Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Jego Piorko 

Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 72

Wysłany: 2011-03-12, 02:11   

Alienmaster napisał/a:

Dziewczyna mi nie pozwala


no właśnie..bo te dziewczyny takie są..nawet z kumplami nie wyjdziesz na piwo..
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-03-13, 13:30   

z jednym się kontaktuję. reszta nie chce mnie znać. tzn. nie że jakieś nagatywne emocje. po prostu nie widzą powodu do utrzymywania ze mną kontaktów. a z tym jednym to czasem się na jakieś piwo czy herbatkę wybierzemy podyskutować o polityce czy coś, ale równie dobrze ten czlowiek mógłby dla mnie nie istnieć. nic już do niego nie czuję. nawet sympatii.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-03-13, 14:22   

saxifraga napisał/a:

czasem się na jakieś piwo czy herbatkę wybierzemy podyskutować o polityce czy coś

saxifraga napisał/a:

nic już do niego nie czuję. nawet sympatii.
ja to nawet rzadko w 'interesach' się spotykam jak nie czuję do kogoś sympatii a ty na piwo i dyskusje chodzisz :D a kto płaci :p?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Czarzasta 


Imię: Małgorzata Olga
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 10

Wysłany: 2011-03-13, 15:32   

Mój pierwszy poważny związek trwał około trzech lat. Był on mocno toksycznym związkiem ale bardzo ciepło go wspominam. Gdy się rozstaliśmy tak już ostatecznie i na zawsze (póki on nie znalazł sobie nowej), na siłę szukaliśmy kontaktu. Pech chciał, że gdy on chciał odzyskać ze mną kontakt ja akurat przestawałam być zainteresowana o na odwrót. Ostatecznie to on znalazł sobie partnerkę, więc miałam pretekst do piętnowania go i oskarżania o wszystkie niepowodzenia mojego życia. W końcu to on mnie ostatecznie zostawił.
Był moment kiedy histeryzowałam, dzwoniłam, pisałam (jaki wstyd). Twierdziłam, że miłość nie istnieje, i nigdy więcej się nie zakocham.
Wreszcie po trzech latach takiej chorej relacji udało mi się zając czymś pożyteczniejszym (przed samą maturą nie miałam czasu myśleć o moim biednym złamanym sercu). Dzięki temu jestem teraz w szczęśliwym związku.

Z byłym utrzymuję umiarkowany kontakt. Nabraliśmy do naszych relacji dużego dystansu. Czasem ze soba pogadamy, rzadziej gdzieś wyjdziemy. O tym co nas łączyło raczej nie rozmawiamy. Sądzę, że rozmawiamy ze sobą tylko z powodów sentymentalnych. W końcu w tym wieku 3 lata to był bardzo długi staż.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
saxifraga 
Ownlog.Klub
sekciara


Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 85
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-03-13, 18:47   

Htsz napisał/a:

saxifraga napisał/a:

czasem się na jakieś piwo czy herbatkę wybierzemy podyskutować o polityce czy coś

saxifraga napisał/a:

nic już do niego nie czuję. nawet sympatii.
ja to nawet rzadko w 'interesach' się spotykam jak nie czuję do kogoś sympatii a ty na piwo i dyskusje chodzisz :D a kto płaci :p?


to nie jest tak, że go nie lubię. nie jest też tak, że go lubię. neutralnie. ale ogólnie lubię z ludźmi rozmawiać, szczególnie jeżeli mają coś ciekawego do powiedzenia. i nie musze do nich pałać sympatią, żeby być usatysfakcjonowaną wymianą zdań. poza tym nie mam w zwyczaju przeprowadzać selekcji i jak ktoś chce się spotkać zazwyczaj nie odmawiam, chyba że naprawdę mam powód.
każdy płaci za siebie. niestety to już nie czasy księżniczek i rycerzy na białych koniach i muszę jakoś się dostosować do nowoczesnego świata, chociaż z bankomatami cały czas mam problem.
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2011-03-16, 20:46   

tak na poważnie miałam dwóch chłopaków: z pierwszym wysyłamy sobie tylko życzenia na urodziny, nie widziałam go od ponad trzech lat, ale nie mam żadnych urazów; z drugim [mieszka kilka bloków ode mnie] jestem na cześć, czasami pogadamy o bzdurach, powspominamy co się kiedyś działo w szkole i tyle. ale jakie to śmieszne - kiedyś takiemu człowiekowi mówiło się wszystko, teraz tylko zwyczajne 'cześć', życie jest takie dziwne ;p
______________________________________________________
p o r t f o l i o
 
  podziel si� tym postem na:
ZoZoL 
Blogger.Klub
2,5 l na G


Imię: Mateusz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył/a: 10 Lut 2011
Posty: 72
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-09-11, 15:42   

różnie bywa, z jedną przyjaźnie się do dziś chociaż zerwaliśmy 2 lata temu, a z drugą nie rozmawiamy w ogóle, choć gdyby to ode mnie zależało, utrzymywałbym z nią kontakt, bo wychodzę z założenia, że takie znajomości są dobre.
Jeśli się już z kimś było to znaczy, że ma się wspólne tematy, zainteresowania itp. więc znajomość ma sens. Ale to tylko w teorii.
______________________________________________________
Cache mi się zapchał, cookiesy mnie śledzą,
wszystko pootwierane, niezapisane ciągle, pofragmentowane,
w tle jakiś wymagający algorytm liczy za i przeciw.
Dwadzieścia dwa lata bez reinstalacji.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-09-11, 15:47   

ZoZoL napisał/a:

Jeśli się już z kimś było to znaczy, że ma się wspólne tematy, zainteresowania itp. więc znajomość ma sens. Ale to tylko w teorii.
chyba, że się okazało, że jednak nie ma się ze sobą nic wspólnego ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-07-04, 20:06   

W życiu byłem w dwóch poważnych związkach. Z jedną nie mam w ogóle kontaktu, z drugą mam świetny kontakt.

Poza tym - praktycznie z każdą moją partnerką, nawet tych przygodnych (na więcej niż raz) mam dobry kontakt. Nie potrafię być zawistny, one nie potrafią być zawistne wobec mnie ;) I też nie powiem na nie złego zdania.

Ogólnie nie pojmuję jak ktoś może rzucać wulgaryzmami na swoją byłą/swojego byłego. W końcu coś razem przeżyliście, a tu nagle taki brak szacunku...
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-07-04, 20:10   

RayGarraty napisał/a:

Ogólnie nie pojmuję jak ktoś może rzucać wulgaryzmami na swoją byłą/swojego byłego. W końcu coś razem przeżyliście, a tu nagle taki brak szacunku...
niby tak, ale jak Cię ktoś okłamywał, wykorzystywał czy zdradzał to czasem cisną się niecenzuralne słowa na język :D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
PannaNienaganna 
Blogger.Klub
Szukam męża


Imię: Dominika
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 149
Miasto: Wrocław / Bristol

Wysłany: 2012-07-04, 20:12   

Ray, ja miałam partnera, który potrafił mnie zwyzywac za to, że nie zadzwoniłam, bo poszłam do kolegi uczyc sie do egzaminu. Czas sesji, zapierdziel jak jasna cholera i pretensje, że nie dzwonie i nie wisze na tym pieprzonym telefonie po 6h. Skonczyło sie tym, że miałam po 50 nieodebranych połączen, zapchaną poczte głosową i taką beke, że nie potrafiłam sie nie śmiac mówiąc mu, że chyba pomylił instytucje. To był najkrótszy i najbardziej komiczny związek w moim życiu. Przy okazji poznałam wiele określen na panne lekkich obyczajów oraz wytyczne, mówiące kiedy kobieta staje sie k#$%ą :)
______________________________________________________
[you] , a Ty kim, kim dla mnie...?
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-07-04, 20:28   

Bez obrazy Dominiko - ale lubicie złych chłopców ;)

Ale przynajmniej otworzyłaś oczy i lepiej, że się skończyło wcześniej niż później. Gdybym ja był bohaterem takiej akcji to bym kobiecie podziękował ;) Aczkolwiek nigdy bym jej nie wyzwał.

Arku (można po imieniu?) - a i owszem, zdarzają się hm różne rozstania. Ale jak się szanuje płeć przeciwną to do końca. Moja eks z którą utrzymuję super kontakt też nie postąpiła tak jak należy. Ale ani jednego słowa na nią nie powiem, życzę jej jak najlepiej, a w tym roku się tak ustawiliśmy by znowu razem do pracy wyjechać. Da się? Da :)
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz