Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:52
Autor Wiadomość
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany:    Uprzejmość Starszych ludzi

Chciałem się was zapytać co sądzicie o starszych ludziach i ich uprzjemości ??

czy u was też są te wredbe babsztyle co sie wpychają do autobusu ? ;>

i jak Na to Reagujecie ?

Dodatkowo Dodaje Materiał:
http://www.maxior.pl/?p=index&id=50714&5

Ale jeżeli nie życzysz sobie przekleństw nie klikaj tam :)

Pozdrawiam i czekam na opinie
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-04-18, 11:48   

skoro nagrane to znaczy, że w 90% prowokowne :P

to sie nazywa konflikt pokoleń, młodzi wcale nie są mniej chamscy ;) ja tam wole sobie pomilczec jak mi ktos starszy jeczy nad uchem - jeczy w sensie mowi o czyms co mnie nie interesuje, albo mysli, ze mnie swoją mową poucza, inni reaguja odrazu z pyskiem, klną do starszych itp. co powoduje potem odpowiednie opinie.

Jeżeli chodzi o autobusy to podobnie :d wielu ludzi siadając na krzesła kieruje wzrok na szybe aby celowo nie widzieć, że należałoby ustapić komuś miejsce, więc babcie zaczęły grać podobnie i bez kultury wpychaja się do tramwajów zanim nawet wysiądą z niego ludzie :D aby zająć sobie miejsce.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-04-18, 11:52   

Ja dla takich babć chamskich nie mam litości i otwarcie mówie, żeby się uspokoiły bo nie są same w tym autobusie i niech się nie pchają :D
A mowia, ze to my chamy jestesmy ;p
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2007-04-18, 11:55   

jak mi któraś nadepnie to udaje że sie potknełem i sie na nią lekko przechylam :d i sie babki denerwują ..

ale to jest rzeczywiście brak kultury .. jeszcze gdyby wchodziły od boku drzwi ale to sie musi pchać po środku
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-04-18, 16:00   

Starsze babcie to tragedia, co dopiero mowa o starszych paniach...
 
  podziel si� tym postem na:
Żelka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-25, 23:31   

oo jezu jak mnie takie babcie wkużają.... moim zdaniem to jak jakaś baba zacznie cie pouczac a ty nic nie zrobisz to ona bedzie myslec ze tak se moze... ja zawsze do szkoły jezdze tramwajem od zajezdni wiec zawsze mam wolne miejsce z ta szyba ta Htsz masz racje :] ja tak własnie robie :P przeciez nie jestem mniej wazna od jakiejs babci zreszta jak wracam ze szkoly zmeczona to mnie o wiele bardziej bola nogi od jakiejs babci
 
  podziel si� tym postem na:
blogowiczka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-26, 07:39   

nie dosc ze sie wpychaja to jeszcze niektore z jakimis wielkimi torbami bo z jakiegos rynku wracaja.. wrrrr
jak widze jakas starsza pania czy pana to zdarzy mi sie ustapic miejsca ale czasami jestem taka padnieta ze mam to gdzies kto kolo mnie stoi.
raz zdarzyla mi sie taka sytuacja ze jechalam tramwajem i wracalam zmeczona po calym dniu zajec i jakies dwie babki wsiadly na nastepnym przystanku a ja oczywiscie olewka to one stanley i zaczely bezczelnie gadac ten swoj stary tekst : "studenty, studenty, niby to takie kulturalne, akurat, siadzie taki jeden z drugim i nie ruszy tylka" a ja sobie mysle a gadaj sobie, gadaj, ja po ciezkim dniu nie mam zamiaru naswet palcem ruszyc...
chamstwo nooo ( ;
 
  podziel si� tym postem na:
Tymbarkens
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-27, 21:24   

Żelka napisał/a:

z ta szyba ta Htsz masz racje :] ja tak własnie robie :P przeciez nie jestem mniej wazna od jakiejs babci zreszta jak wracam ze szkoly zmeczona to mnie o wiele bardziej bola nogi od jakiejs babci

jednak one mają mniej-więcej ponad 70-tkę, więc brakiem kultury jest olewanie ich, jeśli jest tłok w tramwaju, szczególnie gdy robią to 12 letnie dziewczynki pełne wigoru i energii, której owe kobieciny mogą im pozazdrościć. Chyba nie ma się tu czym chwalic, jesli robisz tak jak napisałaś.

blogowiczka napisał/a:

nie dosc ze sie wpychaja to jeszcze niektore z jakimis wielkimi torbami bo z jakiegos rynku wracaja.. wrrrr
jak widze jakas starsza pania czy pana to zdarzy mi sie ustapic miejsca ale czasami jestem taka padnieta ze mam to gdzies kto kolo mnie stoi.
raz zdarzyla mi sie taka sytuacja ze jechalam tramwajem i wracalam zmeczona po calym dniu zajec i jakies dwie babki wsiadly na nastepnym przystanku a ja oczywiscie olewka to one stanley i zaczely bezczelnie gadac ten swoj stary tekst : studenty, studenty, niby to takie kulturalne, akurat, siadzie taki jeden z drugim i nie ruszy tylka a ja sobie mysle a gadaj sobie, gadaj, ja po ciezkim dniu nie mam zamiaru naswet palcem ruszyc...
chamstwo nooo ( ;

nie narzekam bo ja ponad godzinę jadę dwoma autobusami do szkoły i mimo, że po całym dniu jestem cholernie wykończona, to zejdę im z miejsca. Zasady bon-tonu tego wymagają, a poza tym nie będę taka jak one, gdzie jak napisaliście powyżej wpieprzają się na siłę do tramwajów. Zwrócić uwagę im można, olać ich pogadanki również, ale należy zachować przy tym wszystkim odrobiny taktu i kultury. Nie wymagana jest konwersacja z nimi, ale ustąpienie z miejsca raczej tak.. Pomińmy, że to kwestia również odpowiedniego wychowania wyniesionego z domu..
 
  podziel si� tym postem na:
blogowiczka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-28, 08:55   

rodzice bardzo dobrze mnie wychowali i to nie jest tak ze wcale nie ustepuje. owszem mam szacunek do ludzi ale tylko wtedy kiedy oni maja do mnie i nie uwazaja ze im juz z gory ten szacunek sie nalezy.
jednak czasami mam taki dzien (jak kazdy) ze mam za przeproszeniem wy*ebane na wszystkich.
a poza tym nikt nie jest swiety.
 
  podziel si� tym postem na:
Brom 
WordPress.Klub
vel. Kutwa


Zaproszone osoby: 3
Wiek: 30
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 399
Miasto: Dom

Wysłany: 2007-04-28, 11:24   

U mnie to jest tak.
Wbijam to autobusu siadam.Wbija babka.
- Może Pani usiądzie - sie pytam.
- Nie, nie, nie, młodzieńcze siedź.
Wchodzi nastepna babka, i ta co jej siedzenie proponowalem mówi do tamtej.
- Nie wychowany młody człowiek, nie ustąpi miejsca.

W takiej chwili tylko wstac i z gąga.
______________________________________________________
[you], nie czytaj moich postów, są bez sensu...
 
  podziel si� tym postem na:
blogowiczka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-04-28, 12:15   

Kutwa napisał/a:

W takiej chwili tylko wstac i z gąga.


dokładnie
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2007-05-06, 07:02   

na Takie osoby niema siły, ja ostatnio jechałem trolejbusem to samo, jeszcze sie drzwi dobrze nie otworzyły a te stare prukwy wchodzą :/

jedną starannie średnio-mocno z bara pociągłem bo wkońcu wysiąść musiałem
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz