Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Panna K 
WordPress.Klub


Imię: Kornelia
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Mar 2014
Posty: 98

Wysłany: 2014-04-01, 19:08   

Ja korzystam z małego Samsung Galaxy Tab 2, ale nie wyobrażam go sobie jako jedyne narzędzie do tworzenia postów. Jako notes, czytnik e-booków, podręczny kalendarz i przeglądarka newsów sprawdza się doskonale. Czasami zdarza mi się dokonywać korekty postów napisanych wcześniej i czekających na publikację. Pisania całych artykułów nie wyobrażam sobie. To bez sensu.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

dzafoto 
Blogger.Klub


Imię: Bartek
Wiek: 34
Dołączył/a: 02 Kwi 2014
Posty: 31
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-04-03, 00:59   

mam sam galaxy tab 3, 7cali i jakoś nie wygodnie mi się z tego pracuje, nawet z laptopa nie odpowiada mi, muszę siedzieć przy dużym ekranie żeby się skupić :D
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2014-04-04, 18:06   

My mieliśmy tablet Goclever, ale sprzedaliśmy, bo tak na prawdę był bardzo zbędny. Bardzo chciałam mieć byle jaki telefon, byle był z wifi i androidem dlatego kupiliśmy okazjonalnie zestaw telefon + tablet.
Nie ma mowy o tym, bym pisała posta na telefonie. Absurd! Ja mam straszne problemy przy pisaniu komentarzy do postów (właśnie w tym celu potrzebowałam owego sprzętu) i myślałam o jakiejś klawiaturze na bt, ale jak to się sprawdzi? Leżąca Ewelina z telefonem w ręce i klawiaturą obok poduszki? :D
Zdecydowanie pozostaję przy kompie/ laptopie w kwestii pisania posta + dłuższego komentarza.
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
ModnyStyl2013 
Blogger.Klub


Imię: ModnyStyl2013
Wiek: 32
Dołączył/a: 19 Wrz 2014
Posty: 34
Miasto: Skoczów

Wysłany: 2014-09-19, 22:03   Można

My blogujemy praktycznie z każdego istniejącego urządzenia elektronicznego: komputer stacjonarny, laptop, smartphone czy tablet.

Wszystko działa całkiem fajnie. Gorzej z obróbką materiałów fotograficznych.

Oprócz tego jeśli ktoś ma dość grube palce to może to być lekki dyskomfort :)
 
  podziel si� tym postem na:
pequeninha 
Blogger.Klub


Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 133

Wysłany: 2015-02-09, 18:56   

Ewe-Linka napisał/a:

myślałam o jakiejś klawiaturze na bt


Właśnie taką mam, ale ustawienie na niej znaków polskich jest problematyczne. A może przynajmniej ja jeszcze nie wykoncypowałam, jak to zrobić :) Dobrze się sprawdza przy pisaniu po angielsku albo w jakimś innym języku bez ogonków.

Ja polecam używać tableta do szybkich edycji tekstu: poprawy błędów ortograficznych, przecinków, kasowania powtórzeń. Lubię też na nim periodycznie edytować tagi (używam aplikacji bloggera). Obróbka materiałów fotograficznych zgodzę się, że raczej wykluczona, ale do szybkich poprawek jest niezastąpiony.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz