Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2011-06-08, 20:51
Autor Wiadomość
Em.patia 
Blogger.Klub


Imię: Paula
Wiek: 30
Dołączyła: 08 Wrz 2013
Posty: 33
Miasto: Opole/Wrocław

Wysłany: 2015-08-26, 14:38   

Podróżnicze, lifestylowe i artystyczne. Lubię i cenię także blogi o prowadzeniu blogów, programowaniu, marketingu - wiedza profesjonalistów zawsze w cenie. :)
______________________________________________________
Drems don't work, unless you do.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

CatusGeekus 
Blogger.Klub


Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-14, 07:55   

Ja czytam tylko o kulturze i książkach. Ale tak trudno jest znaleźć dobre blogi książkowe... Najgorsze w nich jest to, że każda nastolatka czytająca książki uważa, że nadaje się na autorkę bloga, co później kończy się tym, że książkowa blogosfera ma jedną z gorszych opinii w internecie.
Z drugiej strony nie znoszę blogów lifestylowych.
 
  podziel si� tym postem na:
FatalneSkutki 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-09-14, 19:28   

CatusGeekus napisał/a:

Ja czytam tylko o kulturze i książkach. Ale tak trudno jest znaleźć dobre blogi książkowe... Najgorsze w nich jest to, że każda nastolatka czytająca książki uważa, że nadaje się na autorkę bloga, co później kończy się tym, że książkowa blogosfera ma jedną z gorszych opinii w internecie.
Z drugiej strony nie znoszę blogów lifestylowych.


Ha, czasami jest tak przykro, że aż śmiesznie. Ostatnio wchodzę i taki kwiatek w recenzji:"Książka jest krótka, więc nie mogę o niej wiele powiedzieć" - gdybym nie zobaczyła tekstu na własne oczy, pomyślałabym, że ktoś sobie ze mnie żarty stroi. Ale nie powiem, ubawiłam się.
 
  podziel si� tym postem na:
Firaga 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 65
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-09-21, 10:50   

Najczęściej czytam te, których autor potrafi celnie skomentować czyjąś kontrowersyjną wypowiedź, aktualne wydarzenia bądź ogólnie sytuację społeczną czy polityczną - czyli "opiniotwórcze" można powiedzieć. Nie tylko autorstwa ludzi podzielających moje lewicowe i feministyczne poglądy - chcę też wiedzieć co leży na wątrobie skrajnej opozycji (zwłaszcza, że często mam z niej konkretną bekę). Zaglądam też na blogi, które można określić jako pogańskie - czyli te o mitologiach, kulturze przedchrześcijańskiej i praktykowaniu tego typu duchowości we współczesnych realiach. Lubię jeszcze blogi związane z muzyką rockową i metalową. Wpadam na te kulinarne z wegańskimi i wegetariańskimi przepisami - ale to bardzo rzadko. No i oczywiście blogi z komiksami internetowymi.

Szerokim łukiem omijam natomiast szafiarki i wszelkich speców od rozwoju osobistego. Co do lifestyle'u - zależy jak autor realizuje temat. Jeśli to kolejne "Jak jeść bezę i jak ubrać się na wesele będąc sexy mamą" - to od razu uciekam. Wolę raczej "Jak wygląda dzień z życia rekonstruktora i co zrobić by twój smartfon nie padł na Woodstocku".
______________________________________________________
OGIEŃ W USZACH - blog muzyczny. Rock, metal, folk, alternatywa.
Ostatnio zmieniony przez Firaga 2015-10-16, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Elyah 
Blogger.Klub


Wiek: 30
Dołączył/a: 03 Sty 2015
Posty: 12
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2015-10-16, 15:06   

Ja stawiam na praktyczne blogi, jak na przykład te o bezpieczeństwu w sieci, związane z nowymi technologiami oraz o systemach uniksopodobnych (głównie z rodziny GNU/Linux). To są rzeczy które w dobie wszechobecnego dostępu do Internetu każdy powinien wiedzieć przynajmniej w podstawowym wymiarze.
 
  podziel si� tym postem na:
Sebastian_Czapliński 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 16 Paź 2015
Posty: 48
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-10-16, 20:45   

Blogi o sobie, blogi o życiu oraz blogi publicystyczne. Nie przepadam za modowymi (sorry, ale dla mnie większość robiona jest na siłę i na łatwiznę). Kulinarnych też jest masa i ciężko znaleźć naprawdę dobry. Mimo wszystko podziwiam wszystkich blogerów, bo... chce im się pisać. A o to naprawdę nie łatwo :)
______________________________________________________
http://sebastianczaplinski.pl
Dziennikarski punkt widzenia....
 
  podziel si� tym postem na:
missasumay 
WordPress.Klub


Imię: Dorota
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2015
Posty: 47
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-10-17, 14:05   

Blogi o tematyce growej, popkulturalnej, technologicznej (szczególnie Apple i Linuxy) - praktycznie wszystko, czego geekowi do życia potrzeba :D
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2015-10-17, 15:24   

Lifestyleowe są spoko, o muzyce też. Tylko tych o muzyce (dobrych) to nie ma za dużo.
 
  podziel si� tym postem na:
kasiak222 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lis 2015
Posty: 25

Wysłany: 2015-12-06, 09:30   

Uwielbiam czytać blogi podróżnicze i takie, które motywują do jakichś zmian w życiu :) Poza tym lubię tematykę lifestylową. Z resztą dużo zależy od osoby piszącej i tego w jaki sposób pisze. Czasami potrafię się zainteresować tematem, który wcześniej mnie nie interesował.
 
  podziel si� tym postem na:
xavilove 
Blogger.Klub


Imię: Amanda
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2014
Posty: 17
Miasto: Hannover

Wysłany: 2015-12-11, 19:31   

A ja lubię typowy lifestyle.
Często przeglądam blogi modowe, wczytuje się w te refleksyjne i szukam ciekawostek na blogach z DIY.
szerokim łukiem omijam natomiast wszelkie blogi z opowiadaniami...
______________________________________________________
Lifestyle przeplatany fotografią - BLOG
 
  podziel si� tym postem na:
Intro1 
Blogger.Klub


Dołączyła: 03 Lut 2016
Posty: 65
Miasto: Polska

Wysłany: 2016-02-09, 15:57   

Ja lubię każdy blog, który jest ciekawy, interesujący i dobrze prowadzony. Za to mało interesują mnie blogi, które lubi większość dziewczyn: o kosmetykach, modzie i takich tam różnych.
______________________________________________________
http://w--sieci.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Sebastian_Czapliński 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 16 Paź 2015
Posty: 48
Miasto: Polska

Wysłany: 2016-02-09, 22:59   

Lubię blogi o życiu oraz blogi prowadzone przez ludzi mediów (no ale ten drugi rodzaj, ze względu własnego zawodu) ;) Inna kwestia jest taka, że dobrych blogów prowadzonych przez ludzi radia, prasy, telewizji jest bardzo mało, dlatego często zaglądam na videobloga Mariusza Maxa Kolonki ;) Mogę oglądać, oglądać, oglądać... Fachowiec :)
______________________________________________________
http://sebastianczaplinski.pl
Dziennikarski punkt widzenia....
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz