Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany:    Do czego zdolny jest człowiek [+18][ktoś o mocnych nerwach]

Jeżeli masz mocne nerwy to wejdź, jeżeli nie nie radzę...
Nie mogę się nadziwić do czego jest zdolny człowiek, co potrafi uroić sobie w głowie żeby czynić takie rzeczy, to jest nie do pomyślenia w jakim świecie żyjemy, w świecie pełnym nienawieści, zbrodni i takich rzeczy, za które nikt nie zostanie ukarany bo jest to na porządku dziennym oraz legalne. Przecież zwierze to też istnienie które czuje, czuje ból i radość, to nie jest jakaś zabawka którą można kupić, a potem beztrosko wywalić, to nie jest kurna coś co można zjeść, to tak samo jakby wam matkę zjedli, co byście czuli? Opamiętajcie się ludzie, i nie jedzcie mięsa itp itd, bo te zwierzęta przeżywają to co na tym filmie, koszmar. Siadając przy stole i jedząc to nie pojmiesz jakich męk doznało to co leży na twoim talerzu a ile prze cierpiało. Dajcie spokój..

Takie moje przemyślenie po obejrzeniu tego filmu, oglądasz na własną odpowiedzialność.
mam na prawdę silne nerwy, ale to co zobaczyłem przeszło moje wszelkie oczekiwania co do brutalności ludzi.

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-27, 19:56   

Jedzenie zwierząt to jedno a męczenie ich to drugie.
Nie oglądam tego filmiku bo dalej łzy mi się do oczu cisną jak przypomnę sobie ten filmik, w ktorym jacyć litewscy skurwiele zrzucają psa z mostu i jeszcze nagrywają to...

Człowiek jest uzależniony od białka. Jego odpowiednia dawka to 1 gram białka na 1 kg masy ciała! Jeśli przez dłuższy czas do organizmu nie jest dostarczana ta dawka to to może doprowadzić nawet do śmierci.

Jedzenie zwierząt nie jest złe z prostego powodu - to jest naturalna kolej rzeczy, łańcuch pokarmowy i te sprawy...
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-02-27, 20:20   

dupa z łańcuchem pokarmowym, właściwie to o nie jedzeniu miesą tak przypadkiem wtrąciłem, chodzi mi w tym wpisie o cierpienie zwierząt i takie cholerne poczucie ludzi "oh jakie to straszne, jednak nic na to nie poradze" A jakby nie daj boże zabito pupilka osoby z takim myśleniem to by było tornado, że jak tak może być że giną bezbronne zwierzęta.

Jakby ktoś naprawde się tym przejmował to byłby wstanie zrobić dużo. A myślicie że to co jecie to nie było męczone i nie znęcano się nad nim? Kupa jest lepiej traktowana niż wiekszość zwierząt hodowlanych a ludzie którzy posiadają zwierzęta domowe i jeszcze je mecza powinni na odstrzał iść.

Nie każe nikomu to oglądać bo jest to 100 razy okropniejsze niż film o którym mówisz Inez, ale kiedyś trzeba uświadomić nie których że tak dalej być nie może.
 
  podziel si� tym postem na:
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Wiek: 30
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2010-02-27, 20:26   

Inez napisał/a:

Człowiek jest uzależniony od białka. Jego odpowiednia dawka to 1 gram białka na 1 kg masy ciała! Jeśli przez dłuższy czas do organizmu nie jest dostarczana ta dawka to to może doprowadzić nawet do śmierci.

Ja mięsa nie jem, znam osoby, które przez całe życie nie jedzą (również w dzieciństwie, nigdy), da się tak zbilansować dietę by dostarczyć odpowiednią ilość białka nie jedząc mięsa.

Filmiku nie oglądam, znam swoją wytrzymałość. Nie rozumiem takich ludzi i nigdy nie zrozumiem.
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-27, 21:43   

Ewa napisał/a:

Ja mięsa nie jem, znam osoby, które przez całe życie nie jedzą (również w dzieciństwie, nigdy), da się tak zbilansować dietę by dostarczyć odpowiednią ilość białka nie jedząc mięsa.

No tak, ale do tego potrzebują fachowej porady, wtedy wszystko jest okej, ale niestety większość nie je mięsa od tak po prostu, bo "zwierzątka cierpią".

A znęcania się ludzi nad zwierzętami nie znoszę. Szczerze mówiąc serce mi się kraja jak coś takiego widzę czy słyszę... To jest makabra jakaś. Przecież nawet jeśli zwierzę jest upierdliwe to ono przecież nie ma "mózgu" i nie kieruje się w swoich działaniach myśleniem tylko instynktem a my ludzie, którzy teoretycznie ten "mózg" (w sensie, że zdolność myślenia, of kors) mamy i tak nie potrafimy z niego korzystać.

W ogóle ostatnio przeczytałam coś, co mnie poruszyło. Ktoś napisał, że woli pomagać zwierzętom niż ludzim bo jeszcze nie spotkał się ze zwierzęciem, który nie okazałby mu wdzięczności za pomoc, z ludźmi jednak jest inaczej... W sumie wyznaję podobną zasadę. Ostatnimi czasy zastanawiałam się czy nie zapisać się do wolontariatu i nie pomagać zwierzakom w schronisku (kiedyś byłam w wolontariacie, ale to było dawno temu, jeszcze czasy gimnazjalne).
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-02-27, 22:02   

Ja nie jem mięsa odkąd pamiętam, rodzice to rozumieją, że nie chce, więc starają się uzupełniać te luki w żywieniu czym innym, tak samo wartościowym.

Masz racje, zwierze zawsze okaże ci wdzięczność. Każdy zwierzak jest inny, tak samo jak człowiek, ludzie też są upierdliwi, ale nie zabijam każdego tylko dlatego że mnie wkurza.

I jeszcze co mnie denerwuje, ludzie czesto kupują pieska kotka myszke czy co innego na urodziny, komunie itp itd. Po jakimś czasie się znudzi, bo trzeba karmić, wyprowadzać, to hop w worek i do rzeki, albo na ulice. TO NIE ZABAWKA. A ta kampania pokazuje to w 100 procentach http://ziza.es/2008/08/14...te_2_fotos.html
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2010-03-07, 22:57   

lapavlo napisał/a:

A myślicie że to co jecie to nie było męczone i nie znęcano się nad nim?


Nie zastanawiam się specjalnie nad historią schabowego, którego mam zaraz skonsumować. Nie widzę nic złego w jedzeniu zwierząt.

Jadąc sawanna i widząc lwa zjadającego antylopę mam wysiąść i krzyknąć :
Ej dude, what are you doing?!


Jeśli chodzi o zadawanie bólu zwierzętom to całkowicie się temu sprzeciwiam. Nie powinno ich się męczyć tuż przed śmiercią. Ale również nie mogę sobie odmawiać dobrego jedzenia tylko dlatego że przypuszczalnie mięso z mojego talerza mogło być wcześniej męczone.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz