Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-08-01, 14:07   

Nie, ale to dlatego, że nie chce mi się nawiązywać znajomości przez internet. Nie cieszy mnie to.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

krzysiekg65 
Blogger.Klub


Imię: KrzysieK
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył/a: 18 Paź 2011
Posty: 76

Wysłany: 2012-08-14, 22:07   

Przepraszam za OffTopic ale do tytułu tematu się przyczepię:

Cytat

Czy uprawiałeś/aś już z sex z osobą poznaną w internecie ?

Bez tego już chyba będzie lepiej, bo uprawianie seksu z osobą poznaną w necie chyba nie jest obowiązkiem każdego człowieka ;)


Jak co to po sprawie mój post do usunięcia :)
______________________________________________________
AudiBlogPL - www.AudiBlogPL.com
Like it! - www.Facebook.com/AudiBlogPL
 
  podziel si� tym postem na:
Mortiah 
Blogger.Klub


Imię: Jaśmina
Wiek: 30
Dołączyła: 25 Maj 2012
Posty: 39
Miasto: Pomorskie

Wysłany: 2012-09-12, 11:54   

Nie, w ogóle rzadko kiedy przenoszę znajomości z internetu na życie prawdziwe. To dwa różne światy.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-09-12, 17:00   

Mortiah napisał/a:

Nie, w ogóle rzadko kiedy przenoszę znajomości z internetu na życie prawdziwe. To dwa różne światy.
nie widzę różnicy w poznawaniu kogoś przez internet / na ulicy / w klubie / w tramwaju ;] Jasia możesz zaczepić w parku, on zaprosi Cię na kawę i okaże się, że to Gonzo23143 z forum, na którym udzielasz się od X lat ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
PannaNienaganna 
Blogger.Klub
Szukam męża


Imię: Dominika
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 149
Miasto: Wrocław / Bristol

Wysłany: 2012-09-16, 00:31   

Htsz napisał/a:

nie widzę różnicy w poznawaniu kogoś przez internet / na ulicy / w klubie / w tramwaju ;] Jasia możesz zaczepić w parku, on zaprosi Cię na kawę i okaże się, że to Gonzo23143 z forum, na którym udzielasz się od X lat
Zgadzam się w całości. Bez znaczenia gdzie i jak kogoś poznasz. Ja poznałam w samolocie człowieka, z którym przez 3 lata grałam w WoWa i robiłam z nim areny. Co prawda dowiedziałam się o tym kilka dni PO wycieczce, ale jednak :)
______________________________________________________
[you] , a Ty kim, kim dla mnie...?
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-16, 13:04   

Nie ma co się oszukiwać...obecnie praktycznie każdy jest podłączony do internetu i ma do niego dostęp, może jest zarejestrowany na kilku forach, może lubi siedzieć na czacie albo grać w gry internetowe, ale to nie zmienia faktu, że real to co innego. Jednak jestem tego zdania, że fajnie czasem poznać kogoś przez internet, ale to całkiem inne przeżycie niż poznanie kogoś na żywo. Ja ogólnie rozgraniczam te dwa światy (internetu i realu), choć nie raz na pewno spotkamy czy spotkaliśmy kogoś z kim może znamy się po nicku internetowym, ale już w rzeczywistości nie mówimy sobie cześć bo nie znamy się na ,,TY"
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-09-16, 15:12   

StudioSekret napisał/a:

Jednak jestem tego zdania, że fajnie czasem poznać kogoś przez internet, ale to całkiem inne przeżycie niż poznanie kogoś na żywo.
Inaczej jak widzisz kogoś od razu a inaczej jak najpierw na zdjęciach, ale dla mnie nie ma większej różnicy w tym czy spotkałem kogoś w parku i umówiłem się na kawę, czy trafiłem na profil na fejsie i zaprosiłem na soczek ;)

StudioSekret napisał/a:

Ja ogólnie rozgraniczam te dwa światy (internetu i realu), choć nie raz na pewno spotkamy czy spotkaliśmy kogoś z kim może znamy się po nicku internetowym, ale już w rzeczywistości nie mówimy sobie cześć bo nie znamy się na ,,TY
W jaki sposób rozgraniczasz? znajomych poznanych przez internet mniej lubisz, bo najpierw rozmawiałeś z nimi na kamerkach a dopiero potem podałeś im rękę?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-09-16, 17:43   

Ja mam podobnie jak Htsz, wielu znajomych wirtualnych przekształciło się na tych "realnych", a wielu znam tylko przez internet, ale i tak szczerze mogę powiedzieć, że ich lubię. Wiadomo, że nie umówiłabym się z kimś z kim zamieniłam parę zdań na jakimś czacie, ale czemu miałabym się nie spotkać z kimś kogo poznałam przez internet, ale rozmawiałam całymi godzinami przez np. kilka miesięcy? Więcej wiem o takiej osobie niż przypadkowo spotkanej w klubie czy na spacerze, więc czemu miałaby byc "gorsza"? ;)
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-09-18, 07:05   

Ja nie powiedziałem, że forma poznawania przez internet jest gorsza, też poznałem kilka osób w taki sposób, żyjemy już w takich czasach gdzie takie zjawisko jest raczej normalne i spotykane :) nic osobiście do tego nie mam
 
  podziel si� tym postem na:
goniaa84 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Wrz 2012
Posty: 26

Wysłany: 2012-10-30, 12:55   

ja tylko raz spotkałam się z osobą przez internet i żałuję tego
 
  podziel si� tym postem na:
Maja F. 
Blogger.Klub

Imię: Maja
Wiek: 57
Dołączyła: 21 Lis 2012
Posty: 11

Wysłany: 2012-11-21, 17:59   

Jestem starsza od Internetu (jeśli jesteście to sobie w stanie wyobrazić). Tym nie mniej sporo moich znajomości, a potem przyjaźni wypłynęło z netu. Poznałam też przez internet partnera, z którym byłam 5 lat. No i oczywiście przez ten czas uprawiałam z nim seks. Więc tak, uprawiałam seks z osobą poznaną przez internet. Nie zauważyłam różnic.
 
  podziel si� tym postem na:
marcin.prusowski 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 11 Lis 2012
Posty: 12

Wysłany: 2012-11-28, 22:21   

a ja się spotkałem, spotykam i będę spotykać z osobą poznaną przez internet, mało tego uprawiałem i uprawiam z nią sex. Jest to moja obecna żona a zarazem najlepsze co mnie w życiu mogło spotkać !!!
______________________________________________________
obiektywny blog o zarobkach pasywnych http://mojepasywnezarabianie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz