Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 02:00
Autor Wiadomość
KenczaN
[Usunięty]



Wysłany: 2007-05-05, 01:39   

:szok: I ten człowiek ma czelność mówić że Cię kocha ?! Sorry ale na tym skończę, bo dostanę warna za przekleństwa
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

michal
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-20, 23:23   Lol

Ja nie moge zastanawiam sie czy on nie jest chory na umyśle. NIe wydaje mi sie zeby to było normalne
 
  podziel si� tym postem na:
truscava
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-22, 21:05   

Prawda czy nie, Tymbarkens nie musisz robić offtopa.
Wiesz blondikrk, jestem ze swoim chłopakiem już ponad dwa i pół roku. Jak zaczynaliśmy ze sobą chodzić ważyłam chyba 58kg (przy 164 cm :P ) potem przytyłam do 65kg, potem miałam pewne problemy rodzinne które odbiły się na mojej wadze piękną okrągłą liczbą 75kg. Potem schudłam znów do 58 kg i przytyłam do 63kg. Przez ten cały czas nie usłyszałam z ust mojego chłopaka ANI słowa na temat mojej wagi. Zawsze mi powtarzał, że kocha każdy centymetr mojego ciała. To jak zachowywał się ten koleś świadczy tylko o tym, że chciał się pochwalić super szczupłą laską, albo nie kochał Ciebie tylko Twój ideał jaki sobie wyobraził. Nie warto się zmieniać dla kogoś, jeśli nie odpowiadasz mu taka jesteś. Bo nie kocha się za coś tylko pomimo wszystko ;)
Ciesz się, że się od niego uwolniłaś. I zobaczysz, że czas uleczy rany.
 
  podziel si� tym postem na:
pomocna
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-25, 21:22   

załosne..

jesli by Cię naprawdę kochał.. to nie przeszkadzały by mu Twoje kg.. rozumiem gdybyś ważyła 70 ale 52.. skarbie ja więcej ważę i jestem szczuplutka i niższa.. więc ty zapewne też musisz być szczupła i zgrabna.. rozumiem Cię i współoczuję bo miłość jak przyjdzie to ciężko się odkochać.. ale najlepsze na cierpienie przez np. takiego .. eh jest poznanie kogoś nowego:)

kłaniam się :padam:
 
  podziel si� tym postem na:
Malinka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-01, 14:57   

Eee ten koleś ma chyba poprzewracane w głowie...
Twoja waga jest bardzo dobra jak na ten wzrost.. ;) Napewno jestes szczupła.
On nie był po prostu Ciebie wart i tyle.. zapomnij o nim.. znajdź innego. Lepszego. :D
Wiem, że trudno bedzie Ci o nim zapomnieć, ale naprwde.. ten facet jest jakis pokręconyy... ;P
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2007-08-06, 08:46   

Ten twoj "chlopak" to chyba jakis pajac byl. Na twoim miejscu bym sie cieszyl ze mnie takie cos rzuciło :hyhy:
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Gabi):)
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-17, 23:21   

hmm jak on cie kochal bo by mu to roznicy nie robilo ile wazysz..i on jest troche nie teges jak z takiego powidu glupiego nie jestescie razem...:/
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 15:49   

Gabi):), ale każdy facet ma źle poukładane w głowce :P A przynajmniej większość ;)
 
  podziel si� tym postem na:
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

Wysłany: 2007-09-27, 17:07   ..Nie warto.

OSTRO! Ten koleżka jest jakis dziwny! Jeśli na prawdę Cie kocha, to nie byłoby kłótni o głupią wagę! No ale jeśli chciał, żebyś dla niego była patykiem, tak jak te wszystkie modelki, jak to wiekszosc stwierdza "IDEALNA" to neich sobie poszuka gdzie indziej.. Wiadomo, chłopak, miłosc, uczucie, no ale ideałów nie ma.. I to z jego winy to był Wasz koniec. Bo On chciał Cię zmieniac.. Widocznie: [bez urazy] nie podobałas mu się taką jaka byłas. Nie warto się poświecac, dla takich typów.. 3maj się! Na pewno znajdziesz sobie tyakiego chlopaka, który pokocha Ciebie taka jaka jestes i nie bedzie zwracał uwagi na Twoje ["niedoskonałosci"] czy cos tam.. A mi się wydaje ze przy wzroście 170cm 54? kg.. to jednak za dużo, ale nie łam się.. !! przecież kazda dziewczyna dobrze wygląda, przeciez nie ma wysokich i otyłych dziewczyn, orzynjamniej ie widziałam :) Są małe i grube.. a wysoka zawsze bedzie szczupła.. przeciez mujsi sobie masę ciała jakos udefromowac, czy cos. hie hie.. papa :*
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-27, 21:59   

tymcia_, 54 kg przy 170 cm to jest wręcz za mało.
 
  podziel si� tym postem na:
Hytyszowa
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-28, 01:40   

HM gdyby mnie Hytysz zaszantazowal , ze niby ja i ze niby gruba... PHI kocha sie wnetrze i kropka!!
 
  podziel si� tym postem na:
czarny Aniolek 

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 14

Wysłany: 2008-01-14, 20:59   

dziewczyno jeżeli koleś Cie rzucił bo nie schudłaś głupich 3 kg , to sory ale musi być poje....albo chciał z Tobą zerwać i nie miał innego pretekstu... mam nadzieje ze sobie z tym problemem poradziłaś już . pozdrawiam serdecznie;]
______________________________________________________
czarny Aniolek
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz