Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
whisky bottle 


Imię: Julia
Wiek: 35
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 83
Miasto: toruń

Wysłany: 2008-12-18, 16:49   

ale w ameryce mieszkają psychopaci przecież
nie można chcieć tam mieszkać
______________________________________________________
to weird to live to rare to die
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Cornélia 


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 132
Miasto: Posnania / Bcn

Wysłany: 2009-01-09, 23:47   

Wszędzie są i psychopaci i normalni, laski ladne i brzydkie, cycki wielkie i małe, ludzie ciemni i inteligentni, wykształceni i po podstawówce, biedni i bogaci... jedyne co nas tak naprawdę różni, ludzi innych narodowości, to mentalność i sposób postrzegania świata.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-01-10, 19:50   

Cornélia napisał/a:

to mentalność i sposób postrzegania świata.
nie dziedziczymy mentalności (przynajmniej nie 100%) przecież mówi się, że co raz bardziej przypominamy "zachód"
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2009-01-10, 22:01   

dziedziczymy, na wszystko narzekamy i mamy w swoim myśleniu opcje "jak najwięcej przekombinować" :D
 
  podziel si� tym postem na:
Cornélia 


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 132
Miasto: Posnania / Bcn

Wysłany: 2009-01-11, 16:04   

Nie dziedziczymy ale przyswajamy ją mieszkając w danym kraju, przejmujemy ją od społeczeństwa... to co mi teraz przychodzi do głowy to np. taka Baskonia: małe to to, biedne, turystów brak, bezrobocie, wpływu w świecie zero, ani to klimatu nie ma fajnego, ani jakichś niesamowitych zasobów naturalnych, ani powalającej na kolana kultury... no nic... a 90% kraju to nacjonaliści :super: po prostu jak taki statystyczny Arkaitz czy Leire od urodzenia słyszą wszędzie w koło "Kraj Basków jest piękny, kochaj ojczyznę" to w końcu przestają się nawet zastanawiać czy to ma sens, tak po prostu ma być i już :) I o ile przyjemniej żyłoby się Polakom gdyby tez tak sobie powtarzali, o ile mniej stresów :D jajaja
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2010-02-04, 15:11   

Szczęście w nieszczęściu . . . mieszka w Polsce, gdzie nie jest kolorowo ale lepsze to niż Afganistan czy Kenia opanowana przez popierniczony rząd, który ucina ludziom głowy ( dosłownie ).

Ameryka też nie jest taka piękna na jaką wygląda. W zasadzie to zacofany kraj a raczej ludzie. Idąc ulicą zaczepcie jednego człowieka i każcie mu pokazać palcem na mapie gdzie jest Irak. Mogę gwarantować że większość będzie błądziła i szukała na oślep.

Nebraska, mówi wam to coś . . .? Przecież "mudżyn" to tam tak samo jak antychryst.
Poza tym sposób bycia amerykanów mnie wkurza.
Skończyć tam studia na zwykłej uczelni to tak jak u nas skończyć gimnazjum.
Nie chciał bym żyć wśród pustych ludzi, którzy tylko czekają na Big Maca i Oprah w TV.

Może i niektórzy właśnie chcieli by znaleźć się w Ameryce i tam kontynuować swój żywot, ale ja do tych ludzi się na pewno nie zaliczam.

Polska nie dała mi zbyt wiele. Właściwie sam sobie musiałem wszystko brać. Ale dziękuje że żyje w spokojnym kraju gdzie nie zabija się ludzi na ulicach bo każdy może mieć broń.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-02-04, 17:48   

Ja w ameryce mieszkać bym nie chciał, ale z pewnością chciałbym zwiedzić ten kraj stopem czy samochodem ;) te puste drogi z horyzontem daleko daleko, wielki kanion i ogromne miasta :D ah ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2010-02-07, 21:19   

m@tarci, pozdro, ty sie filmów z deka naoglądałeś...
Denerwujesz mnie, trzeba docenić to co sie ma, bo zawsze mogło być gorzej. Nie ważne w jakim kraju, mogłeś mieszkać w melinie, z ojcem, który by cie lal naokrągło, albo w ogóle nie mieć domu. Mam wujka księdza, który jeździ na misje w Afryce i kiedyś pokazywał mi zdjęcia. Żal serce ściska, kiedy widzi się porozrzucaną słomę na kilku patykach... a potem okazuje się, że to jest czyjś dom.
Poza tym wszędzie są dziewczyny ładne i brzydkie, nie wiem ile ty amerykańskich teledysków widziałeś i nie obchodzi mnie to, ale widziałam wiele profili amerykanek na dA i dużo pięknych nie jest (ale najbrzydsze też nie :P ). A samochody... No w Sweet 16 na MTV to tak, każde nastolatek dostaje :P Ale tak poza tym to muszą na to pracować, rodzice ewentualnie pomagają.
Co do fast foodow, dzieciaki jedzą to naokrągło a potem są problemy z otyłością, z sercem itd. Lubie takie żarcie, ale codziennie na obiad tortilla, pizza, hamburgery to sorry ale ja już wole ziemniaki :/ Większość osób tam nie gotuje. Znam takiego gościa kiedyś był w Ameryce i tata zaproponowal mu żeby codziennie jedli w fast foodach Ten był oczywiście zachwycony, ale jak spróbował hamburgera to mówił, że smakuje jak papier, a po tygodniu marzył mu sie rosół.
Co do zarobków, w Polsce nie jest zbyt dobrze, ale najgorzej też nie. Ja sie ciesze bo mam wszystko co chce (oprócz lustrzanki), moi rodzice dobrze zarabiaja, tylko, ze muszą strasznie zapier*alać.
W niektórych amerykaninach czasami mnie denerwuje, że nie mają pojęcia gdzie jest jakiś kraj. Nieraz niektorzy z USA pytali skąd jestem, no to ja, że z Polski.... Gdzie to jest?? No ale są rowniez tacy, ktorzy nie chcieliby sie zbłaźnić przed innymi, wiec wiedza.

Aha i jeszcze narzekasz na Anglię. Niech sobie kontrolują młodzież po dwudziejstej któreś tam, ja i tak nie wygladam na 15 lat i mam ich gdzieś :P I policji też jest w ch...bardzo dużo. Ale ciocia mi opowiadała, że kiedyś widziała na ulicy jak jakiś down próbował lasce zawalić torebke to ta wydarła morde i zanim sie obejrzał go złapali :P Dobra trzeba rejestrować karty sim, może to i dobrze, jak ci ktoś by groził przez telefon, to by go prędzej namierzyli. Heh, tam można sobie zarejestrować własną firme przez telefon. Narzekasz narzekasz jakby sie tam nie dało żyć... :P

Generalnie w internecie ciągle pojawiają się takie wątki jak "chcę wyjechać do Ameryki", "wolę mieszkać w Anglii" itd. Już mnie to trochę nudzi, ale możliwe, że kiedyś wyjade do anglii na wakacje do pracy czy coś
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-09-07, 13:07   

O, ja bym wolała mieszkać chyba byle gdzie*, byle nie w Polsce.
Ale, niestety, mieszkam w Polsce :oczami:
Za rok będę próbować się dostać na wymianę studencką, powinnam już się modlić, żeby mi się udało XD
Dla mnie problemem jest bariera językowa, ale na pewno więcej niż 50% polskich emigrantów nie znało języka i przeżyło ;)
Pożyjemy - zobaczymy :D

*oczywiście rozumiemy, że chodzi mi o cywilizowany kraj, stanowczo bardziej cywilizowany i postępowy, niż Polska...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz