Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2007-06-28, 09:24
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-06-27, 00:22   

jak już wspominałem w shoutboxie na forum, nie kazdy musi się z kazdym zgadzać we wszystkim, ale forum jest do dyskutowania, bardzo źle, że rozmowa schodzi do wyzwisk.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

truscava
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-27, 10:53   

Macieks, Twoje zachowanie jest co najmniej żałosne. Brakuje Ci argumentów to spychasz rozmowę na inny tor: siedzenie Fanatyka przed kompem. Pytam się czy to ma jakiś związek z Twoim ćpaniem (bo taki jest temat)? Nie. Ja rozumiem, że prawda w oczy kole, że sam nie potrafisz spojrzeć w lustro i powiedzieć głośno "Tak, jestem narkomanem, biorę trawkę i nie mogę przestać", ale to już raczej nie nasza wina. Nie musisz tutaj nikogo wyzywać tylko dlatego, że stwierdził co o Tobie myśli na podstawie tego co sam napisałeś. A obrażanie się i teksty w stylu "żegnam to forum" tylko utwierdzają wszystkich w przekonaniu o tym jak jesteś niedojrzały.
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-27, 12:54   

truscava, podziwiam cierpliwość.
 
  podziel si� tym postem na:
macieks
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-27, 13:34   

truscava, chętnie i bym podyskutował i przedstawił argumenty ale ten prosty jak budowa cepa człowiek o ograniczonych horyzontach przeinacza to co piszę. nie wie że marihuana rozwija, jego wiedza na temat tej rośliny ogranicza się pewnie do tego co przeczytał w sieci :/ nie pojmuje że są ludzie bardziej uduchowieni i złożeni niż on i że świat nei ogranicza się do blogowania i internetu... są też inne dziedziny życia. zarówno Fanatyk jak i Frozen twierdzą że zioło palą tylko "spoko-elo-ziomki-dzieciaczki" z blokowisk bo chyba świata nie widzieli... rozumiem że wszyscy którzy palą marihuanę to tępi idioci z wypalonymi mózgami.. tak myślą ludzie o ograniczonych poglądach i horyzontach i moherowe berety

pozostaje mi tylko współczuć...

[ Dodano: 27-06-2007, 13:36 ]
Adam Mickiewicz też palił marihuanę i pisał pod jej wpływem... oprócz niej także opiaty
i co też masz go za przejarańca?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-06-27, 13:46   

Cytat

Adam Mickiewicz też palił marihuanę i pisał pod jej wpływem... oprócz niej także opiaty
i co też masz go za przejarańca?
a co ma jedno do drugiego ? możliwe, ze określenie narkoman mogło być za mocne, ale od uzależnienia do narkomanii jest niewielki kroczek, a wiele osób, które zaprzeczało, że maryska uzależnia jarało to codziennie, z czasem wchodzi to w krew i staje się codziennością, bez której się nie obchodzisz.

To, że ktoś uzywa sobie narkotyków nie wyklucza tego, że potrafi zrobić coś dobrego, tylko jak to się generuje przy ogóle ? jak dużo jest takich pozytywnych przypadków w stosunku do negatywnych ;) ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-27, 13:58   

Cytat

ale ten prosty jak budowa cepa człowiek o ograniczonych horyzontach

Piękna autokrytyka!

Cytat

marihuana rozwija

się w odpowiednich warunkach.

Cytat

jego wiedza na temat tej rośliny ogranicza się pewnie do tego co przeczytał w sieci

W przeciwieństwie do przeciętnego ćpuna czytam też książki, gazety codzienne, tygodniki i jeden kwartalnik.

Cytat

nie pojmuje że są ludzie bardziej uduchowieni

Pojmuję.

Cytat

i złożeni niż on

Złożeni jesteśmy mniejwięcej z podobnych atomów.

Cytat

świat nei ogranicza się do blogowania i internetu...

Wiem. M.in. dlatego kończę studia. Dlatego też podejmuję współpracę z Stowarzyszeniem Wschodnioeuropejskim Centrum Demokratycznym itd. itd.

Cytat

są też inne dziedziny życia.

Jak ćpanie - fajna "dziedzina".

Cytat

zarówno Fanatyk jak i Frozen twierdzą że zioło palą tylko spoko-elo-ziomki-dzieciaczki z blokowisk

Proszę mi tu nie inputować - nic takiego nie mówiłem! Inna sprawa, że coś w tym jest, że normalny nie zakompleksiony człowiek znający woją wartość nie potrzebuje się "dopalać".

Cytat

bo chyba świata nie widzieli...

W przeciwieństwie do 19to letniego ćpuna.

Cytat

rozumiem że wszyscy którzy palą marihuanę to tępi idioci z wypalonymi mózgami..

Zaczynasz łapać. Może nie wszyscy od razu mają wypalone czaszki ale idioci to to są na pewno!

Cytat

tak myślą ludzie o ograniczonych poglądach i horyzontach i moherowe berety

O tak wejdźmy na politykę! :] Co Ty synku wiesz o polityce? O dzisiejszych uwarunkowaniach społeczno-politycznych tego kraju? O źródłach prawa (nie w sensie stricte prawniczym) w Polsce. Co możesz mi powiedzieć o wpływie norm prawnych PRLu na dzisiejsze społeczeństwo i system prawny?

Cytat

pozostaje mi tylko współczuć...

Ależ my Ci bardzo współczujemy, słowo!


----

Cytat

Adam Mickiewicz też palił marihuanę i pisał pod jej wpływem... oprócz niej także opiaty
i co też masz go za przejarańca?

Pomijając kwestię wiarygodności tej informacji. Jeśli tak było, to tak, mamgo za człowieka, który mimo tego iż napisał kilka świetnych książek w pewnym okresie życia był za słaby psychicznie aby poradzić sobie z przeciwnościami losu.

Ty chyba nie rozuiesz że to ne jest droga jednokierunkowa. I dlatego brniesz dalej upierając się że masz rację a dzięki marysi staniesz sie "uduchowiony" i "światły". Mądrość nie bierze się spalenia ale z nauki!
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-06-27, 14:23   hemp gru - kolo (skit)

zawsze lubiłem ten skit:

=> http://pqepqe.wrzuta.pl/a...olo_skit-bfpmp3

:yay:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-06-27, 15:38   

macieks napisał/a:

Fanatyk jak i Frozen twierdzą że zioło palą tylko spoko-elo-ziomki-dzieciaczki z blokowisk

Ja o blokowiskach nic nie wspominałam, natomiast twoja postawa pokazuje, że własnie jesteś takim spoko ziomem, dla którego jedynym poszerzającym horyzonty środkiem jest zioło. Ludzie nie muszą się najarać do tego stopnia by rzygać po kątach by mieć większą wiedzę czy inteligencję niż ty. Nie potrzebują też dopalaczy tego typu by stworzyć coś wartościowego. Trawka nie była też motorem w historii świata, więc doskonale widać iż ludzie mogą sobie bez niej poradzić, a tylko tacy, którzy są pod jej wpływem będą jej bronić do usranej śmierci na haju najprawdopodobniej.

Mnie to zwisa czy ktoś pali czy nie, to w końcu jego/jej organizm się zanieczyszcza. Ludzie potrafią żyć zdrowo i do pełni i wcale nie potrzebują do tego takich używek.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
macieks
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-28, 08:26   

Frozen Lust napisał/a:


Mnie to zwisa czy ktoś pali czy nie, to w końcu jego/jej organizm się zanieczyszcza.


no właśnie! szkoda że Fanatykowi nie zwisa... tylko się przypierdala do czyichś zainteresowań
nie ma sensu drążenie tego tematu bo widzę że przeciętna wieku tego forum wyglądana bardzo niską... tak samo jak poziom ludzi którzy atakują kogoś ze względu na jego hobby..
tak to jest hobby - CZYTANIE KSIAZEK O KONOPIACH CI GOWNA DA! WEZ SIE KIEDYS ZJARAJ TO ZMIENISZ ZDANIE CO DO TEJ ROSLINY - TO KIERUJE DO WSZYSTKICH KTORZY MYSLA W PODOBNY SPOSOB CO FANATYK! siedźcie sobie dalej w 4 osoby na tym forum i właźcie sobie do dupy. ja się tu zarejestrowałem specjalnie po to żeby polecić komuś tam w temacie serwis blox.pl i ewentualnie zeby kiedys cos jeszcze zapytac albo wyhaczyc jesli chodzi o blogi. a ze nalezaloby sie przywitac jako nowo zarejestrowany user to sie przywitalem . to nie moja wina ze jakis zakompleksiony Paweł Cipiec sie przyjebał do czegos co w ogole nie powinno go interesowac... Htsz mowiles mi na pw ze to forum mimo ze ma rok to dopiero sie rozwija... ja sie nie dziwie ze tak wolno sie rozwija skoro traktujecie tak kazdego nowego usera... a co, niech Fanatyk się przyjebie do nastepnego kogos kto np robi graffiti...bo to przeciez wandalizm! po co nam tu wandale na forum? wypierdalac! z taka postawa nie wroze temu forum zeby kiedykolwiek sie rozwinelo :/ widac ze nie macie o czym pisac zakladajac ten temat (i jeszcze ten tytul pozal sie boze): "Macieks i jego zamiłowanie do zielonki" pfff to ma być forum? toż to kpina jakas :D
pier***e WAS! POWODZENIA
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-06-28, 08:55   

macieks napisał/a:

tak samo jak poziom ludzi którzy atakują kogoś ze względu na jego hobby..
nie każdemu się twoje hobby musi podobać, nikt nie atakował po za tym, tylko wyraził swoją opinię na jego temat. Zamiast odeprzeć rozmowę odpowiednim argumentem przemawiającym za twoją racją to sam atatujesz :)

macieks napisał/a:

WEZ SIE KIEDYS ZJARAJ TO ZMIENISZ ZDANIE CO DO TEJ ROSLINY - TO KIERUJE DO WSZYSTKICH KTORZY MYSLA W PODOBNY SPOSOB CO FANATYK!
otóż właśnie kiedyś w celu poszerzenia wiedzy na temat tej fantastycznej roślinki spróbowałem tego, nie raz nie dwa, tylko kilka razy i śmiem twierdzić, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego ;)

macieks napisał/a:

siedźcie sobie dalej w 4 osoby na tym forum i właźcie sobie do dupy.
siedzi tu dużo więcej osób ;)

macieks napisał/a:

ja się tu zarejestrowałem specjalnie po to żeby polecić komuś tam w temacie serwis blox.pl i ewentualnie zeby kiedys cos jeszcze zapytac albo wyhaczyc jesli chodzi o blogi.
i niestety zamiast zrobić to co napisałem na początku i nadal sobie dyskutować na forum ty drążysz temat, w którym wypowiedziano się niefajnie na twoje hobby ;) nie kazdy musi to lubić i trzeba się z tym pogodzić.

macieks napisał/a:

Htsz mowiles mi na pw ze to forum mimo ze ma rok to dopiero sie rozwija... ja sie nie dziwie ze tak wolno sie rozwija skoro traktujecie tak kazdego nowego usera...
każdego ? widać nie czytałeś na forum nic poza tym tematem :)

macieks napisał/a:

nie wroze temu forum zeby kiedykolwiek sie rozwinelo :/ widac ze nie macie o czym pisac zakladajac ten temat (i jeszcze ten tytul pozal sie boze): Macieks i jego zamiłowanie do zielonki pfff to ma być forum? toż to kpina jakas :D
każde forum niezaleznie ilem a lat ciągle powinno się rozwijać, aj ak tego nie robi to umiera. Co do tematu, jego tytuł to raczej taki mały lolek, napisałeś, że lubisz palić no to nazwałem to zamiłowaniem ;) a wydzieliłem go dlatego, że w temacie o witaniu i przedstawianiu zrobił się off.

p.s. warna dostałeś za bluzgi, wczesniej dostałeś warn za klnięcie, więc każdy kolejny za to samo przewinienie jest liczony razy dwa.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
macieks
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-28, 09:10   

Htsz napisał/a:

macieks napisał/a:

tak samo jak poziom ludzi którzy atakują kogoś ze względu na jego hobby..
nie każdemu się twoje hobby musi podobać, nikt nie atakował po za tym, tylko wyraził swoją opinię na jego temat. Zamiast odeprzeć rozmowę odpowiednim argumentem przemawiającym za twoją racją to sam atatujesz :)


słowa Fanatyka po moim przedstawieniu się: "Kolejny narkoman który myśli że to jest 'kul'"
to jest ewidentny atak w moją stronę szkoda że admin tego nie widzi
w sumie to mogłem napisać tylko "haha" ale łudziłem się ze Fanatyk ma trochę więcej rozumu i uda mi się wdac z nim w dyskusję na poziomie ale jak widac sie nie da
w regulaminie powinien być jeszcze taki punkt: "Bądź tolernacyjny wobec innych użytowników, to oni będą tolerancyjnie wobec Ciebie"

tyle ode mnie na ten temat
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-06-28, 09:16   

tolerancja to ostatnio bardzo modne słowo, tak sie homoseksualiści tego uczepili, nikt im nie broni robić co chcą w domach, ale jeżeli się z tym obnoszą i wciskają mi się na siłę to już ciężko tolerować takie rzeczy...

i to tyczy się praktycznie wszystkich spraw, bo tolerancja to nie znaczy tyle samo co akceptacja ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz