Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 01:05
Autor Wiadomość
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-14, 13:05   

Zzielona, ale trzeba dupę ruszyć spod budki z piwem - nawet sobie nie wyobrażasz jaki to jest wysiłek dla tych ludzi :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-14, 13:10   

Fanatyk, to ja wiem (w przenośni)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-14, 18:32   

Fanatyk, a to już ich sprawa. Robota na nich czeka :D
 
  podziel si� tym postem na:
Ollanna
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-21, 11:19   

Zgadzam się, polityka kuleje na wszystkich frontach, ale gospodarka rozwija się calkiem ładnie. Miejmy nadzieję, że i walki na górze kiedyś się w końcu zakończą.
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-21, 11:41   

Cytat

Zgadzam się, polityka kuleje na wszystkich frontach

Możesz rozwinąć tą (tę?) myśl?
 
  podziel si� tym postem na:
Ollanna
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-21, 13:04   

Hmm przede wszystkim zagraniczna (to jest akurat moja ulubiona działka), dawno nie była taka beznadziejna. Sklocenie sie ze wszystkimi to raczej slaby pomysl, nie wiem co mial by nam przyniesc. Do tego ten zupelny brak klasy przy spotkaniach zagranicznych, taki brak profesjonalizmu, że wstyd po prostu. Po drugie wewnętrzna. Ja chcę żyć w laickim państwie, do tego w takim, w którym rządzą ludzie niekarani wyrokami niezawisłych (póki co?) sądów. W którym media nie są zausznikami władzy. W ktorym przeciętny polityk sobą coś reprezentuje, coś więcej niż nienawiść do wszystkich co są trochę lepiej wyksztalceni (ach te wyksztalciuchy) i generalnie ma jakiś pomysł na swoją pracę (nie chodzi mi o polowanie na czarownice). Generalnie fajnie by bylo gdyby wyznacznikiem polskiej polityki zaczął być zdrowy rozsądek. Tak mało a tak dużo.
Pozdr
 
  podziel si� tym postem na:
hódy perez
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-30, 22:47   

jeszcze niedawno panował u nas moherowy ciemno9gród. cale szczescie wszystko idzie ku lepszemu. widziałem w telewizji Planete program o tym jak sieszyli się polacy po ostarnich wyborach , a jak niektyorzy przezywali porażke. baRDZO MI SIE TEN PROGRAM SPODOBAL. CHĘTNIE ZOBACZYLBY6M GO JESZCZE RAZ. CAŁAS OFERTA TEJ STACJI JEST BARDZO RÓZNORODNA. KAŻDY ZNAJDZIE TAM COŚ DLA SIEBIE.
 
  podziel si� tym postem na:
kolednik 


Dołączył/a: 31 Mar 2007
Posty: 93
Miasto: UK

Wysłany: 2007-10-31, 12:59   

Zzielona napisał/a:

nie wiem czy wiesz, ale bezrobocie u nas powoli spada. Tym bardziej, że są miejsca pracy, ale ludzie po prostu nie chcą pracować i tyle.


bezrobocie spada bo praktycznie wszyscy wyjechali za granice ... a to, ze sie nikomu nie chce pracowac to jakas kpina, a raczej wyzysk ... w Polsce min. placa to okolo 5zl na godzine i co sobie za to mozna kupic mala pizze chyba ze ktos ma plecy to zarobi wiecej. Za granica min plaka to 5.33£ i za to mozna isc do pizzy hut i zjesc ''pizze bufet'' (jesz ile chcesz pizzy i salatek bez wzgledu na rodzaj i wielkosc + picie i lody z automatu tez bez ograniczenia) :hyhy: np.2) oczekiwanie na kupienie sobie np. PSP czy aparatu cyfrowego (i nie mowa tu o smieciach tylko np. CANON D400, D40) w Polsce jest 5x wieksze niz za granica ;) za granica to co mozna miec w tydzien w Polsce musze czekac 1-2 miechy albo i wiecej :(

Cytat

cytacik mojego znajomego, ps. jest mgr. AWF-u z zawodu, a w Angli jest budowlancem
''wole malowac sciany za 5£/h (1150-1500£ miesiecznie) niz uczyc jakies dzieciaki za 1200-1500 zl''

oczywiscie zeby nie bylo ze jest leniwy ma zamiar zostac nauczycielem w Angli :rotfl: a kaska wtedy dopiero sie posypie...


Polsce do tego wszystkiego jest bardzo daleko ale moze jak euro wejdzie to standard Polski wzrosnie ... ciekawe czy tez wzrosna wyplaty i emeryturki :kwasny:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz