Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
NNI 

Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 12

Wysłany: 2008-11-02, 18:27   

m@tarci, przeczytałaś całość?
ja też mogę tam zaraz dopisać jakieś święto które w ogóle nie istnieje a Ty będziesz się zastanawiać, że nigdy o takim święcie nie słyszałaś ;)
Po prostu wikipedia to nierzetelne źródło wiedzy.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-11-02, 18:56   

Czytalem i powiem ze to glupota, przynamniej 90% tych swiat, istnienie osobiscie moge potwierdzic, jezeli chcesz wszystkich stu, to bede musial troche w internecie pogrzebac. Anyway, jest to raczej zbyt niski poziom tematu, by doszukiwac sie usterek czy tez spiskow.
A wikpedia to jedne z najlepszych zrodel wiedzy, wskaz mi kilka ogolnodostepnych i lepszych zrodel wiedzy albo w ogole dorownujacych wiki.

Ogolnie moznaby przyjac ze internet to jedno wielkie klamstwo, propaganda, tudziez spisek masonow/iluminatow, to jeden z elemenow NWO.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
NNI 

Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 12

Wysłany: 2008-11-02, 20:05   

m@tarci napisał/a:

A wikpedia to jedne z najlepszych zrodel wiedzy,

Większość wykładowców by Cię wyśmiało za ten tekst, w pracach nawet nie można podawać za źródło wiki, bo każdy licealista może tam napisać co che :P

Piszą tam zarówno profesorowie jak i licealiście co jest dla mnie śmieszne. Co więcej często ludzie piszący są o skrajnych poglądach a ich teksty są manipulacyjne.
Czego nie idzie zweryfikować....
ZAZNACZAM że żaden specjalista nie weryfikuje poprawności artykułów zamieszanych na wikipedi.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-11-02, 20:44   

Nadal nie wskatalas mi niczego lepszego, a ja wciaz czekam, chyba ze twoi zandniem ludzie powinni byc calkei mglupi i nie miec wiedzy na zaden temat, w zaddnem badz razie nie korzystac z wikipedii bo to zlo, spisek i propaganda.

Widze ze nie pojmujesz istote rzeczy. Nie, nie powoluje sie wylacznie na wikipedie, nie traktuje jej jako moje osobiste zrodlo wiedzy, raczej nie ma ona zadnego wyplywu na moje opinie czy moj swiatopoglad.
Jednak stwierdzenie ze to chlam, jest glupota, poniewaz jak juz powiedzialem, jest to najelpsze ogolnodostepne zrodlo wiedzy na chwile obecna i nikt, ani nic tego nie zmieni, na pewno nie ty.
A jakies spiski, propagandy i manipulowanie mam w dupie, poniewaz nie jest slepym, ani glupim czlowiekiem i wiem o wiele wiecej niz niektorym moglby sie zdawac. Nigdzie nie napisalem ze na niej powinnismy opierac swoje opinie i swoj swiatopoglad, tylko ze jest to najlepsze zrodlo wiedzy - bo jest, dane sa zazwyczaj prawdziwe i sprawdzone, jest wiele rzeczy, kotre przekraczaja swiadomosc takiego zwyklego licealisty, a jezeli jest taki ktory to wszystko pojmuje, to na pewno nie napisze glupot czy bzdurstw.
Nie chodzi mi o sam przekaz, tylko o tresc, jakies dane, liczby, jeszcze nigdy sie na tym nie poslizgnalem i dalej bede pomagal sobie wikipedia.

P.S tyle osob pieprzy takie glupoty, ale dotad nie widzialem zadnych faktow, ani przykladow, wiec poki co - fail :s
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-02, 21:15   

NNI jeden tekst w wikipedii nie jest tylko pisany przez jednego głupiego licealistę. Umieszczane teksty sa czytane przez masę ludzi np. moja znajoma mi mówiła, że niedawno, jej znajomi studenci i wykładowcy z archeologi czytali przegladali teksty umieszoczne na wiki i korygowali błędy.
Oczywiście zdarzaja się błędy, ale to raczej normalne...
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-11-02, 22:15   

teksty pisane przez licealistów są korygowane p rzez sztab moderatorów, nie sposób tam dać mało rzetelne informacje.
aczkolwiek spotkałam się w internecie z dwoma różnymi poglądami na temat tej samej sprawy, w obu tekstach pisanych bardzo przekonująco.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-03, 15:46   

a wracajac do Halloween, to powinniśmy wrócić do tradycji "Dziadów"... było by fajnie ucztować na grobach :D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-10-29, 14:48   Halloween 2009

a jak zapowiada się w tym roku? wybieracie się na jakieś zabawy halloween, czy raczej w ciszy i spokoju wybierzecie się jedynie "na groby", aby zapalić świeczki ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2009-10-29, 19:45   

jakoś przestało mnie juz krecic zamieszanie wokol tego "poganskiego swieta" :) , Ja jednak zostaje przy spokojnych odwiedzinach zmarlych
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-10-29, 21:46   

Halloween ogranicza się swoją obecnością w moim życiu jedynie do szkoły - kto przebrany, ten niepytany.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2009-10-30, 16:30   

http://www.majhost.com/cg...ry.cgi?f=214527
 
  podziel si� tym postem na:
emm 
Blogowicz.Friend


Wiek: 31
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 156
Miasto: Zamość

Wysłany: 2009-10-30, 17:43   

rejszel, dzidziuś w drodze ;D
fajny masz strój ;p
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz