Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
patrycja26 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 12

Wysłany: 2013-04-05, 16:05   Re: Rozmowy z rodzicami o seksie

Skoro jes okazja i wasi rodzicie okazują chęć rozmowy na taki temat dobrze z niej skorzystać. Wiele osób odpowiedźi na pytania dotyczące seksu szuka w internecie a tam niestety nie zawsze wszystko jest poprawne. Rodzice mają już trochę doświadczenia w tych sprawach więc gdy zaczną rozmowę i zapytają < Czy wiesz jak się zabezpieczać?> warto ją poprowadzić dalej. Lepiej dowiedzić się czegoś na temat seksu niż w wieku 14 lat latać z brzuchem bo antykoncepcje słyszało się tylko w reklamach. Nie sztuką jest zrobić dziecko, sztuką jest je wychować. Gdyby w Polsce było więcej akcji lekcji i otwarych rozmów o dzieciach nie było by co 2 gimnzajalistki w ciązy, która później nie uie zając się dzieckiem i takie dziecko które jest niczemu winne staje się zabawką którą można zawsze gdzieś podrzucić bo chce się iść na impreze i zaszaleć. Ja nie mówie że każde młode mamy takie są ale jak rozejrzycie się w swoim środowisku na pewno zauważycie te mamy które nie mają zielonego pojęcia o wychowaniu dziecka.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

kasia35 

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Kwi 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-04-28, 09:37   

Ja ze swoimi rodzicami na takie tematy nie rozmawialam, ale pochodze z takiej rodziny ze sie nie dalo...
 
  podziel si� tym postem na:
natalyyjka 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Kwi 2015
Posty: 23
Miasto: SZCZYTNO

Wysłany: 2015-08-09, 17:56   

Mnie raz tata próbował uświadomić, miałam chłopaka, a oni jechali w gory haha to było śmieszne i zarazem żenujące hahaha
 
  podziel si� tym postem na:
PewnaPani 

Dołączyła: 18 Mar 2016
Posty: 8

Wysłany: 2016-03-20, 12:59   

U mnie w domu były rozmowy edukujace seksualnie i to od najmłodszych lat i jestem za nie rodzicom bardzo wdzięczna, bo wiem że do dziś NIESTETY nie jest to częste, a info w necie jest baaardzo nierzetelne.

Seksualność w wielu domach to temat tabu i to ma niejednokrotnie poważne konsekwencje...
 
  podziel si� tym postem na:
bananowyrogal 
WordPress.Klub


Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył/a: 06 Sty 2017
Posty: 36
Miasto: Radom

Wysłany: 2017-01-06, 14:42   

Z tego co pamiętam, to nigdy nie rozmawiałem z nimi na takie tematy. Sam nie wiem dlaczego. Może po prostu nie pamiętam takich tematów?
______________________________________________________
LisiePismo - Uśmiech i intryga!
 
  podziel si� tym postem na:
msh 

Dołączył/a: 05 Lut 2017
Posty: 12

Wysłany: 2017-02-07, 10:13   

U nas w domu rozmawianie o seksie nie było w żaden sposób zakazane, odbywało się dosyć naturalnie - chociaż tego konkretnego zebrania the talk nie było.
 
  podziel si� tym postem na:
finitionek 


Imię: Witold
Wiek: 30
Dołączył/a: 16 Lip 2017
Posty: 16
Miasto: Włocławek

Wysłany: 2017-07-22, 22:28   

Nie było takich rozmów. Czasem tylko jakieś żarty erotyczne. Nie wyobrażam sobie takich otwartch rozmow z rodzicami na ten temat.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz