Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2008-03-30, 19:21
Autor Wiadomość
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-10-29, 00:35   

Ximena napisał/a:

We mnie komputer wyzwolił... automatyzm, pewną schematyczność. Gdy włączam komputer mam już pewien schemat co mam najpierw kliknąć, sprawdzić itp. Gdy już to zrobię dopiero potem zabieram się za inne rzeczy.

Ja w sumie też.

Ale jeszcze ja nabyłem coś takiego, że jak robię coś, o czym chciałbym napisać na blogu (a w sumie to jak robię cokolwiek, bo o wszystkim mógłbym pisać ale nie o wszystkim piszę :P ), to w myślach to sobie opowiadam tak jakbym już miał pisać - to jest dopiero uzależnienie od blogowania :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

ppitek40 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Paź 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-10-29, 21:31   

Najgorszą rzeczą od komputera jest ból pleców i zepsuty wzrok, ale poza tym poprawiłem czas reakcji, zręczność palców i oczywiście rzeczy typowe czyli takie jak np. programowanie czy grafika
 
  podziel si� tym postem na:
PatrykPiotr 
Blogger.Klub


Imię: Patryk
Wiek: 27
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 30
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2013-11-05, 00:36   

Cechy z tych negatywnych to lenistwo , z pozytywnych to może ciekawość wiedzy, grafika, obróbka zdjęć i pewnie wiele innych ale też wiele przywar nabyłem przez to. Napewno myślę że tak jak kiedyś zbyt dużo czasu spędzałem przy komputerze sprawia to że zamykamy się w sobie, niestety znane z autopsji. :dobani:
______________________________________________________
Zapraszam na mojego bloga:
www.patrykpiotr.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
nieuczesana 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 22
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-11-05, 01:19   

mnie właśnie przeciwnie, komputer otwaorzył na ludzi, pobudził jakąś ciekawość świata, dodał pewności siebie w życiu poza monitorem. nie wiem na jakiej zasadzie to działa :super:
______________________________________________________
www.w-amoku.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Panblogista 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Lis 2013
Posty: 28

Wysłany: 2014-02-05, 10:13   

Pisanie na klawiaturze szybkie to na pewno ale to też było praktyka+teoria(ułożenie palców na klawiaturze itp) zanim weszło w mistrzowski nawyk. Komputer był długo przedmiotem moich rozważań i myślę że pozostanie całej ludzkości, bo jest to novum, które nadeszło znienacka i nie można przewidzieć społecznych, ergonomicznych i wielu innych konsekwnencji, jakie poniesie. Co mogę powiedzieć na dowód tego stwierdzenia? Weźmy pierwszą z brzegu skoliozę, 80% jej przypadków jest idiopatycznych, to znaczy o nieznanej etiologii, to znaczy nie wiadomo skąd się wzięła u kogoś. Takie jest stanowisko ortopedów. Moje stanowisko jest takie, że teraz wchodzi do użytku tyle technicznych unowocześnień, że nikt nie jest w stanie przewidzieć i przeciwdziałać, jeśli trzeba, ich wpływowi na zdrowie, stąd ta "nieznana etiologia skoliozy". To samo można powiedzieć o telefonach komórkowych i badań o sprzecznych wynikach co do ich wpływu na ciało. Nowotwór to jest coś już "bardziej osowojonego", wcześniej niespotykany, z nastaniem ery społeczeństwa technokratycznego w latach -70 liczba zachorowań na niego na Zachodzie się podwoiła. Więcej nie będę pisać, bo trzeba by to przenosić do wątku o zdrowiu a nie o komputerze.
 
  podziel si� tym postem na:
le mokeur 


Dołączył/a: 04 Paź 2015
Posty: 11

Wysłany: 2015-10-05, 02:14   

jeśli pod rozmowę o komputerch podciągniemy playstation, to przez konsolę zacząłem sporo przeklinać
 
  podziel si� tym postem na:
Niuchacz 
Blogger.Klub

Dołączyła: 04 Paź 2015
Posty: 20

Wysłany: 2015-10-06, 17:39   

Zbyt duże ilości wypitej kawy :(
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz