Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:50
Autor Wiadomość
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

  Wysłany:    Gwałt - co robić?

Witam.
Coś mnie ruszyło do napisania nowego tematu.
Wiadomo że w Polsce co roku dochodzi do wielu gwałtów i często ich sprawcy nie zostają złapani. A jeśli już zostaną dorwani to dostają małe wyroki.
Co sądzicie o ofiarach i ich oprawcach? Jakie kary powinni dostawać Ci zboczeńce?

Ja osobiście jestem za kastracją takich osobników, powinni również dostawać o wiele wyższe wyroki.
Nie spotkałem się jeszcze z ofiarą gwałtu, ale wiem że świadomość że ktoś ich "ruszył" chodzi za nimi do końca życia.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-12-28, 21:53   

Nie dość, że kastracja to powinno się ich wysłać do jakiegoś szpitala psychiatrycznego, bo to jest chore.
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2008-12-28, 22:07   

Nie rozumiem, wykastrować? ;|
Mnie się wydaje że najpierw odpowiednia terapia wstrząsowa w wiezieniu. Później szpital psychiatryczny
Pedofilia jest na swój sposób pewnym zaburzeniem psychiki
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-12-28, 22:49   

bartek, mówimy o gwałtach a nie pedofilii.

pudi, niskie wyroki tzn? ma wejść 5-25 lat
no i co tu sądzić, po prostu okropni ludzie, kara jak najwyższa i jak najbardziej surowa.
co mam sądzić o ofiarach? to, co piszą wszystkie fora, gazety, dokumenty i filmy. nie zostałam zgwałcona więc nie wiem co taka osoba przeżywa, tak samo nie wiesz i ty, więc o czym tu gadać
 
  podziel si� tym postem na:
Sabinsien56 
Ownlog.Klub


Imię: Sabina
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Sie 2008
Posty: 517
Miasto: Z południa

Wysłany: 2008-12-28, 22:50   

od razu dożywocie, bez możliwości warunkowego wyjścia
______________________________________________________
Nie ma podpisu. Uciekł
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2008-12-28, 23:58   

rashell, wybacz.. ale dla mnie to wszystko jedno i to samo...
Co czuje taka osoba ?, Na pewno "Kac moralny" który trwa dłuugi czas, no i uczucie poniżenia.. bez długoterminowej opieki psychologa się nie obejdzie.
Co do kary dożywocia?.. Hmm.. Ktoś z mojego otoczenia był w więzieniu, i powiem wam że tam jest lepiej jak w domu.
Jedzenie pod nos, telewizja, kumple a nawet narkotyki

Gdyby miało wejść dożywocie dla gwałcicieli to państwo musiałoby opracować nowy system podziału na więzienia o zaostrzonym rygorze, i nie zaostrzonym.. bo w dzisiejszych czasach jest taki podział, ale jest on "umowny" , a różni się "grubością płotów więziennych"
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-12-29, 00:43   

Bartek napisał/a:

rashell, wybacz.. ale dla mnie to wszystko jedno i to samo...


no tak.
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-12-29, 00:52   

i co im to więzienie da? jedyne co się im może stać, to rzeź spowodowana nienawiścią współwięźniów.
a szpitale psychiatryczne, gdzie się nie leczy takich, tylko robi 'schronisko' ?

kiedy człowiek jest chory, to się bierze leki objawowe (pomijam leczenie samego źródła, które jeżeli leży w psychice człowieka, jest często tylko zagłuszane). w tym wypadku problemem jest w przypadku mężczyzn (bo kobiety też są niezłe w te klocki) PENIS. wydaje mi się, że kastracja byłaby najodpowiedniejszą metodą. analogicznie robić z kobietami. bez broni nie zaatakują.

nawet prawo nie chroni takich ofiar. goguś się albo wybroni, ale wyjdzie warunkowo po kilku miesiącach odsiadki. fakt faktem, że więźniowie wymierzają swoją sprawiedliwość, ale w wypadku gwałtów jest to jednak słabsza forma agresji.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-12-29, 08:21   

Bartek napisał/a:

Co czuje taka osoba ?, Na pewno Kac moralny który trwa dłuugi czas

Mi się wydaje że ofiara go ma przez całe życie. Przecież to nie jest śmierć ukochanego pieska i ból który przechodzi po kilku miesiącach.

Amira napisał/a:

fakt faktem, że więźniowie wymierzają swoją sprawiedliwość, ale w wypadku gwałtów jest to jednak słabsza forma agresji.

Faktycznie więźniowie rzadko kiedy wymierzają kary gwałcicielom. Częściej wieszają na tygrysie pedofilii.

rashell napisał/a:

kara jak najwyższa i jak najbardziej surowa.

hmm... surowa? weź się zastanów co mówisz. Większość tych gwałcicieli wychodzi po roku za dobre sprawowanie i dalej gwałcą. Nie zawsze zostają potem złapani i żyją sobie bezkarnie w naszym policyjnym państwie.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-12-29, 12:37   

pudi91 napisał/a:

rashell napisał/a:

kara jak najwyższa i jak najbardziej surowa.

hmm... surowa? weź się zastanów co mówisz. Większość tych gwałcicieli wychodzi po roku za dobre sprawowanie i dalej gwałcą. Nie zawsze zostają potem złapani i żyją sobie bezkarnie w naszym policyjnym państwie.


nie pogrążaj się ze swoim czytaniem ze zrozumieniem, pytałeś nas jaka kara wg nas powinna być, odpowiedziałam na to pytanie a ty mi przytaczasz jakieś statystyki nie wiadomo skąd. a chyba masz pojęcie o gwałtach takie same jak o gejach.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-12-30, 12:02   

Mam koleżankę, którą zgwałcono... W każdym razie ona opracy nawet nie zgłosiła na policję. Nie wiem nawet dlaczego. Niewiele osób wie o tym wydarzeniu bo się boi przyznać. Choć to było bardzo dawno temu i już o tym nie myśli to on bardzo ją zranił (w sensie fizycznym) i przez długi czas bała się kochać z mężczyznami ze względu na ból, który przez tego kretyna przeżywała.

W każdym razie dużo dziewczyn boi się zgłaszać gwałcicieli na policję. Pewnie dlatego, że po tym potencjalnym wyjściu z więzienia mogliby się zemścić czy coś takiego. Zresztą bardzo często trudno udowodnić gwałt. Zawsze gwałciciel może pościemniać, że kobieta przecież tego chciała a teraz robi to specjalnie... Tym bardziej gdy bierzemy dziewczynę, która w towarzystwie uchodzi za taką, która delikatnie mówiąc "bardzo lubi chłopców"...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz