Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-03-12, 13:55
Autor Wiadomość
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-28, 00:40   

Georgiana ! - chociaż :>

hmm... mój ownlog jest dla mnie miejscem autoterapii psychicznej :> zamiast rozmawiać z kimś, wyrzucam tam z siebie od czasu do czasu kilka słow, może zdań. Bardzo często te słowa tylko dla mnie mają znaczenie i sens. Czasem wracam do starych notek, czytam wszystko od początku. pomaga mi to w analizie trudnych sytuacji i moich własnych emocji, uczuć.. uczę się czegos o sobie ;}
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kamila 
Mephistopheles


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-06-28, 03:15   

N`talia, dziękuję za korekte.

Koleżanka twierdzi, że przeglądając swojego bloga widzi jak bardzo się zmienia na przestrzeni czasu. Chyba się z nią zgodzę, chociaż nie mogę tego stwierdzić bezpośrednio na swoim przykładzie - do tego wymagana jest systematyka wpisów i ich jednostylowość.
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-28, 09:25   

co do systematyki i jednostylowości to niekoniecznie prawda :p osobiście piszę kiedy mam na to potrzebę, a nie regularnie. czasem sa dwa wpisy dziennie, czasem kilka w miesiacu a czasem przerwa ponad miesięczna. forma notek tez rozna, od listów przez dwuzdaniowe urywki az do pojedynczych cytatów. Większość w ogóle nie ma składu i sensu dla osób postronnych, ale ja czytając je dokładnie pamietam daną sytuację, uczucia. na tej podstawie mozna dokonywac tej mini analizy psychologicznej.. ;p
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-06-28, 12:40   

N`talia napisał/a:

Większość w ogóle nie ma składu i sensu dla osób postronnych, ale ja czytając je dokładnie pamietam daną sytuację, uczucia
ja osobiście nie rozumiem serwisów, które oceniają bloga pod kątem treści notki, można ocenić poprawność gramatyczną i umiejętność posługiwania się jezykiem

ale nie tematykę notki :zdziwko: (co innego kategoria: sprzet, internet, kultura itp)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-28, 14:01   

no wlasnie :p jak mozna oceniac 'tresc' ? gramatyka, ortografia, stylistyka nawet- to mozna ocenic, ale samej 'tresci' to pewnie niebardzo.. no bo co, subiektywnie opiniowac czy porownywac do czegos 'obiektywnie'? (jesli tak to do czego- do polskich pisarzy narodowych? :D traktowac jak wypracowania?)
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-06-28, 14:58   

'mini analiza psychologiczna' :oczami:
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-28, 15:07   

Ja tam badania nad psychika moja zostawiam wykwalifikowanym osobom, bo jak sobie pomysle ile trzeba umiec zeby przeprowadzic takie cos, to odechciewa mi sie wszystkiego :P

Natomiast prowadzenie bloga to dobry sposob na obserwacje siebie i dostrzezenie zmian w postepowaniu, mysleniu, postrzeganiu niektorych zjawisk. Zwlaszcza, jak sie prowadzi bloga w jakims przelomowym okresie zycia (jak ja na przyklad - pomiedzy liceum a studiami). I naprawde zauwazylam duze zmiany, wchodzenie w doroslosc, nowe obowiazki, trudny okres realnego zastanawiania sie nad swoja przyszloscia i tak dalej/
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-28, 15:26   

hyyy Georgiana nie śmiej sie :p. sama sobie jestem psychologiem. mysle ze gdybym byla głupsza, na pewno wylądowałabym w psychiatryku :}:} schizofrenia albo depresja :p
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-06-28, 15:49   

Jak na razie mozna zauwazyc tylko wysokie mniemanie o sobie.
A z chorob jakimi jest depresja i schizofrenia nie powinno sie zartowac. Znam ludzi ktorzy maja te choroby (czasami razem, bo stany depresyjne moga wynikac ze schizofrnii) i wcale nie jest im do smiechu.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
N`talia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-06-29, 17:31   

no i? ^__^ mam leżeć krzyżem w pokorze?
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-06, 16:30   Re: Ogólnie na temat bloga

frotkaa napisał/a:

Jak sądzicie czym jest blog???

Narzędziem marketingowym.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-08, 02:52   Re: Ogólnie na temat bloga

Blog to internetowy pamiętnik. A jeśli jest wykorzystywany w innym celu niż prywatny to już nie jest blogiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz