Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2006-11-01, 23:16
Autor Wiadomość
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-28, 17:01   

Ja jak byłam w podstawówce , to miałam kilka razy do czynienia z konikami :P oczywiscie nic profesjonalnego :P ale sa fajne , choc to pewnie kosztowne hobby :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kamila 
Mephistopheles


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-03-28, 17:33   

Raczej... sam sprzet jest bardzo kosztowny - toczek 80zl; czapsy 75zl, buty krotkie 100-150zl, buty dlugie -500zl, rekawiczki 15zl, bacik 8 eu (nie wiem ile w polsce), bryczesy hmm... damskie 85zl, meskie 95zl; kamizelka okolo 140; fraki skokowe od 100-230 zl; sa jeszcze koszule, marynarki etc... masa roznosci, ktorych jeszcze nie mialam :(

Jesli masz wlasnego konia, to
a)sam kon sporo kosztuje
b) uprzaz
c)wyzywienie, opieka (jedli konia oddajesz do jakiejs stadniny to za boks, czyszczenie boksu, sciolke i wyzywienie placisz okolo 500 miesiecznie)
d)weterynarz

jesli jezdzisz na koniach ze stadniny, to pojedyncza lekcja kosztuje tak od 18-25 zl, karnet dziesieciu jazd okolo 100.

W sumie kosztowny sport, ale wart wszystkich pieniedzy.
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Kitana 
Blogowicz.Friend
Cathar


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lut 2006
Posty: 124
Miasto: Ścieżka lewej ręki

Wysłany: 2006-03-28, 17:41   

Sylwia napisał/a:

choc to pewnie kosztowne hobby

Z tym sie akurat zgodzę, jeździectwo jest dla ludzi posiadających pieniądze. I tu nie chodzi tylko o naukę jazdy, a przede wszystkim sprzęt dla zwierząt i ubranie dla siebie... chociaz ja preferuję styl west - nie trzeba tyle wydawać na ciuchy jak w przypadku dżokejki ;P
Nie piszę tu też o sobie (że niby mam hajsu jak lodu ;P) ja akurat nie jeździłam długo .. chociaż chciałam od dziecka. Trafiłam na odpowiedniego faceta koniarza i połączyliśmy swoje niezwykłe mózgi ;P
Dziś po niecałym roku mamy swoje własne konie i kupujemy następne.

A wracając do cytatu .. nieraz byłam światkiem jak elity konne prześcigały sie z kasą:
"Ja zapłacę 50 zł za jazdę a nie 30, bo jestem lepszy od niego" :looka:
______________________________________________________
................................
 
  podziel si� tym postem na:
klejnot
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-28, 20:16   

Moje hobby to:
- piłka nożna - i uprawianie(Wicher Kobyłka 92" :D ), i kibicowanie(Barcelona i (L)egia)
- oczywiście komputery - głównie języki programowania (XHTML, CSS, PHP początki Turbo Pascala, Javy Script i Pythona) i internet (chodzenie po forach takich jak te itp.)
- gadanie na gg (ale umiarkowane - 30 min to max. czas rozmowy :P )
- granie w różne gry (ostatnio bilard8 na gryonline.wp.pl :P )
- uprawianie sportów innych niż piłka nożna (koszykówka, biegi, siatkówka, piłka ręczna, tenis stołowy - tylko pływać nie umiem :wstyd: oraz grać w tenisa (nie mam gdzie i czym :/ ) )
- słuchanie muzyki
- czytanie książek (jak są oczywiście :/ ) - głównie fantasy i kryminały
- bawienie się z psem i denerwowanie siostry (ach jak to fajnie posłuchać jej wkurzonej - gdybym to kiedyś nagrał i puścił rodzicom :P )
Dobra to chyba wszystko :P A co do jazdy konnej - jakoś nie lubię jeździć (próbowałem raz czy dwa)
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-28, 20:19   

No ze wart to wiadomo , chociazby dlatego ,że te zwierzeta maja bardzo dobry wpływ ... nie bez powodu uzywa sie ich przy róznego rodzaju hospitalizajach dla chorych :)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-31, 20:33   

Pocałunki, przytulanki i wszystko co z miłością ma cosik wspólnego :P
Poza tym:[list=1]
[*]pływanie :hyhy:
[*]długie romantyczne spacery :D
[*]książki, filmy (ogólnie kino) :]
[*]muzyka i taniec :] :]
[*]faja wodna :padam:
[/list:o]
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-31, 21:12   

No zwlaszcza czekoladowa hihi ( faja wodna ) :P
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-03-31, 21:17   

Sylwia, owszem :) wbrew pozorom sa bardzo lagodne... Oczywiscie nie mozna uogolniac, bo jeden kon to jedna dusza, kazdą cechuje inny charakter. Ale sa to cudowne zwierzeta ktore za milosc placa tym samym :) Sa naprawde facynujace i duzo by mozna o nich pisac.
Lubie je obserwowac... sa zabawne, niekiedy maja straszny temperamencik przez ktory nosilam slady podkow na udzie przez kilka tygodnii :P ale nie zraza mnie to. I bardzo chcialabym wrocic do koni i jezdziectwa... moze w wakacje :P
ps.
Chcialabym kiedys nauczyc sie grac w polo :D Nie musze byc w tym super dobra, ale naprawde bardzo chcialabym sprobowac. Mysle ze nasze koniki wielkopolskie bylyby odpowiednie na pocztek, sa dosc niskie i lekkie, dlatego pewnie dalyby rade :rotfl:
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Inez
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-01, 00:20   

Sylwia a czy próbowałaś może kiedyś morelowy tytoń? :hyhy: Ten to jest dopiero łagodny :] Polecam wszystkim ;)

Odnośnie koni, to jakoś nigdy nie budziły one we mnie szczególnego podziwu.. Nigdy też zbytnio mnie nie ciągło do jazdy konno :zawstydzony: Hmm.. :looka: Jeśli o zwierzaczki chodzi to lubię duże psy i małe myszki ;) :D
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-03, 08:23   

Nie , palilam tylko czekoladowy , waniliowy (mmm super pachnie ) i bananowy :hyhy:
ale serio jak jakiś facet idąc około 100 metrow przedemna zapalił waniliowy tytoń to czuć było chyba 200 metrow za nim :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Malinka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-08, 12:10   

moje hobby hmmm
*Siatkówka (to napewno. xD)
*Imprezowanie.;P
*Zakupyyy hehe
*Muzykaa

No i nie wiem co jeszcze :P Chyba wszystko.;P
 
  podziel si� tym postem na:
tancerka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-07-08, 15:15   

Rozmowa z ludźmi.
Taniec.
Muzyka.
Rower.
Biegi.
Pływanie.
Taniec.
Siatka.
Czytanie.
Wiersze.
Taniec.
Pisanie.

TANIEC!
XD
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz