Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2008-11-22, 15:34
Autor Wiadomość
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

Wysłany:    Polityczny rozpad ;/

Każdy jest obywatelem, ale tym prawdziwym się jest przecież od 18+. Chciałabym się dowiedziec co Wy myślicie o sejmie.. Ja to w sumie nie mam głosu, ale jak oglądam tv, to na każdym kanale pokazują PiS.. w sumie to ja nie jestem za nimi.. Uważam, że oni maja wieksze poparcie, przez Radio M. i moherowe berety.. Jakbym mogła głosowac to głosowałabym chyba na PO. Moim zdaniem to najlepsza partia, dobrzy członkowie [xD] i myśle, że oni zrobili by w Polsce porządek. Bo to co dzieje się teraz[ czyli nic] no to wogóle jest bez sensu. A przy "rzadach" pana prezydenta. Zdaję mi się, że te rządy, do niczego nie prowadzą [dobrego] wrecz przeciwnie. Już niedługo, będzie trzeba pytac się czy można wyjśc do toalety, a jak ktoś nie pójdzie do kościoła, to powiescic. Nono.. co to sie porobilo :D :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-29, 20:37   

Zacytuję swoją dzisiejszy wpis na blogu:

Cytat

Drodzy Czytelnicy. Nawet jeżeli nie macie jeszcze prawa głosu, to możecie zrobić coś dobrego dla Polski. 21 października, czyli w dzień wyborów, pochowajcie swoim babciom dowody osobiste.


Sejm jest w porządku, z jego członkami różnie bywa. :P

Sam do pewnego momentu miałem głosować na PO, ale coraz częściej mam wątpliwości czy to dobry wybór. Może gdyby stworzyli samodzielny rząd - a tak się na pewno nie stanie - to mógłbym im zaufać...

Chyba zagłosuję na PSL. Jedyna partia w tej kampanii, która nie obrzuca nikogo błotem i ogólnie sprawia dość pozytywne - moim zdaniem - wrażenie.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-30, 00:00   

A ja chyba nie spełnię obywatelskiego obowiązku i nie pójdę głosować bo nie widzę żadnej partii, którą bym widziała w naszym sejmie/rządzie...
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-30, 00:04   

a ja idę, głosuję na PO, bo wPISdu nie chcę wyjeżdzać z tego kraju, a przy kaczkach właśnie tak się stanie. :looka:
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-30, 00:08   

No w sumie Amira, tym PiSem to mnie przekonałaś :P Jak jeszcze jakieś 20% Polaków pomyśli tak samo jak ja to te barany zaczną nami rządzić! A tego nie chcemy...!
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-30, 00:15   

a no własnie. teraz nie ma możliwości 'niespełnienia obowiązku'. teraz KONIECZNIE trzeba udac się do urny, żeby uchronić nas przed tym, od czego ledwo się wyrwaliśmy...
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-30, 00:47   

PO to mięczaki, ale pójdę na wybory choćby tylko po to by oddać nieważny głos, bo też nie widzę żadnej partii, która byłaby jakaś sensowna. Najbliżej jednak jestem w tym momencie zagłosowania na partie kobiet.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-30, 00:50   

mięczaki, bo mięczaki... ale dużego wyboru nie ma. to dobijające, ale trzeba się z tym pogodzić
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-30, 09:55   

Wszystko lepsze od PiSu.
 
  podziel si� tym postem na:
janex
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-30, 12:39   

Zzielona napisał/a:

Wszystko lepsze od PiSu.

czy ja wiem... juz bym chyba wolał taki pis niż upr lub lpr :P
W obecnej chwili nie ma żadnej partii, która by mi osobiście odpowiadała... PiS pokazał już co potrafi, PO to niemal to samo co PiS, nic nie robili w tym sejmie poza krzykami i krytyką rządu. Na LiD jest chyba jeszcze za wcześnie, choć może gdyby się pozbyli tego SLD-owskiego "betonu", mieliby jakieś większe szanse... Może PSL?
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-30, 15:24   

jedyne co mnie wkurza w PO to to, że dużo mówią, ale jak są jakies problemy to się usuwają w kąt. tak będą wyglądały ich rządy? :zdziwko:

ja bym była za LiDem. są teraz 3-cią partią w rankingach (jeśli można temu wierzyć) i nie sądze aby było za wcześnie. do sejmu i tak wejdą, bo będą mieli odpowiednie poparcie. w przyszłości pewnie czeka nas koalicja PO i LiD.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-30, 20:35   

Amira napisał/a:

jedyne co mnie wkurza w PO to to, że dużo mówią, ale jak są jakies problemy to się usuwają w kąt. tak będą wyglądały ich rządy? :zdziwko:


O właśnie Amira, zgadzam się. Dodajmy jeszcze do tego fakt, że zawiązanie koalicji prawie na pewno nie obędzie się bez zgrzytów i kłótni, zatem te dobre rządy PO mogą nam się odbić czkawką. Obym nie został prorokiem. :P
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz