Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-10-17, 19:13   

P4uli dzięki za rady. Gdyby to wszystko było takie proste jak mówisz to nawet bym się nie wahała, ale zbyt dużo mam do stracenia, a po za tym przeszedł mi już szał na korzyści majątkowe z blogowania, przecież to moja pasja (z której nie ukrywam MIŁO było by dostać wynagrodzenie, ale nie na tym rzecz polega).
Za pozostałych trzymam kciuki i życzę samych wysokich obrotów z blogowania :D
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

dezaar 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 46
Miasto: Poznań

Wysłany: 2013-10-19, 11:36   

P4uli napisał/a:

Chodziło mi bardziej o taką sytuacje:

Piszesz bloga masz fanpage zarabiasz na tym około 1 tys zł /m-c
Masz oprócz tego pracę na etacie w której zarabiasz 1,8 tys zł /m-c

Praca zajmuje ci dużo czasu, piszesz posty raz na 3 dni.

Jeśli rzucisz pracę masz szanse skupić się tylko na blogu, pisać częściej, wymyślać nowe serie na blogu, rozwijać się w Social Media i dzięki temu z czasem zarabiać kilka razy więcej, startować z nowymi, ciekawymi, czasochłonnymi pomysłami itp ale najpierw trzeba zaryzykować...

Kto by zaryzykował ?


dobry temat;). Zdecydowanie rzuciłabym pracę na rzecz prowadzenia bloga. Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Rozumiem, że nie da się rzucić pracy na rzecz bloga który nie przynosi żadnego dochodu, co innego byłoby gdybyśmy z pracy na etacie mogli zarabiać powiedzmy 10 tyś wtedy różnica byłaby tak duża, że porzucenie pracy mogłoby stanowić problem Ale w sytuacji przytoczonej przez Ciebie, bez wątpienia wybrałabym blog:) Przecież nie można "zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko:), dlatego w życiu zawsze musimy się ukierunkować i podążać do wyznaczonych przez siebie celów:)
 
  podziel si� tym postem na:
Andrzej87 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 65

Wysłany: 2013-10-19, 16:48   

Miło, że są wśród was tacy co zarabiają po 1 tyś. i mają szanse na więcej ;) Ja mam na miesiąc około 500 zł. więc pracy nie mam zamiaru porzucać :) Ale gdyby tak do 1500 dobiło to zaczą bym się zastanawiać czy nie zainwestować czasu w blogi zamiast "tracić" go w pracy :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-10-23, 15:02   

Kiedy się lubi swoją pracę, to się nie myśli by zamienić to na bloga.

jednakże, moja firma, którą w marzeniach sobie powoli kreuję, będzie tak mocno związana z mediami społecznościowymi, że pewnie mój blog będzie jednym z jej przyszłych elementów :)
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-10-24, 00:02   

Ja właściwie jestem już na takim etapie życiowym, który pozwala mi na małe szaleństwo, czyli blogowanie i dorabianie przez Internet - to wszystko ładuję na konto oszczędnościowe, bo na życie codzienne wystarcza pensja męża. Gdybym jednak była w ciężkiej sytuacji i gdyby to na mnie spoczywał obowiązek zarobienia na rodzinę, z pewnością nie podjęłabym takiego ryzyka. Moda na blogowanie raz jest, raz jej nie ma i może się okazać, że za jakiś czas to już nie będzie opłacalny 'biznes'.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-10-24, 00:11   

Nie pracowałam nigdy, ani nie pracuję w obecnej chwili więc ciężko gdybać. Jeżeli pracowałabym w wymarzonym zawodzie to nie byłoby potrzeby bym miała ją porzucać. To takie troche wolny zawód, podobnie jak bycie bloggerem. Nie mogłabym aż tak ryzykować brakiem środków do życia bo blog dzisiaj jest, a jutro go nie ma...
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
kamiltatry 
WordPress.Klub


Wiek: 34
Dołączył/a: 06 Wrz 2013
Posty: 39
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-24, 04:52   

Ciekawy temat. Zostanie zawodowym blogerem to w sumie jedno z moich marzeń. Dla mnie byłoby to połączenie pracy z pasją. Prowadzenie bloga jest dość czasochłonnym zajęciem, więc raczej nie wyobrażam sobie, żebym mógł to robić naprawdę dobrze jednocześnie gdzieś pracując. :oczami: Nawet gdy studiowałem, to pisałem niewiele wpisów/miesiąc, a podczas wakacji skupiałem się na górskich wędrówkach.
Dopiero skończyłem studia, jeszcze nigdzie nie pracuję. Najbliższe miesiące zamierzam poświęcić głównie na prowadzenie bloga. Jeśli zacznę coś na tym zarabiać (choćby te ok. 1000 zł/miesiąc), to przestanę rozglądać się za innym zajęciem. :)
______________________________________________________
Blog: Poczuj Magię Gór! || Fotoblog || Google+
 
  podziel si� tym postem na:
mariolinux 
WordPress.Klub

Imię: Mariusz
Wiek: 45
Dołączył/a: 30 Sie 2013
Posty: 80

Wysłany: 2013-10-24, 06:23   

Wszytko jest przed nami. Można z bloga się utrzymać, ale w 100 procentach trzeba być pewnym, że będzie dawał zysk na lata. Inaczej nie ma opcji, żeby rzucać pracę.
______________________________________________________
life stylowy blog o smakach naszego życia
 
  podziel si� tym postem na:
Gorska_Kozica 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 71
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-24, 08:05   

Było by miło, gdyby blog zdobył popularność, która generowałaby satysfakcjonujące przychody.
Póki co, pozostaje lawirowanie między blogiem, etatem i masą obowiązków. Ale twardym trzeba być. :)
______________________________________________________
Góry, lifestyle - Po prostu życie ... Życie Me ... :)

Może polubisz? FB-Fanpage :)
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-10-28, 23:07   

Gdybym mógł zarobić na blogowaniu 2 tyś zł miesięcznie (i było by to pewne na przynajmniej rok-pół roku) to rzuciłbym pracę bez zastanowienia. W sumie za 1.5 tyś też.
 
  podziel si� tym postem na:
modjus 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 30
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-29, 10:25   

Ja mam szczęście, że mogę łączyć pracę z blogowaniem. Mając rodzinę raczej nie porzuciła bym pracy na rzecz blogowania, bo to ma nie pewną przyszłość... Niestety nie oszukujmy się, ale konkurencja jest ogromna i stale rośnie.
______________________________________________________
Zapraszam Was do mojego świata: www.modjus.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Marudna Królewna 
WordPress.Klub


Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 28
Miasto: HollyŁódź

Wysłany: 2013-10-29, 14:28   

Zajmuje się zawodowo social media więc nawet jakby blog przynosił grube tysiące i zajmuje się tylko nim to nadal zostaje w branży - ale z etatu czy części zleceń pewnie bym zrezygnowała..
______________________________________________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu i o tym co mi do głowy przyjdzie :cool:
wyszczekane miejsce w sieci
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz