Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-07-02, 23:19
Autor Wiadomość
anonim_18 

Dołączył/a: 05 Sty 2010
Posty: 3

Wysłany:    Koledzy się ze mnie wyśmiewają i grożą mi

Witam!!!
Mam problem ze swoimi kolegami z klasy, którzy wyśmiewają się ze mnie. Jeden wymyśla sobie jakieś kompletne bzdury typu "on się nie myje" i cała klasa się wyśmiewa, a to wcale nie prawda bo dbam o siebie. Inny natomiast ( jego kumpel z ławki) groził mi jakimś starszym kolegą. Pyta mnie również na forum klasy o rzeczy bardzo prywatne, np: czy już się "stukałem". Kompletnie nie wiem co mam robić. Jestem w klasie maturalnej, zostały mi zaledwie 3 miesiące w tej klasie i nie wiem czy z nimi wytrzymam. Polećcie mi coś co mogę zrobić? Nie wiem też czy mam się do nich wogóle odzywać, odpowiadać na te ich głupie komentarze. Co byście zrobili w mojej sytuacji? Postawiłbym się im, ale nie chce mieć żadnych kłopotów i przypadkiem nie dostać w "ryja". Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

TheAhyy 

Wiek: 24
Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 147

Wysłany: 2010-01-05, 19:03   

Ehmmm, ja to nie wiem co bym zrobiła, ale jak 3 miesiące ci zostały to chyba lepiej mieć ich w dupie (za przeproszeniem). Mususz jakoś wytrzymać, choś będzie to trudne.
Też pozdrawiam :)
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-01-05, 19:13   

anonim_18, w klasie jesteś maturalnej? Czytając tekst myślałem, że mam do czynienia z gimnazjalistą Dx Przeżyłeś z nimi prawie 3 lata, więc 3 miesiące to mały pikuś (nie ten z reklamy :P ). Po za tym, gdy mnie coś takiego spotykało w gimnazjum byłem na tego typu całkowicie obojętny i takie ciąłki znajdowały sobie inną ofiarę.
 
  podziel si� tym postem na:
anonim_18 

Dołączył/a: 05 Sty 2010
Posty: 3

Wysłany: 2010-01-05, 19:14   

Postaram sie wytrzymać, ale boję się nawet pomyśleć o tym co mogą jeszcze wymyśleć. Każdy dzień w szkole jest dla mnie wielką męczarnią i to właśnie przez nich, nie mogę sie nawet skoncentrować na nauce. A planuje iść do dobrej szkoły ;( i nie wiem czy mi w tym nie przeszkodzą.

[ Dodano: 05-01-2010, 19:18 ]
No niestety jak widać takie problemy nie tylko dotyczą gimnazjalistów, a wiem że w mojej szkole nie tylko w mojej klasie mają takie problemy, a szkoła nie jest też jakaś tam sobie.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-01-05, 19:40   

anonim_18 napisał/a:

szkoła nie jest też jakaś tam sobie.
Takie bufony są najgorsze Dx
 
  podziel si� tym postem na:
anonim_18 

Dołączył/a: 05 Sty 2010
Posty: 3

Wysłany: 2010-01-05, 19:46   

Wyobrażcie sobie jeszcze że koles jeden z drugim ma zachowanie bardzo dobre.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2010-01-05, 20:32   

zgłoś to do dyrekcji albo sekretariatu, już i tak z nimi relacji nie poprawisz a może zje***sz im zachowanie :D

ok pomysły ali ==
 
  podziel si� tym postem na:
TheAhyy 

Wiek: 24
Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 147

Wysłany: 2010-01-05, 20:36   

Ehmm... Czytając to jakoś nie wierze w to co czytam :rotfl:
Napewno jesteś w klasie maturalnej? :P
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2010-01-05, 20:38   

anonim_18, chodziłeś z nimi do klasy przez 3 lata i dopiero o tym piszesz?
Skoro wytrzymałeś już taki okres to 3 miesiące według mnie to powinno szybko zlecieć.

Ja nigdy nie miałem takiego problemu a jeśli miałem to załatwiałem to od ręki.
Co do tych kolesi. Jeśli tak Ci się naprzykrzają to zgłoś sprawę do dyrekcji i to w zasadzie powinno pomóc.
Jeśli natomiast dalej będą Ci truli dupę to idź z tym na policje. Z tego co wiem wyzwiska w czyimś kierunku są karane . . .
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-01-05, 22:11   

Zostań w szkole. Jeśli chciałbyś, aby w jakimś małym stopniu dali Ci spokój to nie reaguj na ich naśmiewanie się, bo tylko ich prowokujesz. W myśl zasady amerykańskich policjantów "wszystko co tylko powiesz, może zostać użyte przeciwko Tobie" po prostu nic nie mów o sobie. Nie wiem jaki był powód tego naśmiewania. Jeżeli np. dziwnie się ubierasz, to postaraj się zmienić swoje ubrania, żeby nie odstawać od innych.
Możesz także znaleźć sobie kolegę-rówieśnika, z którym mógłbyś zawsze porozmawiać (na przerwie albo po szkole). Nawet jedna osoba zawsze daje jakąś dodatkową siłę. Pamiętaj tylko, abyś następnej szkoły nie zaczął tak jak tej. Postaraj się być podobnym do innych (oczywiście nie takim samym) i ogólnie zachowywać się jak wszyscy.
Ostatnio zmieniony przez miglu149 2010-01-07, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
acetylocholina 


Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 53

Wysłany: 2010-01-06, 18:40   

miglu149 napisał/a:

Jeżeli np. dziwnie się ubierasz, to postaraj się zmienić swoje ubrania, żeby nie odstawać od innych. (...) Postaraj się być podobnym do innych i ogólnie zachowywać się jak wszyscy.


ABSOLUTNIE SIĘ NIE ZGADZAM!
dlaczego wszyscy mamy być tacy sami?! dlaczego mam iść wraz z prądem? tylko po to, by być akceptowanym?
bardzo cenię Cię, anonimie, że jesteś 'inny' i się tego nie boisz. sądzę, że to, że inaczej się ubierasz nie jest powodem 'wyśmiewania'. nie zmieniaj się, szukaj ludzi, którzy zaakceptują cię takim, jaki jesteś. ci, co nie akceptują cię, nie są warci twojej znajomości i twojego czasu.
Moim zdaniem powinieneś z nimi porozmawiać, jak z dorosłymi (w końcu macie po 18 lat). Coś w stylu, że zostały wam 3 miesiące, zróbmy układ: ja was unikam, nie będę wam wchodził w drogę, a wy mnie nie zaczepiajcie. rozumiem, że was wkurzam, nie wchodźmy sobie w drogę, zaraz skończymy liceum i nigdy więcej się nie zobaczymy etc.
jeśli nie podziała, zgłoś do wychowawcy. nie uciekaj od problemu. walcz o swoje, masz prawo być traktowany tak samo jak każdy inny, bez względu na wygląd/majątek/charakter

powodzenia
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-01-06, 18:43   

Napisz po prostu, skąd się wzięła ich wrogość do ciebie, bo skoro 3 lata żyliście w pokoju, a tu nagle ni z gruchy, ni z pietruchu wyskakują problemy...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz