Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:10
Autor Wiadomość
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-02, 08:22   

Jeszcze tak troche, a gatunek plci pieknej, bedzie gatunkiem wymarlym, moze juz jest jakims zagrozonym gatunkiem. :P

a podobo to my mielsmy byc zagrozonym gatunkiem.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-10-02, 08:57   

ludzie... seks rozłożony a części pierwsze mnie przeraża. :D

bardzo dużo par uprawia seks analny - i nikt jeszcze nie umarł. wszystko zależy od tego, czy robi się to z głową i umiejętnie.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-02, 16:22   

Amira napisał/a:

i nikt jeszcze nie umarł
a skąd wiesz :D ?

Amira napisał/a:

wszystko zależy od tego, czy robi się to z głową i umiejętnie.
a i owszem. Tak jest ze wszystkim.

Sam na sobie sprawdzać nie mam zamiaru, na kobiecie także. Osobiście uważam to za nieestetyczne, niepodniecające i niepociągające. Jak dla mnie to z braku pomysłu na zadowolenie z pierwszej dziurki sięga się po tą drugą :P To tak jakby zacząć oddychać uszami i mówić, że to normalne ;) Pupcia nie jest przystosowana do tego i nie powinno jej się narażać na żadne nieprzyjemności będące wynikiem takich szaleństw ;) no ale wiadomo, każdy robi to co lubi :) jak obie strony są za tym to niech sobie tam wkładają co chcą :D

co do oralnej części uważam, ze jest fajnym elementem gier wstępnych, oczywiście wszystko w ramach pewnych granic a nie poniżania partnerek jak to np. widać na filmach dla dorosłych ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-02, 17:36   

Htsz napisał/a:

poniżania partnerek jak to np. widać na filmach dla dorosłych

Gdzie bo niewidzialem :P

Htsz, ogolnie nie zgodze sie z toba, oral i anal, to praktycznie jedno i to samo, czyli wymysl, jak juz ma byc seks w pelni moralny i normlany, to oral jest tak samo jak i anal, ''nieestetyczny, niepodniecajacy i niepociagajacy''.
I nie przyczepiam sie do twoich wlasnych prywatnych prefernecji seksualnych, tylko do tego ze twierdzisz, ze anal to zlo i w ogole blee, a oral jest super i kobiece buzie sa do tego przystosowane, moglbym powiedziec ze sa do tego wprost stworzone.
Tak samo dla takiego pudiego (:P) oral jest bee, jak dla ciebie anal, ale mowienie tego w taki sposob i twierdzenie ze oral jest super i kobiety sa do niego ''przystosowane'', a do analu nie, jest lekkomyslnoscia, lagodnie to okreslajac.

P.S rozumiem, ze ktos lubi jedno a drugie nie, ale twierdzenie ze jedno jest dobre, a drugie zle, przy czym obydwa to w rzeczywistosci wymysl i nic normalnego, jest smieszne.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-02, 19:03   

m@tarci napisał/a:

I nie przyczepiam sie do twoich wlasnych prywatnych prefernecji seksualnych, tylko do tego ze twierdzisz, ze anal to zlo i w ogole blee, a oral jest super i kobiece buzie sa do tego przystosowane, moglbym powiedziec ze sa do tego wprost stworzone.
nic takiego nie napisałem, że jedno jest be a drugie cacy, czy kobiety są do orala przystosowane, nie dopisuj wersów, których nie ma i nie bylo. Oral to także Cunnilingus ;)

Anal i oral to nie jest to samo :D i oral niekoniecznie musi polegać na wkładaniu czegokolwiek do buzi, poza tym stwierdzeniem o poniżaniu kobiet dałem do zrozumienia, że wiele spraw postrzeganych jest inaczej niż powinno - przynajmniej w moim rozumowaniu ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-02, 19:14   

Tu sie zgodze, ale jednak dalej interpretuje twoj poprzedni post, tak jak interpretowalem.

Htsz napisał/a:

To tak jakby zacząć oddychać uszami i mówić, że to normalne Pupcia nie jest przystosowana do tego i nie powinno jej się narażać na żadne nieprzyjemności będące wynikiem takich szaleństw

Szczegolny nacisk dalbym na poczatek i dalej twierdze ze jedno i drugie moze byc postrzegane jak jedno i to samo, bo najnormalniejszy seks w swiecie, nie przewiaduje takiego czegos.

Htsz napisał/a:

To tak jakby zacząć oddychać uszami i mówić, że to normalne

Tez mi cos, tak samo mozna powiedziec o oralu.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-02, 20:03   

napisałem swoje zdanie, dla każdego co innego jest ble. To, że pisałem, iż dla mnie anal nie jest czymś co mnie podnieca nie twierdze jednocześnie, że jaram się oralem. Zauważ, że tobie oral skojarzył się z paniami i ich buzią, czyli mówiąc brzydko z robieniem laski, dla mnie oral to zwykle urozmaicanie czasu paniom - językiem ;) - to także dla wielu może być fuu jednak wole to i jestem do tego przyjaźniej nastawiony niż do zapychania się po pupach ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-02, 20:31   

W sumie, m chodzi tylko o to smieszne porownanie, czyt. drugi cytat w moim poprzednim poscie, tak to raczej nie mam nic przeciwko twojemu zdaniu, tak jakos sie uczepilem :P
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-02, 21:03   

Z jednej strony dla mnie ten liścik był trochę śmieszny i napisała go osoba, której wpajano od maleńkości jakieś staroświeckie poglądy. Szczerze jej współczuję i mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień, że zmieni zdanie - tego jej życzę.

Z drugiej zaś strony to nawet się nie dziwie. Dzisiejsza młodzież (a przypuszczam, że jej siostra ma jakieś naście lat) robi takie rzeczy, że sama bym się szczególnie nie zdziwiła gdybym w archiwum mojej trzynastoletniej siostry znalazła podobną rozmowę z jakimś chłopakiem... :P Pewnie zareagowałabym podobnie i opieprzyła ją z góry na dół, że seks nie jest dla dzieci.

Ale poglądy same w sobie są naprawdę zabawne. Kurde... Normalnie powinnam założyć burdel z moimi koleżankami, bo wszystkie jesteśmy lub będziemy lachociągami, bo w większości twierdzimy, że seks oralny to nie jest zło i zakrawa o dziwkarstwo, że tak się wyrażę :D .

Co do anala... No cóż, na forum na ten temat mówić nie będę :P . Po prostu... co kto lubi. I prawdą jest, że niektóre kobiety naprawdę czerpią z tego przyjemność i jeżeli obu partnerom to odpowiada, to chyba nie ma w tym niczego złego, prawda?
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-02, 21:10   

Zzielona napisał/a:

to chyba nie ma w tym niczego złego, prawda?

Wypluj to co powiedzialas!!! przeciez to zlo w najczystszej postaci, te wszystkie orale, anale, samo zlo, jabym wieszal ludzi za takie cos, tyle teraz sie tego wytwrza, tego zepsucia, ale na szczescie sa jeszcze osoby w tym kraju ktore pomoga mi w plewieniu tego ziarna zla i rozpusty i popra moje chrzescijanskie, moralne uber poglady.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-10-02, 21:24   

m@tarci, kpisz? czy serio gadasz?
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-02, 21:27   

m@tarci napisał/a:

Wypluj to co powiedzialas!!!

Czekaj, czekaj, najpierw wypluję spermę mojego chłopaka... Albo nie! Lepiej ją przełknę :D .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz