Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2011-05-29, 23:25
Autor Wiadomość
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-12, 15:27   

Dla mnie one nie sa uciazliwe, nie widze ich i mi nie przeszkadzaja, gdyby bylo inaczej to zalozylabym sobie bloga na innym serwisie juz dawno temu, ale nie zrobilam tak i pozostalam na miejscu pomagajac przy okazji blogowiczom na forum. Poza tym wybacz, ale mozliwosci ebloga przewazaja jego niedociagniecia. Swoja droga dobra reklama nie polega na tym, zeby wyliczac drobnym maczkiem wady, zwazywszy ze reklamy nie sa dla mnie wada, ale sposobem na przetrwanie serwisu. Gdyby nie bylo reklam nie byloby tez bezplatnych dodatkow, o ktorych wspominalam.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2006-06-12, 17:50   

co nie zmienia faktu, że są one obecne i bywają irytujące - dla Ciebie one nie są problemem, ale dla wielu innych osób owszem. zwłaszcza iż jest multum serwisów, które ich nie mają...

ja rozumiem, że jest to źródło utrzymania serwisu - jednak wybacz - wolałbym nie mieć tych bezpłatnych dodatków, niż mieć je za taką cenę. dlatego też - między innymi - płacę za mały hosting dla swojego bloga.

rozumiem także, iż nie wszyscy zechcą płacić, więc akceptują wszędobylskie reklamy. cóż, nigdzie nic nie ma za darmo.

reasumując, szanuję Twoje zdanie, ale mam swoje - a Łowca Krwi wybierze sam to, co uzna dla siebie za najlepsze... pozdrawiam.
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-12, 18:48   

Moim zadaniem jest przedstawianei ebloga w dobrym swietle i nie bede wyliczac nieistotnych bugow czy tego ze reklamy sa. Chyba latwo zrozumiec lojalnosc wobec serwisu z ktorego jestem zadowolona?

Luke Mica napisał/a:

ale dla wielu innych osób owszem

25 zł przyelewem i sie ich pozbywasz na rok.

Luke Mica napisał/a:

zwłaszcza iż jest multum serwisów, które ich nie mają...

Tylko, ze kasy pozniej zaczyna brakowac i wprowadza sie wiecej uslug platnych (tak jak mylog, dodatkowo kasowanie blogow na ktore nie ma miejsca na serwerze) lub platne blogi (blog.pl) bez zadnych ciekawych rzeczy, ktore inne serwisy daja za darmo. Nie wiem, ale wydaje mi sie blog.pl stoi w miejscu, ciagle z tymi samymi opcjami. Dlatego uwazam, ze eblog choc z reklamami to jest najbardziej rozwijajacym sie serwisem, ktory wprowadzil ostatnio duzo fajnych opcji. Ktory serwis zapewni to samo, taki sam zestaw tylko bez reklam? Wydaje mi sie, ze zaden.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2006-06-13, 10:44   

Frozen Lust napisał/a:

Tylko, ze kasy pozniej zaczyna brakowac i wprowadza sie wiecej uslug platnych


jakoś np. Blox.pl daje sobie radę, nawet pomijając fakt że stoi za nim potężny portal. zresztą polemizowanie z Tobą nie ma większego sensu, bo:

Frozen Lust napisał/a:

Moim zadaniem jest przedstawianei ebloga w dobrym swietle i nie bede wyliczac nieistotnych bugow czy tego ze reklamy sa.


początkowo myślałem że to zwykły "lokalny patriotyzm", a nie propaganda...

cóż, ja podtrzymuję swoje zdanie. gdybym miał do wyboru tylko Blog.pl (płatny i bez żadnych dodatków) i eBlog.pl w takiej postaci jak obecnie - wybrałbym to pierwsze. całe szczęście, że jednak jest potężny wybór, a każdy może sam naocznie sprawdzić co się mu oferuje...

zresztą po co się powtarzać, skoro wszystko zostało już raz powiedziane?
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-13, 12:55   

To nie jest propaganda, ale tekst napisany blisko dwuletnim doswiadczeniem, zarowno w prowadzeniu bloga jak i radzeniu sobie z problemami, wiec oszczedz sobie tego mentorstwa.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2006-06-13, 13:21   

piszę po prostu co myślę w oparciu o lekturę Twoich słów, a prawa do własnego zdania raczej mi nie odbierzesz...

dwuletnie doświadczenie... respekt, ale ja też nie siedzę w blogosferze od dzisiaj i to nie mierzy się ilością miesięcy w archiwum bloga...

ja już nie widzę sensu dalszej dyskusji, a wykłócanie się kto ma rację nie ma sensu...
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-13, 16:25   

ja uważam, że nie ma obecnie serwisu, który można nazwać najlepszym spośód całej reszty. Każdy z nich ma coś co powoduje, ze musimy iść na jakiś kompromis, albo nieciekawe miejsca reklam, albo płatne opcje, zawsze znajdzie się coś co przeszkadza. W momencie kiedy musze iść na kompromis powinienem mysleć o tym aby ta rzecz nie przeszkadzala mi i osobom z zewnątrz - raczej nie warto tutaj mówić o kwestii przyzwyczajenia ;) - aby to wiedzieć najlepiej jak zastanowie się do czego mi blog i z czego będę korzystać oraz czy chce za to płacić czy też nie.

jak masz niewygodne buty to sie robią odciski a serwisy mają na nie lek w postaci opłat dodatkowych, do których oczywiście nikogo nie zmuszaja ;)

moim zdaniem konkurencyjnosc miedzy poszczególnymi serwisami dopiero się buduje, to co było do tej pory wyglądało na kilka stronek, gdzie każdy sobie coś tam budował, teraz dzięki temu, ze powstaje coraz więcej blogo-stron walka o klienta może stać się bardziej zacięta a wtedy kompromisów user będzie miał coraz mniej i jego decyzja sprowadzać się bedzie do ilości uzytkowników i jakości usług/obsługi.

p.s. nie zawsze to co my uznajemy za dobre będzie odpowiednie dla naszych znajomych.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
moron 
Administrator
Forum God


Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 714
Miasto: litwini wracali?

Wysłany: 2006-06-13, 22:36   

a ja sie ostatnio zastanawialem nad zrobieniem serwisu blogowego ale ze wzgledow serwerowych, pokemonowych i trollowych konta bylyby tylko dla wybranych
tzn osob ktore maja naprawde dobre blogi :hyhy:
co wy na to?
______________________________________________________
jestem moron i uzywam painta :wstyd:
a ty
?
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2006-06-14, 10:23   

taka druga Jabba? pomysł ciekawy, jeżeli tylko wykonanie będzie takie samo... :)
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-06-18, 14:51   Re: Jaki serwis najlepszy dla bloga

Łowca Krwi napisał/a:

YO!
Ja ma pytanie takie: Jaki serwis jest najlepszy do założenia na nim bloga?
narazie mam w onecie.

Moim zdaniem najlepszym serwisem blogowym jest blog.pl, ponieważ posiada stabilne serwery, nie ma żadnych reklam, a jedyne co trzeba zrobić to wysłać sms za 11 zł (10,98 zł).
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-06-22, 21:18   

Po ostatnich zmianach zdecydowanie blogger.com ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Neon 


Dołączyła: 14 Gru 2007
Posty: 13
Miasto: okolice Wawy

Wysłany: 2007-12-28, 16:40   

Na bloggerpl.com znalazlam ostatnio ankiete na temat tego ktora strona jest do blogowania najlepsza. Zostało chyba jeszcze 2 tygodnie do rozstrzygnięcia.
______________________________________________________
...................................


www.playmobile.pl/ludzie_hp
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz