Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Vashta_Nerada 
WordPress.Klub


Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 84

Wysłany: 2012-11-01, 15:19   

RayGarraty napisał/a:

Pozwolę włączyć się do dyskusji jako użytkownik blox.pl.
Co prawda nie mam porównania z innymi serwisami blogowymi, ale na blox nie można jako tako narzekać. Jest tam szereg blogów jakby kopiujących siebie nawzajem, ale społeczność w miarę żyje. Choć niekoniecznie daje znaki, że żyje. No i szereg blogów jednowpisowych, które są prawdopodobnie tworem jakichś bootów. Jak też zauważyliście - trudno mówić o żywotności szefostwa...
Panel użytkownika jest dość łatwy w obsłudze i jak na moje wymagania - wystarczający - z tym, że ja jestem minimalistą (co wynika raczej z mojego braku wiedzy na temat html i innych ee coś tam).

Ostatnio faktycznie mam wrażenie, że społeczność jest hm mało aktywna. Jednak nie można mówić o serwisie duchów.
No i - powoli zaczynają się tworzyć myśli o przeniesieniu bloga na inny serwis, ale kompletnie nie wiem jaki... Jakieś rady?


Możesz tego nie widzieć bo z tego co zerknęłam masz blog stosunkowo młody i założony już kiedy wszystko zaczęło się sypać.
Można narzekać, bo nie widać wzrostu funkcjonalności tylko równię pochyłą.

Uciekaj, uciekaj - im szybciej tym lepiej.
Najlepiej do siebie (własny hosting i adres) poza tym standardowo: wordpress i blogspot.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

RayGarraty 
WordPress.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-11-02, 23:05   

Własny hosting i adres? Cóż, zupełnie nie znam się na prowadzeniu stron, języka html. Blox jest jednak łatwy w obsłudze, czemu nie można zaprzeczyć (choć nie mam porównania z innymi tego typu serwisami).
Oczywiście jest możliwość (ewentualnego) przeniesienia całej zawartości bloga?
Jeszcze nic nie postanowiłem.
Ale czy ewentualne przeniesienie na wymienione przez Ciebie serwisy coś zmieni? Jest to również funkcjonalne, łatwy dostęp do czytelnika i czytelnika do mnie? Pytam, bo po prostu nie wiem i chciałbym by ktoś mnie oświecił.
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
mtotowangu88 
Blogger.Klub


Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 35

Wysłany: 2012-11-11, 19:24   

ja na początku założyłam bloga na bloxie, ale szybko przeniosłam się na blogspota. Wg mnie nie ma porównaniu, jak niebo i ziemia. Blogspot daje mnóstwo możliwości nawet początkującym, natomiast blox był dla mnie jak z innej bajki :P
______________________________________________________
Zapraszam na moje blogi:
http://mtoto-wangu.blogspot.com/
http://www.fitlifestyle.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
AdrianM 
Blogger.Klub

Imię: Adrian
Wiek: 31
Dołączył/a: 20 Lis 2012
Posty: 25
Miasto: Poznań

Wysłany: 2012-12-23, 17:47   

Ja też miałem swojego blogaska na bloxie, lecz po jakiś 2-3 dniach przeniosłem się na blogspot bo daje więcej wolności swoim użytkownikom. Blox ma także bardzo słabe szablony i beznadziejną szatę graficzną swojej głównej strony co było dla mnie nie do przyjęcia.
______________________________________________________
http://panadrian.blogspot.com/ <-- Blog lifestylowy, o związkach i relacjach damsko męskich.
 
  podziel si� tym postem na:
ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-08-19, 15:18   

Jak zakładałem bloga, to planowałem zrobić to właśnie na blox'ie. Problem w tym, że z moimi możliwościami praktycznie nic nie mogłem na nim zmienić, a sam w sobie jest brzydki. Dlatego wybrałem blogspota, ale jak tak teraz patrzę to to też nie był dobry wybór...
 
  podziel si� tym postem na:
zakurzony 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 14 Sie 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-08-19, 19:09   

ultraman23 napisał/a:

Dlatego wybrałem blogspota, ale jak tak teraz patrzę to to też nie był dobry wybór...


A to dlaczego?
______________________________________________________
Zakurzony Blog
 
  podziel si� tym postem na:
kaczkakk 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Wrz 2016
Posty: 27

Wysłany: 2016-09-06, 18:24   

AdrianM napisał/a:

Ja też miałem swojego blogaska na bloxie, lecz po jakiś 2-3 dniach przeniosłem się na blogspot bo daje więcej wolności swoim użytkownikom. Blox ma także bardzo słabe szablony i beznadziejną szatę graficzną swojej głównej strony co było dla mnie nie do przyjęcia.


Całkowicie się zgadzam. Też przeniosłam się na blogspot.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz