Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 01:39
Autor Wiadomość
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

  Wysłany:    Uczesanie..

Jakie fryzury najbardziej pasują... ? Ja już chyba wszystkie wyprobowałam :P Mam teraz grzywke dłuższą, na bok... W opaskach chodzic, [osobiscie] nie lubie.. w kucyku.. no chyba, że z grzywką.. Gdy jestem w szkole to zawsze poprawiam sobie ręką włosy, z myślą, że wyglądają, dobrze tak jak je rano układałam, ale potem mi się trochę rozwalają.. No ja już nie wiem, jak mam nosic te wlosy. Rano je prostuję, trzymają do wieczora, a następnego dnia znów musze je wyprostowac, przy czym, gdy prostuję grzywkę na bok to ona się zagina, i nie mogę jej odprostowac, no i wychodzi an to, że musze je poprostu spinac :( :(:( a ja chciałabym miec je usztywnione.. przez cały dzien.. ale bez uzywania specjalnych lakierow, pianek czy innych tego typu rzeczy :( :( A poza tym, ze w skzole mam fajnego koleżkę na oku.. No to również z tego powodu.. :wstyd: A jakbym miała jakąś fajną fryzurkę, która przez cały pobyt w skzole mi się nie rozwali, to byłoby super!! :cwaniak:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 11:39   

Hmm... Jeśli nie chcesz używać lakierów i pianek do włosów to nie będziesz miała takiej fryzury, jakąś byś chciała mieć. Muszę Ci powiedzieć, że te wszystkie specyfiki do włosów, które dzisiaj produkują wcale tak nie niszczą włosów. Lakier tylko trochę skleja, ale zawsze można zaopatrzyć się w taki, który tego nie robi... Chociaż nie! To produkują pianki, które nie sklejają włosów :) W każdym razie gorąco zachęcam do używania różnych środków. Oczywiście w odpowiednich ilościach! Nie można sobie nawalić połowy butelki lakieru na włosy, tylko trochę, tak, żeby się trzymało. No a jeśli przeszkadza Ci ta grzywka to może ją po prostu zapuść?
 
  podziel si� tym postem na:
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

Wysłany: 2007-09-26, 11:42   

No dzieki, ale ja nie chce zapuszczac grzywki, wogole to chcialabym miec taka fryzure zeby mi nie przeszkdzala, i zeby bylo mi w niej dobrze :D Grzywke mam dlyzsza na bok, no i jak ja prostuje to szopa, a pianki tez mam, ale nei cche uzywac, bo potem robia sie takie posklejane pasma.. ;/ :wstyd: a ja chce sie podobaci sobie i dla innych. ;/
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 11:49   

No to może po prostu idź do fryzjera, żeby Ci taką fryzurkę zrobił? :D
 
  podziel si� tym postem na:
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

Wysłany: 2007-09-26, 11:50   

Nie, bo mi jescze obetnie, a ja mam takie ok. do łopatek wystopniowane, i grzywke taka nawet spoko, jak sobie pianki nawale na wlosy to i sie jakos trzyma.. :( :(:( :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 11:52   

No to jaki wniosek? Trzeba sobie walić piankę :D Albo lepiej lakier, bo pianka to i sie klei w rękach, na włosach. Ja wolę lakier :)
 
  podziel si� tym postem na:
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

  Wysłany: 2007-09-26, 11:55   ...

A ja chcialabym miec taka fryzke ktora nawet przy dresie pasuje, heh, no moze nie.. bo dos zkoly dresu nie nosze, no a jescze ten mundurek takze... ELEGANSIOOO :d na wf to opaska, kok, i paszłaaa... ;/ a z tym ze po wf trzeba fajnie wygladac, to bez sensu, niew eim jak to zrobic, bo po wf jest sie spoconym [fakt, uzywa sie antyperspirantu] no ale i i wygladam jak burak, heh, no i wlosy sa mokre, nieco.. :( :(:(:(:(
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 12:03   

No to na to już się nic nie poradzi :D Chyba, że macie prysznice w szkole. My, pamiętam, że w liceum mieliśmy... Tyle tylko, że nikt ich po WFie nie używał bo czasu na to nie było ;)
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-09-26, 12:30   

a myślisz, że on zauważa to, że źle wyglądasz? jeśli jest to koleś, który ma również na ciebie baczenie, to zawsze uważa że jesteś ładna.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 12:32   

nevada menthol napisał/a:

a myślisz, że on zauważa to, że źle wyglądasz? jeśli jest to koleś, który ma również na ciebie baczenie, to zawsze uważa że jesteś ładna.


A powiem nawet, że lubi jak wyglądasz inaczej niż zwykle :D
 
  podziel si� tym postem na:
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

Wysłany: 2007-09-26, 12:32   

Hej dzieki :) no bo ja uwazam osobiscie z ejestem ladna, i kazdy nie powinien miec kompleksu nizszosci z tego powodu ze bniby zle wyglada. Kazdy wyglada dobrze ans woj sposob. ja wygladam dla siebie mega dobrze, bokso itd.. no ale z tym kolesiem, no to.. hmm... no bo wiecie jak to jest.. jak ma sie wyprosotowane wlosy, i ulozona grzywke bez pomocy zadnych spinek czy cos, sama sie trzyma jakos, no to jak sie nachylisz no to norma ze sie rozwali :( :(:( a mie sie kur.. trzymac!

[ Dodano: 26-09-2007, 12:33 ]

Zzielona napisał/a:

nevada menthol napisał/a:

a myślisz, że on zauważa to, że źle wyglądasz? jeśli jest to koleś, który ma również na ciebie baczenie, to zawsze uważa że jesteś ładna.


A powiem nawet, że lubi jak wyglądasz inaczej niż zwykle :D


czyli co ??
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 12:34   

tymcia_, faceci ogólnie nie widzą takich rzeczy jak "rozwalona" grzywka :P Ba! Twoje koleżanki też pewnie na to nie zwracają uwagi ;)

A jeśli chodzi o to "wyglądanie inaczej niż zwykle"... Widzisz... Większość facetów, z którymi rozmawiałam lubi na przykład widok kobiety, która obudziła się obok niego i ma potargane włosy, jeszcze jakieś resztki makijażu, podkrążone oczy. Nie to, że wiesz... Że ten widok ich podnieca, ale uważają to za coś naturalnego, że nie widzą tylko tej kobiety odpindrzonej, wystrojonej, wymalowanej, ale również jeszcze w inny sposób :)
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-09-26, 12:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz