Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 17:00
Autor Wiadomość
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-01-02, 20:30   

Po za tym nie ma co się uszukiwać - naturalny instynk jednak działa. Patrzymy na kogoś i od razu oceniamy. A nie filozofujemy nad bogatym wnętrzem i dobrocią serca.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

acetylocholina 


Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 53

Wysłany: 2010-01-02, 20:31   

peggy.s napisał/a:

czyli i tak liczy się wygląd i zadbanie.


i tu wkracza gust. a gust gustowi nie jest równy, czego dowodem jest, że większość ludzi znajduje sobie 'kogoś'.
 
  podziel si� tym postem na:
harryztybetu 

Wiek: 39
Dołączył/a: 24 Sie 2008
Posty: 45

Wysłany: 2010-01-07, 13:20   

Faceci mają łatwiej. Nawet najmniej urodziwy facet, jeśli jest zadbany, pewny siebie i ma kilka szarych komórek, które potrafi ukierunkować w odpowiedni sposób na wyrwanie dziewczyny, może mieć nawet najpiękniejszą laskę...

Gorzej z kobietami. Ponoć "każda potwora... itd." , ale mnie spotykanie się z brzydką dziewczyną trąci jakąś dewiacją seksualną;)

No ale to moje zdanie... Jestem zbyt płytki, żeby spotykać się z dziewczyną, która wg. ogólnie pojmowanych kanonów uznana może zostać za nieatrakcyjną. Może być nawet najmądrzejsza na świecie, ale i tak wizja jakiegokolwiek zbliżenia z kimś takim napawa mnie wstrętem...

No, ale na szczęście dla kobiet zdarzają się faceci, który potrafią dostrzec w kobiecie to "coś więcej" ;)
______________________________________________________
Harry z Tybetu
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-01-07, 20:44   

Cytat

Jestem zbyt płytki, żeby spotykać się z dziewczyną, która wg. ogólnie pojmowanych kanonów uznana może zostać za nieatrakcyjną. Może być nawet najmądrzejsza na świecie, ale i tak wizja jakiegokolwiek zbliżenia z kimś takim napawa mnie wstrętem...

Wg. mnie nie jesteś płytki, a szczery, prawdomówny i - co najważniejsze - kierujesz się naturalnym instynktem :luka:
 
  podziel si� tym postem na:
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2010-01-07, 22:35   

Wg mnie ciężko jest określić jednoznacznie, że ktoś (nie mówie tylko o kobietach) jest brzydki bądź nie. Zależy od gustu :P
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:
peggy.s 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lut 2009
Posty: 474
Miasto: Katowice

Wysłany: 2010-01-10, 20:21   

Rododendron napisał/a:

kierujesz się naturalnym instynktem :luka:
i tu niektóre dziewczyny odpadają zaraz na starcie...
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-01-11, 18:39   

Przynajmniej nie rodzą się jakieś mutanty :P
 
  podziel si� tym postem na:
harryztybetu 

Wiek: 39
Dołączył/a: 24 Sie 2008
Posty: 45

Wysłany: 2010-01-24, 19:33   

Ewa napisał/a:

Wg mnie ciężko jest określić jednoznacznie, że ktoś (nie mówie tylko o kobietach) jest brzydki bądź nie. Zależy od gustu :P


Hehe... No tak. De gustibus non est disputandum, ale zdarzają się osoby ewidentnie brzydkie - oczywiście mogą istnieć ludzie, którym się będzie to podobać, ale to raczej dewiacja niż różnica gustów.

Poza tym, co mogę powiedzieć w kwestii wyglądu? Nawet gdyby mi ktoś oczy wyłupił, to rozstępy i zwały tłuszczu i tak wyczuję a zabije we mnie każdą namiętność ;)
______________________________________________________
Harry z Tybetu
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-05-14, 15:21   

Odgrzeje :D
Moim zdaniem gadanie w stylu "Liczy się tylko wnętrze, wygląd nie jest ważny!" jest jedynie pocieszeniem dla osób...brzydkich. Nie okłamujmy się, wnętrze jest istotne, ale wygląd także! Każdy zwraca najpierw uwagę na twarz,ciało,prezencje, a nie zastanawia się patrząc na niezbyt urodziwą dziewczynę "Zagadam, ona przecież może mieć bogate wnętrze!". Bzdura, bo nawet jeśli ktoś tak mówi, a przyjdzie co do czego to jednak wybierze tą ładniejszą. Ewentualnie zostanie przy brzydkiej bo sam jest zdeseprowany.
Chociaż faktycznie, są osoby ładne z kimś brzydkim w parze bo jednak to wnętrze jakoś wygrało, albo to są przypadki rzadkie... I zawsze mnie zastanawiają.
Wygląd się liczy i tyle - nie, nie jestem płytka, jestem po prostu estetką.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-05-16, 00:30   

czytam właśnie artykuł o wieku i atrakcyjności wykopany na wykop.pl - opisany jako "rada dla młodych mężczyzn" ;)

=> http://www.wykop.pl/artyk...odych-mezczyzn/

przeczytajcie i napiszcie co o tym myślicie ;) z czym się zgadzacie a co was razi?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Strelicja 
Blogger.Klub


Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 177
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-05-18, 12:45   

Htsz napisał/a:

czytam właśnie artykuł o wieku i atrakcyjności wykopany na wykop.pl - opisany jako rada dla młodych mężczyzn ;)

=> http://www.wykop.pl/artyk...odych-mezczyzn/

przeczytajcie i napiszcie co o tym myślicie ;) z czym się zgadzacie a co was razi?


Ależ to jest naszpikowane stereotypowym myśleniem, jednak jak się nad tym zastanowić ma dużo racji. Każdy wybiera to co lepsze. Tyle, że "lepsze" to często pojęcie względne, tak jak uroda ;)
Chociaż ma racje. Nie ma co być zdesperowanym i marnować swojego czasu czy (o zgrozo!) życia na "byle kogo". Jednak to, że uczucia są zależne jedynie od posiadanego majątku...Troche okrutne ;) Często prawdziwe, jednak są wyjątki.
 
  podziel si� tym postem na:
Pan Sleszyński 

Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Sie 2009
Posty: 58

Wysłany: 2010-10-02, 22:21   

Przyciągnij urodą, pozostaw charakterem.. czy jakoś tak to było. ;d
______________________________________________________
Phiii.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz