Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-03-12, 13:56
Autor Wiadomość
walth
[Usunięty]



Wysłany: 2007-01-17, 19:28   

Htsz pisząc blogaski miałem na myśli małolaty właśnie :) Myślałem, że dość jasno to określiłem pisząc pokemonowym stylem :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

rudzia
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-23, 13:56   

napewno blogowanie kiedys sie skonczy tak jak wszystko sie kiedys skonczy
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-24, 14:22   

rudzia, ale nie o tym teraz mowa :)

No cóż, jesteśmy już w połowie roku 2007, a sytuacja dotycząca blogów jest odwrotna...
 
  podziel si� tym postem na:
janex
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-26, 16:36   

Blogów na pewno będzie jeszcze przez długi czas przybywać, tyle że zapewne część z nich umrze śmiercią naturalną po kilku tygodniach/miesiącach, bo ich autorom blogowanie się znudzi. Taka jest moja opinia :P
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-26, 17:01   

tylko, że nie napisałeś nic nowego, tak jest od wielu lat, taka rotacja użytkowników :) jedni z różnych powodów kończą blogowanie a w ich miejsce przychodzą nowi - wspominaliśmy o tym ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
janex
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-26, 20:36   

przepraszam, nie zauważyłem :P
 
  podziel si� tym postem na:
Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-26, 21:34   

Ok. 50% nowo powstałych blogów "umiera" w pierwszym roku istnienia. Reszta ma spore szanse (statystycznie) na dłuższą "karierę".

Co do spadku popularności - zależy o jakich blogach mówimy. Być może wzrost ilości blogów eksperckich/tematycznych nie będzie tak gwałtowny za to nowe blogaski będą powstawać w tempie co najmniej podobnym.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-08-28, 15:22   

Cytat

Co do spadku popularności - zależy o jakich blogach mówimy. Być może wzrost ilości blogów eksperckich/tematycznych nie będzie tak gwałtowny za to nowe blogaski będą powstawać w tempie co najmniej podobnym.

- tu się zgadzam :P
 
  podziel si� tym postem na:
Lanooz 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 47
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-11-17, 15:23   

Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo ciekawy :)
Już jest druga połowa 2007. I jak? Spadła?
Nie :]
Nie lubię takich spekulacji, gdzie wyznacza się jakiś konkretny okres, jakąś konkretną datę zakończenia czegoś, rozpoczęcia czegoś. To równie niedorzeczne jak koniec swiata w 2012.
A żeby wiedzieć, że kiedyś liczba blogów spadnie nie trzeba być niewiadomo kim.
I nie wydaje mi się, żeby przyczyną przyszłego spadku była głównie moda...Ludzie są mało wytrwali, szybko się zniechęcają. Zobaczą, ze nikt ich nie czyta - przestaną pisać. A potem to już trudniej wrócić do blogowania.
Ale przecież mamy tych co blogowanie nie spróbowali.
W najbliższym czasie spadek raczej nie grozi. Daleko do tego.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-11-18, 16:31   

Lanooz napisał/a:

W najbliższym czasie spadek raczej nie grozi. Daleko do tego.
szczególnie, że dawniej blogowało sie inaczej, teraz bloguje się nieco inaczej i pewnie za jakiś czas będzie się blogować inaczej i o czymś innym ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-11-24, 18:17   

p.s. => http://google.com/trends?q=blog wykres ciągle rośnie ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-11-24, 23:56   

Spadku rzeczywiście nie ma, ja natomiast zauważyłem u siebie inną tendencję.

Jak zaczynałem pisać w 2005 r., sporo wpisów dotyczyło mojego życia osobistego. Nie były to wprawdzie notki typu "zjadłem śniadanie, pojechałem do szkoły, dostałem pałę, wróciłem", ale wprawny czytelnik mógłby się z nich sporo o mnie dowiedzieć. Byli też czytelnicy, którzy okazywali takim treściom zainteresowanie i motywowali mnie, bym pisał dalej.

Dziś, w listopadzie 2007 r., kiedy już jestem starszy o dwa lata - pisanie o samym sobie zdarza mi się coraz rzadziej; a jeśli już, to nie w takim tonie jak wtedy. Kiedyś mój blog był pamiętnikiem, dziś raczej jest kroniką. I mimo że czasem próbuję reanimować tamten styl pisania - wyraźnie mi to nie wychodzi. Z trzech przynajmniej powodów.

Pierwszy to świadomość czytelnika - mniej więcej już wiem (albo tak mi się wydaje), po co statystyczny czytelnik mojego bloga odwiedza go. Nie jest on raczej zainteresowany tym co dzieje się wokół mnie, gdyż nie zna mnie osobiście. Bardziej zainteresuje go kolejny komiks z Zygfrydem albo nowinka około-komputerowa. A ja w sumie czerpię z tego przyjemność, nie ukrywam.

Drugi jest chyba najbardziej przykry. osoby, które dobre parę miesięcy temu czytały i komentowały mi takie wpisy, dziś milczą. Czyli ich chyba nie ma, a szkoda - jeden ich komentarz był często więcej dla mnie wart niż kilka od kompletnie obcych mi osób. A skoro ich nie ma, to po co pisać?

Trzeci powód, bardzo prozaiczny - chyba wyrosłem i zmądrzałem, bo pewne sprawy mimo wszystko zachowuję dla siebie, mimo że znaleźliby się zainteresowani lekturą na ich temat.

Podsumowując - nazwałem go "Dziennik prawie osobisty" i tak w rzeczywistości jest. Nadal jednak piszę go dla siebie oraz publiczności i jest mi z tym dobrze. Cieszę się także, że w kilku momentach dziejowych oparłem się pokusie komercjalizacji, która jest dziś coraz powszechniejsza...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz