Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
redhead-kushina 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-03-25, 20:55   

Ja chodziłam na oczyszczanie a teraz regularnie chodzę na mikrodermabrazję :)

Niestety moja cera jest pomieszaniem cery wrażliwej z cerą mieszaną, masakra jakaś :/

Ale zabieg mikrodermabrazji jestem w stanie z czystym sercem polecić, rewelacyjna sprawa dla skóry tłustej i mieszanej :) Niestety ma swoje minusy jak chyba każdy zabieg a mianowicie; trzeba uważać, żeby po zabiegu nie eksponować zbytnio twarzy na słońce (czyli najlepiej robić na jesień, zimę i wczesną wiosnę) no i zabieg dla uzyskania naprawdę rewelacyjnego efektu trzeba robić regularnie co 5 tygodni a nie jest on tani :dobani:
______________________________________________________
www.lazyraspberrymuffin.blogspot.com - ostatnie chwile w Polsce i emigracja do Kanady
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Justine 
Blogger.Klub


Dołączyła: 02 Kwi 2013
Posty: 31
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-04-07, 12:10   

Do kosmetyczki chodzę regularnie tylko na peeling kawitacyjny - dla mnie najlepszy i najdelikatniejszy sposób na oczyszczanie cery :)
 
  podziel si� tym postem na:
patrycja26 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 12

Wysłany: 2013-04-11, 13:14   

Kosmetyczka to bardzo przydatny zawód. Pomaga nam kobietom wyglądać świetnie. Depilacja, paznokcie, maseczki, peelingi, zabiegi. Zakres czynności wykonywanych przez kosmetyczki jest z roku na rok większy i kązda z nas może wybrać coś dla siebie.
Moim zdaniem warto jest o siebie zadbać :)
Nie tylko po to aby podobać się inym, ale by podobać się sobie i dobrze się ze sobą czuć.
Gdy kobieta czuje się dobrze sama ze sobą wzrasta jej pewność siebie, a co za tym idzie ma więcej energii nie boi się nowych wyzwań a przy dobrych dniach czuje się jakby mogła przenosić góry :)
Jednym słowem same pozytywy :)

Aa ważne jest to aby wybrać się do dobrej kosmetyczki, bo kobieta która uważa się za kosmetyczkę a nie ma pojęcia o tym zawodzie może nam zrobić krzywde zamisat zabieg na którym nam tak zależało.
______________________________________________________
piszę o seksie,jego tajnikach,ciekawostkach,ale i o związkach i uczuciach :)
http://blizejzblizen.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Elviska 
Blogger.Klub


Imię: Dorota
Wiek: 40
Dołączyła: 12 Kwi 2013
Posty: 75
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2013-04-13, 15:17   

Do kosmetyczki chodzę tylko raz na jakiś czas, aby wyregulować brwi. Sama jakoś nie potrafię. :D Na inne zabiegi się nie wybieram, raz - kasa, dwa - nie odczuwam potrzeby chodzenia do kosmetyczki, nawet w domu używam niewielkiej ilości kosmetyków.
______________________________________________________
http://czytelnicze-zacisze.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Elviska 2013-05-19, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Maggie90 
Blogger.Klub


Pomogła: 10 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 12 Sty 2013
Posty: 46

Wysłany: 2013-04-20, 16:01   

U kosmetyczki byłam dwa razy i każdy z nich bardziej zniechęcił mnie do chodzenia tam.
1 - regulacja brwi. Nie dość, że zajęła jej więcej czasu niż sama mogłabym to zrobić, bolało, to i tak zostały włoski, których być nie powinno.
2 - manicure. Bardzo niedokładnie pomalowane paznokcie. Miałam ochotę od razu je zmyć.
______________________________________________________
ILoveHowItFeels.pl: Fit blog - sport, zdrowe odżywianie, pielęgnacja naturalna
 
  podziel si� tym postem na:
Gagatek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 17

Wysłany: 2013-05-19, 14:26   

Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy byłam ostatni raz u kosmetyczki :P Z pewnością moja wizyta była związana z regulacją brwi, bo na inne zabiegi raczej się nie decyduję. Kiedyś wybrałam się na oczyszczanie cery i poza tzm, że mój portfel zrobił się lżejszy, nic się nie zmieniło :chytry:
 
  podziel si� tym postem na:
kaatson 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Maj 2013
Posty: 33

Wysłany: 2013-05-31, 14:32   

Ja ze względu na swoją skórę jestem zmuszona bywać u kosmetyczki dość często, ale w swojej okolicy znalazłam bardzo fajną babeczkę, która mimo czasami nieprzyjemnych zabiegów zawsze podnosi na duchu i czymś rozbawi ;) . Po raz drugi w życiu mam także paznokcie żelowe, z których jestem wreszcie względnie zadowolona - pierwsze, w przedmaturalnym stresie dosłownie zjadłam :D . Oprócz nich korzystam także, jak większość z was z depilacji brwi, ostatnio byłam także na mikrodermabrazji i wypaleniu starego naskórka kwasem - ból jest niesamowity, łzy się leją, ale skóra faktycznie ładniejsza, więc cóż - czego nie robimy, żeby być piękniejszymi :P
 
  podziel si� tym postem na:
annc 
Blogger.Klub


Imię: Anka
Wiek: 33
Dołączyła: 29 Maj 2013
Posty: 22
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-05-31, 23:45   

ja do kosmetyczki kiedyś nie chodziłam wcale. teraz mając małe dziecko doceniam możliwość wyjścia z domu :) więc biegam często: paznokcie co 3 tygodnie, oczyszczanie co parę m-cy, wosk zależnie od potrzeby. uwielbiam te chwile dla siebie :)
______________________________________________________
Good Times & Couple Thoughts
 
  podziel si� tym postem na:
Sparkle 
Blogger.Klub

Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 16

Wysłany: 2013-06-23, 09:55   

jej ja jak mieszkałam jeszcze z rodzicami miałam swoją ulubioną kosmetyczkę do której min raz w miesiacu chodzialam :) ) regulacja brwi, wosk na różne partie ciała, przedłużanie rzęs.. Ale od kad się wyprowadziłam do innego miasta sama sobie radzę z tymi rzeczami:)) Z rzęsami zrobiłam sobie 1,5 roczną przerwę sama zaczęłam się tym zajmować i jestem po kursie:) Nie lubię chodzić i szukać tej idealnej kosmetyczki.. u siebie w miescie miałam i trudno się do kogoś innego przekonać tak samo mam z fryzjerem:D zawsze jak chce iść nawet podciąć końcówki umawiam się w terminy gdy akurat jadę do rodzinnej miejscowości:)

ogólnie kosmetyczka dobra sprawa, a wiadomo im dłużej chodzi się do jednej tym większe upusty później się ma;)
 
  podziel si� tym postem na:
Angelfallen 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 16
Miasto: Łódzkie

Wysłany: 2013-06-26, 12:47   

ja z kosmetyczką miałam styczność pierwszy raz gdy byłam na kursie na kosmetyczkę :)
Ale teraz pewnie udam się tam dopiero przy okazji jakiejś większej imprezy :)
 
  podziel si� tym postem na:
swieczka 
WordPress.Klub


Imię: Monika
Wiek: 39
Dołączyła: 04 Lip 2013
Posty: 23
Miasto: Gdańsk/Londyn

Wysłany: 2013-07-04, 14:14   

chodzę ale nie przepadam...ale ja jestem taka dziwna, że nawet nie lubię chodzić do fryzjera. To wszystko tak dłuuugo trwa. lubię efekt ale nie lubię siedzenia. bezczynne siedzenie mnie męczy:)
______________________________________________________
www.swieczkowska.wordpress.com
 
  podziel si� tym postem na:
Agneskowa 
Blogger.Klub


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 53
Miasto: Legnica

Wysłany: 2013-08-01, 14:28   

Ja chodzę tylko aby ogarnąć brwi jak już zarosnę :D
______________________________________________________
http://pocztowki-ag.blogspot.com/ > Blog o mojej pasji.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz