Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Mool książkowy 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 44
Miasto: Polska

  Wysłany:    Zostań Królową/Królem blogerów książkowych! PLEBISCYT

Witajcie! :)

Wydawnictwo i Fundacja Papierowy Motyl we współpracy z magazynem Imperium Kobiet i wydawnictwem I.D. Media zorganizowali plebiscyt na najlepszy blog o książkach.

Wystarczy wysłać maila na adres:

Kod

wydawnictwo@papierowymotyl.pl
w temacie maila wpisując Plebiscyt, a w treści maila wpisać swoje imię i nazwisko, wiek, linka do bloga i odpowiedź na pytanie:
Jaki jest twój wymarzony bohater literacki, o którym chciałbyś przeczytać w książce?

Termin nadsyłania zgłoszeń do 25 października 2015 roku włącznie.

Więcej informacji jest na stronie Wydawnictwa Papierowy Motyl.

To jak, bierzemy udział? :) :rotfl:
______________________________________________________
www.moolksiazkowy.blogspot.com/
www.facebook.com/moolksiazkowyy
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2015-09-15, 13:00   

Okej, a co dostanę? :)
 
  podziel si� tym postem na:
Mool książkowy 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 44
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-09-15, 13:12   

Nagrodą jest stała współpraca z wydawnictwem i nagrody książkowe, więc myślę, że warto ;)
______________________________________________________
www.moolksiazkowy.blogspot.com/
www.facebook.com/moolksiazkowyy
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-15, 18:22   

Ok, a niby co ma wspólnego wysłanie zgłoszenia z wynikami owego plebiscytu?
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 24
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2015-09-15, 18:26   

Jak napiszę, że chciałbym przeczytać tam o sobie, to będzie przesada?
 
  podziel si� tym postem na:
FatalneSkutki 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-09-15, 19:46   

Ze strony wydawnictwa informującej o:
"Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu plebiscytu"

Zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu (ups, plebiscytu)??!!
Jakieś to trochę dziwne i niepoważne.
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-16, 10:49   

Pomijając już fakt, że wspomniane wydawnictwo to jakaś śmieszna malizna na rynku, której nikt nie czyta - 11 wydanych książek w dość wątpliwej szacie graficznej, bez jakichkolwiek nagród i rozgłosu? Widział to ktoś w ogóle w księgarni? Haha, dziękuję bardzo
 
  podziel si� tym postem na:
Mool książkowy 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 44
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-09-16, 15:10   

No cóż, ja się doliczyłam 70 książek, ale jak toś jest humanistą to nie dziwię się, że nie potrafi liczyć. Widać, że słabo znasz się na literaturze i kiepsko też idzie Ci przeszukiwanie Internetu, skoro po pierwsze nie potrafisz znaleźć tych książek w najpopularniejszych księgarniach typu epmik, po drugie książki i opowiadania, które zostały nominowane do nagrody literackiej im. Władysława Reymonta oraz nagrody Angelus są dla Ciebie nic nie warte, a po trzecie, że książki zyskują pozytywne recenzje znanych pisarzy, m.in. Janusza Wiśniewskiego.
:help:
______________________________________________________
www.moolksiazkowy.blogspot.com/
www.facebook.com/moolksiazkowyy
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-17, 07:52   

Masz rację, sprawdziłam stronę wydawnictwa, w katalogu online Empiku jest tego więcej. Online, co wciąż pozwala mi wierzyć, że na półce u nich w księgarni książek tego wydawnictwa nie uświadczę. Wiesz, co jeszcze ciekawego można znaleźć u nich na stronie? Zakładkę "Wydaj z nami". Papierowy Motyl do wydawnictwo pół-self publishingowe, żerujące na naiwności grafomanów z odrobiną kasy, którym się wydaje, że zostaną wielkimi pisarzami:

http://forum.gazeta.pl/fo..._MOTYL.html?v=2

Nie wiem czemu ma służyć ten plebiscyt, firma pewnie liczy na darmową promocję w internetach i ma nadzieję skusić na nią blogerów, którzy polecą na wszystko byleby było za darmo.

Poza tym - ej, na serio myślałaś, że ja sobie tych wszystkich rewelacji nie sprawdzę?

Żadna z książek wydawnictwa nie została nominowana do Angelusa. Jedna została zgłoszona, a to zupełnie co innego. Z resztą tak samo jak nominacja do nagrody Władysława Reymonta (do której ktoś ta z motyla rzeczywiście został nominowany, jak tysiunc pińcet innych autorów) mało to dla mnie znaczy i na pewno z Papierowego Motyla wielkiego wydawcy nie czyni.

Dodam jeszcze, że obie książki o których (zakładam) mówisz, są autorstwa Mariki Krajniewskiej, założycielki wydawnictwa. Czyli nie osób, które w wydawnictwie publikują, ale jedynej kobiety w całej firmie, która (prawdopodobnie) wie jak się skleca zdania.

No i - "wielu znanych pisarzy"? Poważnie? A wymień kogoś poza Wiśniewiskim, którego ktoś chyba bardzo ładnie poprosił o blurba na okładkę (blurb nie jest recenzją, tak tylko wspominam).

Ale co ja tam wiem. W końcu jestem humanistką.
I rzeczywiście nie znam się na literaturze. Ale wygląda na to, że tylko na tej słabej :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz