Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany:    Szukam blogów o...

Wiem, że są spisy blogowe np. o kulinariach, odchudzaniu, hand-made, ale to dla niektórych za mało. Na pewno nie raz chcielibyście znaleźć jakieś blogi z węższą tematyką, ale ciężko na takie natrafić, choć na pewno istnieją. Mam tutaj na myśli np. blogi modowe plus size. Niby szafiarskie, ale już trochę odbiegają od pozostałych. Ja np. nie długo wyjeżdżam z kraju i chętnie poczytałabym wpisy jakiejś emigrantki mieszkającej w UK, ale nie wiem jak mam tego szukać. Wpisuje choćby w google przykładowe frazy i wyskakuje zaledwie jedna strona z jednym, nie aktywnym już blogiem.
Tutaj na forum jest mnóstwo osób z różnymi zainteresowaniami, czytających przeróżne blogi, pomyślałam, że można by było powymieniać się linkami. Co o tym myślicie?
Szukałam tutaj takiego tematu, nie znalazłam.
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-06-11, 00:47   

Ewelajna napisał/a:

Ja np. nie długo wyjeżdżam z kraju i chętnie poczytałabym wpisy jakiejś emigrantki mieszkającej w UK, ale nie wiem jak mam tego szukać. Wpisuje choćby w google przykładowe frazy i wyskakuje zaledwie jedna strona z jednym, nie aktywnym już blogiem.
a w jaki sposób pytałaś Google? pierwsze co mi przyszło do głowy to: "zycie w uk blog" w opcjach można zaznaczyć "ostatni rok", w rozwijanym menu "więcej" znajdziesz także wyszukiwarkę blogów.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-06-11, 12:50   

Htsz napisał/a:

w opcjach można zaznaczyć ostatni rok, w rozwijanym menu więcej znajdziesz także wyszukiwarkę blogów.

hmmm... ja jednak jestem "za Murzynami" co do google ;) dzięki, dobrze wiedzieć. Nie korzystałam na ogół (a przynajmniej od dawien dawna) z zaawansowanych funkcji, widzę więc, że dużo mam do nadrobienia.

[ Dodano: 11-06-2013, 12:55 ]
No zrobiłam ~Htsz tak jak radziłeś, ale nic ciekawego nie znalazłam póki co.
Być może będę musiała natrafić na jeden konkretny i podpatrzeć co autor czyta, albo stworzyć spis blogów emigrantów :P Jeżeli jednak ktoś jest obserwatorem jakiegoś takiego bloga to bardzo proszę o linka.
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz