, zaczynając od małych ciężarów, by po jakimś czasie z przyjemnością "umęczyć się" jakimś wielkim tomiskiem.

Troszeczkę nie rozumiem postawy, którą zaprezentowali niektórzy z was, przechwalający się ilością stron czy książek, pochłanianych dziennie. Rozumiem, że macie powody do dumy, bo żaden tekst wam nie straszny, ale w tym wątku chodziło o coś innego. Zresztą mój przedmówca dobrze to ujął - w ten sposób nikogo nie zachęci się do czytania.
______________________________________________________
Ktoś zupełnie przypadkowy, kto dzieli się swoimi refleksjami ze światem za pomocą bloga, pisze krótkie opowiadania, a czasem nawet wiersze. Później wychodzi przed szereg i czyta je głośno by poczuć się żywym.
 
  podziel si� tym postem na:
AnnaKa 
Blogger.Klub

Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 14

Wysłany: 2013-10-30, 16:28   

chomik21m napisał/a:

Ja tam czytać lubię. 20 stron to mało, w porównaniu z 500 stronicową książką, którą teraz czytam.


Ja przebrnęłam dopiero 10 rozdziałów z "Oślepiający nóż" Brenta Weeksa, a książka ma 940 stron, więc nie rozumiem kto mi tu 20 stronami rzuca? Dla mnie to przyjemność oderwać się od świata czytając.
 
  podziel si� tym postem na:
anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany: 2013-12-15, 13:09   

Usiądź wygodnie, weź książkę i herbatę, a przeczytasz te 20 stron w 10 min. :P To na prawdę malutko. ;) 200 stron to długo.
 
  podziel si� tym postem na:
pilotozyrysa 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 15 Gru 2013
Posty: 29

Wysłany: 2013-12-15, 20:06   

Hmm, 20 stron w 10 minut ... to szybko ! Wychodzi storna w 30 sekund. Ja czytam 20-30 na godzinę.
______________________________________________________
Najszybszy motoryzacyjny blog w sieci
Wszystko o Androdzie
VW GOLF 7 od podszewki – filmiki, artykuły itd.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz