Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2014-02-13, 06:19

Zostałeś złapany przez kanara? :D
Tak
40%
 40%  [ 6 ]
Nie
53%
 53%  [ 8 ]
Nie chce mi się liczyć ;)
6%
 6%  [ 1 ]
Głosować: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-09-07, 21:22   

Dziś spotkałem pana kanarka. Biegnę pod drzwi autobusu 820 i pytam się czy to ten w kierunku Tarnowskich Gór, facet mówi że tak. Wchodzę z ulgą, drzwi się zamykają. Mijamy skrzyżowanie i facet wyciąga legitymację i woła: "Bileciki" Dx. To drugi okaz w tym roku! Coś niebywałego :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-09-08, 08:24   

Ja kiedyś wracam ze szkoły, autobus zapchany, ale siedzę :super: Zagadałam się strasznie z koleżanką, ale ta koleżanka patrzy na coś za mną, to i jak się odwracam, i widzę gościa, który wlepia we mnie gały. Patrzę na niego, speszyłam się i na cały regulator: "CO?!".
Kanar :zdegustowany: Ale bilet miałam ;)
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-09-08, 15:04   

Ja za brak biletu płaciłem tylko raz, ale już 2 razy widziałem sytuację, kiedy kanar wlepił mandat osobie, której się data ważności biletu dzień wcześniej skończyła (to znaczy chodzi mi o kartę, a nie bilet 20-minutowy...). ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-09-08, 20:41   

miglu149 napisał/a:

(to znaczy chodzi mi o kartę, a nie bilet 20-minutowy...). ;)
Ja bym przy tym strasznie się irytował Dx Nie wiem jak możecie mieć takie bilety.

W każdym razie, nie rozumiem u nas sensu istnienia kanarów od czasu, gdy wprowadzono, że kierowcy wpuszczają ludzi przednimi drzwiami i mają prawo sprawdzać bilety. Paranoja.
 
  podziel si� tym postem na:
Mirabel 
Blogger.Klub

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-07-18, 19:58   

Tej historii dowiedziałam się od swojego znajomego. Sytuacja zaszła w czasie zimy. autobus zatrzymuje się przy niewielkim osiedlu, a tu- KANARY. Złapali jednego staruszka- który słynie ze swojego krasomówstwa i ,,przepijania" do innych pasażerów. Nie miał biletu- to już tradycja. Zapierał się przed kierowcą żeby go przewiózł bo rok temu musiał w śniegu po kolana kilka km wracać do domu... Oczywiście przymknęli oko. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2012-11-04, 12:32   

Jechałam z koleżanką do szkoły, wyjątkowo bez biletu. Ze sobą mam zawsze swoje dokumenty, a razem z nimi około 200 starych biletów miesięcznych i jednorazowych, większość sprzed kilku lat. Kiedy wsiadłyśmy, kanar od razu do nas podszedł i poprosił o bileciki. Koleżanka elegancko wyciągnęła swój bilet, pokazała i była moja kolej na okazanie biletu, którego nie miałam. Mimo, że jechałam na gapę, poprosiłam kontrolera żeby chwilkę poczekał, wyciągam swoje dokumenty i zaczynam szukać. Jego mina kiedy zobaczył moją "kolekcję" - bezcenna. Oczywiście biletu nie znalazłam, ale nawet nie zdążyłam się tłumaczyć, że jednak go nie mam, bo kanar stwierdził, że wysiada z tramwaju, pożegnał się i tyle było po nim. A ja szczęśliwie dojechałam do szkoły :D
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-11-04, 15:21   

suvennes napisał/a:

Ze sobą mam zawsze swoje dokumenty, a razem z nimi około 200 starych biletów
dobry sposób ;) ale właśnie w takim celu je ze sobą nosisz, czy po prostu od dawna nie sprzątałaś w torbie? ;)
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2012-11-04, 15:34   

Chyba od dawna nie sprzątałam w torbie ;p
Tzn kiedyś miałam takie "zboczenie" na zbieranie różnych biletów, mam je ładnie poukładane i tak już sobie ze mną jeżdżą wszędzie :)
Nie ma co, polecam zbieranie biletów :D
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz