Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
pointless 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 60

Wysłany: 2014-07-12, 12:05   

Do 13 roku życia miałam włosy proste jak drut, aż tu nagle poszłam do gimnazjum i BUM! magia, nagle baran na głowie. Nie mogłam się z tym pogodzić i namiętnie prostowałam ŻELAZKIEM (wtedy jeszcze prostownice nie były ogólnodostępne i kosztowały fortunę), co oczywiście masakrycznie zniszczyło mi włosy i wyglądałam tragicznie. Oj długo mi zajęło doprowadzenie ich do zdrowia...
Teraz czasami prostuję, czasami zostawiam kręcone, zależy od dnia. Ale przede wszystkim dbam i nawilżam, żeby błędów młodości nie popełniać ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

KejsKejt 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 22
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2014-07-13, 22:25   Metamorfoza

Ja miałam bardzo podobnie. Najpierw włosy były mega mega proste- chyba do ok 13 roku życia. Później zupełnie nagle, z dnia na dzień zaczęły się kręcić. Teraz z kolei znów są lekko falowane. Nie ogarniam tego :P
 
  podziel si� tym postem na:
Dora17 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 60

Wysłany: 2014-07-14, 18:40   

To co napisałyście mnie zszokowało, jak to możliwe?! :orany:
Może gdy Wam włosy "podrosły", to zaczęły się kręcić, a gdy zaś skrócicie to cała "magia" znika? Takie coś to rozumiem, wiele dziewczyn ma jedynie kręcone włosy na końcach, a resztę praktycznie prostą.
Jeśli moja teoria jest poprawna, to nie mam co liczyć na cud, mam długie włosy i zero loków, może jedynie czasem delikatnie falują. :/
 
  podziel si� tym postem na:
pointless 
Blogger.Klub


Imię: Ania
Wiek: 31
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 60

Wysłany: 2014-07-14, 18:55   

moja teoria wygląda tak, że po prostu na moje włosy tak podziałał okres dojrzewania :P . mój tata z natury też jest bardzo lokaty, więc genów się nie oszuka :oczami:
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
altowiolistka 
Blogger.Klub


Wiek: 27
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9

Wysłany: 2014-07-14, 20:59   

Nie dość, że jestem ruda, to jeszcze te moje kłaki są dosyć lokate. I'm daughter of satan.
 
  podziel si� tym postem na:
Lekkochaotyczna 
Blogger.Klub

Imię: Aleks
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 34

Wysłany: 2014-09-22, 23:39   

Moje się kiedyś falowały ale od czasów farbowania henną stały si e proste jak druty i teraz za nic nie chcą się zakręcić
 
  podziel si� tym postem na:
herbivi-cus 
Blogger.Klub


Wiek: 26
Dołączyła: 15 Sie 2014
Posty: 33

Wysłany: 2014-10-14, 16:02   

Ta zależność: jeśli masz proste, chcesz kręcone / jeśli masz kręcone, chcesz proste.
Więc ja wolę i chcę mieć kręcone, niestety nie mam.
 
  podziel si� tym postem na:
ielgrey 
WordPress.Klub


Imię: Aneta
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 49
Miasto: Katowice

Wysłany: 2014-10-14, 20:35   

Ja znów od zawsze mam kręcone ale takie typowe suche siano na głowie, przy czym nie ma jak i czym ogarnąć żeby wyglądały fajnie bez prostowania :)

tak jak wyżej napisane, ktoś kto ma proste chce kręcone a ktoś kto ma kręcone chce proste.
______________________________________________________
Szukasz czegoś ciekawego ? Wpadaj na www.ielgrey.pl
 
  podziel si� tym postem na:
mad eye mona 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 4

Wysłany: 2014-10-29, 15:03   

najgorsze są takie ni wtą ni wewtą, z jednej strony proste, z drugiej wykręcone, a z tyłu jeszcze inne :D pokochałabym moje kręcone włosy gdyby to było kręciołki z prawdziwego zdarzenia, a nie takie nie wiadomo co :) ) dlatego też katuje włosy prostownicą regularnie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
anielka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-11-17, 01:47   

mad eye mona - też mam na głowie "nie wiadomo co". Ni to proste, ni kręcone. Takie jakby falowane. Najgorsze jest to jak mi się włosy "sklejają" w takie pasemka. Próbował już chyba 100 szamponów, żeby z tym "sklejaniem" skończyć i nic. :/
A osobiście wolę długie, proste włosy.
 
  podziel si� tym postem na:
totolijo 
WordPress.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 87

Wysłany: 2014-11-18, 14:30   

anielka napisał/a:

mad eye mona - też mam na głowie nie wiadomo co. Ni to proste, ni kręcone. Takie jakby falowane. Najgorsze jest to jak mi się włosy sklejają w takie pasemka. Próbował już chyba 100 szamponów, żeby z tym sklejaniem skończyć i nic. :/
A osobiście wolę długie, proste włosy.

Hmm jak mam długie proste, ale czasem marzę o kręconych, a moich nic w ząb ni w oko zakręcić się nie da ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Tova 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Gru 2012
Posty: 61

Wysłany: 2014-11-30, 22:54   

Kręcone! Zawsze miałam takie lekkie napuszone fale, a chciałam mieć piękne loki :( Do dziś pamiętam jak mi fryzjerka nie chciała zrobić trwałej, bo nie chciała mi niszczyć włosów xD
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz