Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 16:42
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-08-10, 02:09   

P4uli napisał/a:

Możliwe ale nikt nie nawet jak ten człowiek wygląda : nigdzie nie ma jego zdjęcia.
chodzi o tego co ciągnie za sznureczki (bo Plichta się pokazał)? Jeżeli tak raczej nigdy się nie dowiemy kto za tym wszystkim stoi ;) ale miejmy nadzieję, że osoby, które mają na koncie kilka wyroków (związanych z pieniędzmi) nie będą mogły w przyszłości tak łatwo być twarzą kolejnych interesów - jak to było w tym przypadku ;)

edit:

patrzcie tutaj: http://www.fenicjanie.pl/...14.html#msg1312 już w 2009 ktoś szperał i się doszperał o tym co wcześniej robił Plichta wraz ze swoją obecną żoną ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

P4uli 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Kwi 2012
Posty: 232

Wysłany: 2012-08-21, 16:08   

Ehh od dawna wszystkie informacje o Marcinie Plichcie można było znaleźć w internecie.

Teraz wszystkich którzy założyli lokaty państwo nazywa "oszukanymi"

http://www.wprost.pl/ar/3...-pomoc-panstwa/
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-08-22, 02:02   

przypomniałem sobie, że przez AdTaily też się reklamowali :D widać to na poniższym obrazku


edit:

a jak już tu ludzie zaglądają to niech wiedzą, ze w Polsce mamy lepszą piramidę finansową z gorszymi warunkami (przymusowe składki, brak dziedziczenia po śmierci), zwie się ZUS :D => http://zus.pox.pl/zus/zus-jak-amber-gold.htm
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
PawelStachyra 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 27 Lis 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-11-29, 11:36   

Opowiem Wam jaką ja miałem styczność z Amber Gold.

Jakiś ładny czas temu, będzie z 1,5 roku temu, gdy zacząłem się interesować inwestowaniem, to zgłosiłem się do tej firmy (już szczegółów nie pamiętam), w każdym bądź razie, wykazałem jakieś zainteresowania tą firmą.
Jednak jedną z pierwszych rzeczy jakie zrobiłem, było sprawdzenie jej nigdzie indziej tylko w wyszukiwarce google. :) Wpisałem i zacząłem czytać... i to, co przeczytałem o szefie i jego historiach dało mi wiele "ciekawych" informacji o Panu Marcinie P. : o jego kontaktach z prokuraturą, o jego poprzednich "wyczynach" w branży finansów, o tym, że miał wyrok w zawieszeniu w tej dziedzinie. To wystarczyło mi zupełnie do tego, by nie wchodzić w relację z firmą Amber Gold.
Po paru-parunastu dniach, zadzwoniła do mnie Pani konsultantka i gdy się spytała czy chcę założyć u nich lokatę, to podziękowałem i... przywołałem fakty jakich się dowiedziałem o ich szefie (A jak!). Pani zaczęła (sic!) oponować i chciała zbagatelizować ten fakt (chyba mówiła, że wyrok jest nieprawomocny). Dalszą dyskusję z tą Panią uznałem za bezsensowną.
Po prostu, posłuchałem się bardzo ważnej zasady w inwestowaniu: jeśli coś Ci śmierdzi lub nie jesteś czegoś pewien, nie rozumie, to w to nie wchodź.
I ta zasada okazała się słuszna. :)

Poza tym, powiem, że gdyby ludzie mieli odpowiednią inteligencję finansową, to by w to nie wchodzili. Niestety, większość z takich ludzi, to emeryci, osoby starsze, które zostały wychowane w epoce industrialnej, w okresie państwa opiekuńczego, które zapewniać miało dobrobyt i pieniądze w okresie emerytalnym. Jednak czasy się zmieniły, a osoby starsze żyją mentalnie i finansowo w poprzedniej epoce i muszą się dostosować do obecnej epoki informacyjnej, biorąc pod uwagę też ich niskie emerytury, świadczenia.

P.S. Ostatnio śmignęła mi informacja na necie, że kolejny parabank coś kombinuje.
______________________________________________________
www.muzycznafrancja.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-29, 11:49   

PawelStachyra napisał/a:

Poza tym, powiem, że gdyby ludzie mieli odpowiednią inteligencję finansową, to by w to nie wchodzili. Niestety, większość z takich ludzi, to emeryci, osoby starsze, które zostały wychowane w epoce industrialnej, w okresie państwa opiekuńczego, które zapewniać miało dobrobyt i pieniądze w okresie emerytalnym. Jednak czasy się zmieniły, a osoby starsze żyją mentalnie i finansowo w poprzedniej epoce i muszą się dostosować do obecnej epoki informacyjnej, biorąc pod uwagę też ich niskie emerytury, świadczenia.
Ludzie rzucili się raczej na to, że małym nakładem mogą dużo zyskać. Łapczywy (chciwy) traci dwa razy ;) Oglądałem parę miesięcy temu rozmowę w telewizji, w której Marek Zuber (polski ekonomista, analityk rynków finansowych, ekspert i doradca finansowy) informował, że lokaty powyżej 7 procent (~ nie pamiętam dokładnie ile powiedział) są podejrzane a co dopiero 13% ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
PawelStachyra 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 27 Lis 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-12-05, 09:17   

Htsz napisał/a:

Ludzie rzucili się raczej na to, że małym nakładem mogą dużo zyskać. Łapczywy (chciwy) traci dwa razy ;)

Tak, tak, ludzi zgubiła również chciwość, masz rację. :)

Htsz napisał/a:

Oglądałem parę miesięcy temu rozmowę w telewizji, w której Marek Zuber (polski ekonomista, analityk rynków finansowych, ekspert i doradca finansowy) informował, że lokaty powyżej 7 procent (~ nie pamiętam dokładnie ile powiedział) są podejrzane a co dopiero 13% ;)

A no właśnie, tutaj już chodzi o brak wiedzy finansowej. :)
______________________________________________________
www.muzycznafrancja.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz