Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-03-12, 13:55
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-10, 16:44   

Widzisz Frozen Lust, ale nie każdy ma takie umiejętności, żeby sobie zainstalować nawet głupiego Nibyloga! A co dopiero już samemu sobie jakiś program skonstruować i samemu różne zmiany wprowadzać ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-10, 16:51   

Frozen Lust napisał/a:

Wszystkie serwisy mają swoje problemy, dlatego jak się ma możliwość przeprowadzki to należy z niej czym prędzej skorzystać. Lepiej polegać na sobie i instalować nowe funkcje wg własnego upodobania a nie czekać aż łaskawie admin wprowadzi jakąś opcję bądź wprowadzi lepszy antyspam.

No to podaj adres jakiegoś dobrego, darmowego, bez reklam i bez limitu transferu serwera. Większość serwerów to lipa. Nie ma żadnego problemu w zainstalowaniu i skonfigurowaniu Nibyloga, jeśli przeczyta się instrukcję.

Cytat

chodzi ci o to cos z zalacznika?

Tak. Widzę, że w Operze kiepsko wygląda. U mnie w Firefoxie nie ma reklam bo mam wtyczkę Adblock Plus.
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-07-10, 17:16   

Tobiasz napisał/a:

No to podaj adres jakiegoś dobrego, darmowego, bez reklam i bez limitu transferu serwera

Choćby serwer 60free.ovh.org nadaje się w zupełności na prywatną strone, a poza tym to właśnie na nim stanęła strona inventive zanim nie przesiedlismy sie na prywatny serwer. Tak więc nie ma problemu. A systemow pod blogi jest duzo, taki cutenews w najnowszej wersji doskonale sie nadaje dla niewymagającego uzytkownika. Jak ktoś chce mieć coś bardziej skomplikowanego, to może sobie zainstalować Textpattern lub wordpress.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-10, 18:01   

jeżeli nowa wersja nie będzie miała lepszego silnika, jeżeli nie poprawią swoim blogowiczom komfortu blogowania i nie wprowadzą konkurencyjnych opcji albo chociaż takich, które inni mają za free to pewnie się będzie można spodziewać więcej takich kpin jak ta:

Cytat

Aby wykupić pakiet (2 MB na Twoja grafikę), wyślij SMS o treści MYLOG.GRAF na numer 79880 (koszt 10,98zł z VAT). Otrzymany kod zwrotny i numer telefonu wpisz w pola poniżej. Tak wykupiona pakiet będzie aktywny przez 3 miesiące (93 dni).

przy tym co daje blogger.com na pliki za darmo to LOL roku ;)

z reklam nie sądzę żeby zrezygnowali, coraz to w nowych miejscach je zauważam, nawet w oknach informacyjnych są linki tekstowe...
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-07-10, 18:20   

Mnie wkurza to, że czasami chce sobie zobaczyć co ludzie pobrali na tego myloga i musze 5 minut czekać aż się załaduje -_- To jest tragedia. Tylko w nocy można tam normalnie blogi przeglądać, bo w ciagu dnia to k* bierze :|
Wiec pierwsze co powinni zmienic, to serwery.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-10, 18:26   

Słyszałem, że oni mają jakiegoś tam sponsora.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-10, 18:28   

Tobiasz napisał/a:

Słyszałem, że oni mają jakiegoś tam sponsora.
nie wiem jak jest teraz bo to w pewnym sensie ich sprawa, ale od początku sponsorem był desk.pl ewentualnie osoby z nim powiązane, teraz nie sądzę, żeby był im bardzo potrzebny, z tych reklam jest pewnie spory hajs - ciągle przypominam sobie słowa Aneczki, ze ona nie zniosłaby reklam na mylogu ^^ widać pieniądze zmieniają człowieka, ewentualnie ona nie ma tam nic do gadania, ale to nie o tym temat.

jeżeli komuś uda się być testerem niech zdradzi ile może na ten temat :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-10, 18:36   

Htsz napisał/a:

nie wiem jak jest teraz bo to w pewnym sensie ich sprawa, ale od początku sponsorem był desk.pl ewentualnie osoby z nim powiązane, teraz nie sądzę, żeby był im bardzo potrzebny, z tych reklam jest pewnie spory hajs - ciągle przypominam sobie słowa Aneczki, ze ona nie zniosłaby reklam na mylogu ^^ widać pieniądze zmieniają człowieka, ewentualnie ona nie ma tam nic do gadania, ale to nie o tym temat.

Oni mają z tego niezły zarobek. To, że pieniądze są przeznaczane na utrzymywanie serwera to kit. Przynajmiej tak mi się wydaję.

Cytat

jeżeli komuś uda się być testerem niech zdradzi ile może na ten temat :)

Przecież ty miałeś jakiegoś tam bloga na Mylogu. Jestem ciekawy tego "nowego Myloga". Najlepiej jak ktoś zrobiłby zrzuty ekranu (screen'y).
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-10, 19:14   

Cytat

Cytat:
Aby wykupić pakiet (2 MB na Twoja grafikę), wyślij SMS o treści MYLOG.GRAF na numer 79880 (koszt 10,98zł z VAT). Otrzymany kod zwrotny i numer telefonu wpisz w pola poniżej. Tak wykupiona pakiet będzie aktywny przez 3 miesiące (93 dni).



Słuchaj Htsz, ja to wykupiłam (jak byłam 'mała'.) Żałuję, załuję, załuję! Głupie gówno! Zamiast obrazków miałam małe iksy, a jak się wyświetliły to jedynie na chwilke. Avatara zresztą też nie można było ustawić (wtedy jeszcze nie wiedziałam o darmowych serwerach typu tinypic.com więc wykupiłam pakiet roczny na avatar =='). Podobnie jak z grafiką wszędzie wyświetlał się malutki iksik :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-07-11, 00:00   

Cashee, no to się sfrajerowałaś, krótko mówiąc :D
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-07-11, 08:30   

No bo ja z dziesięć lat miałam :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-07-11, 10:21   

Strata kasy. Jedyne co na Mylogu mi się podoba to kategorie notek.

Cytat

ciągle przypominam sobie słowa Aneczki, ze ona nie zniosłaby reklam na mylogu ^^ widać pieniądze zmieniają człowieka, ewentualnie ona nie ma tam nic do gadania, ale to nie o tym temat.

To użytkownicy chcieli reklamy w zamian za dodatkowe opcje.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz