Blogerzy wszystkich platform, ┼é─ůczcie si─Ö!

Dyskusje Bloger├│w, Fotobloger├│w i Vloger├│w, fora blogowe, graficzne, og├│lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Autor WiadomoŠ
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 84
Imiŕ: Arkadiusz Narowski
Pomˇg│: 816 razy
Do│▒czy│: 01 Sty 2006
Miasto: Wrocław

Wys│any: 2012-05-16, 12:40   

ja w swoim laptopie za┼éatwi┼éem grafik─Ö GF 8600m GT 256MB przez wadliwy chip GPU i pewnie przy okazji brak zainteresowania czysto┼Ťci─ů w ┼Ťrodku. Po otwarciu obudowy - po tym jak zacz─ů┼é wariowa─ç - wyci─ůgn─ů┼éem ┼Ťcian─Ö kurzu z - praktycznie - jedynego otworu odprowadzaj─ůcego ciep┼éo z pobli┼╝a karty graficznej i procka. Warto si─Ö jednak doszuka─ç mo┼╝liwo┼Ťci otwarcia i wyczy┼Ťci─ç profilaktycznie ;) bo m├│j sprz─Öt - kt├│ry bym pewnie pou┼╝ywa┼é jeszcze do teraz - pad┼é mi p├│┼étora roku temu i ostatnio uda┼éo mi si─Ö go odsprzeda─ç za 500z┼é (a kupiono go za ~4tys w 2007).

Think before you post™ | ^_^ na ka┼╝dego posta znajdzie si─Ö riposta™

Je┼╝eli nasze posty pomog┼éy rozwi─ůza─ç Twoje problemy mo┼╝esz odwdzi─Öczy─ç si─Ö, udost─Öpniaj─ůc link do tego forum na swoim blogu, fanpejd┼╝u lub stronie!
Nie zapomnij klikn─ů─ç
lubi─Ö to! na facebooku. :^^:

podziel siŕ tym postem na:

Utw├│rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si─Ö --- Polub Blogowicza na FB!
Do┼é─ůcz do grupy Blogger├│w na FB

A. Monteprata 
Blogger.Klub

Do│▒czy│: 15 Maj 2012

Wys│any: 2012-05-16, 12:51   

Dlatego ja postanowiłem, że gdy będę zmieniać kompa to zawsze na najtańszego.
Prawo Gordona Moore'a m├│wi ┼╝e tam gdzie do opracowywania produktu u┼╝ywa si─Ö procesora, co 18 miesi─Öcy ├│w produkt jest o 100% nowocze┼Ťniejszy, a przecie┼╝ kompa u┼╝ywamy par─Ö lat. To co kiedy┼Ť kosztowa┼éo w 2008 roku grubo ponad 3000 z┼é dzi┼Ť na por├│wnywarkach kosztuje mo┼╝e i 1500 z┼é. Tak samo z samochodem, za nieca┼ée 10tys kupi┼éem samochod w dobrym stanie luksusowej marki ktory 15 lat wczesniej w salonie kosztowa┼é 150par─Ö tys.
Nie ma co przepłacać !

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team

Wys│any: 2012-05-16, 13:04   

tu akurat nie ma co generalizowa─ç, bo ka┼╝dy u┼╝ywa sprz─Ötu do czego┼Ť innego i nie zawsze najta┼äszy sprawdzi si─Ö w jego pracy. Ten "ka┼╝dy" powinien go natomiast systematycznie sprz─ůta─ç. Jak robi to z g┼éow─ů, to nie popsuje a mo┼╝e przed┼éu┼╝y ┼╝ywotno┼Ť─ç o kilka lat ;) jak kto┼Ť si─Ö boi odkurzacza -> mo┼╝na kupi─ç - wspomniane ju┼╝ - spr─Ö┼╝one powietrze.

Je┼╝eli nasze posty pomog┼éy rozwi─ůza─ç Twoje problemy mo┼╝esz odwdzi─Öczy─ç si─Ö, udost─Öpniaj─ůc link do tego forum na swoim blogu, fanpejd┼╝u lub stronie!
Nie zapomnij klikn─ů─ç

A. Monteprata 
Blogger.Klub

Do│▒czy│: 15 Maj 2012

Wys│any: 2012-05-16, 13:26   

No dobra to za┼é├│┼╝my mi, kt├│ry boi sie eksperymentu pt. odkurzacz wyt┼éumacz prosze "jak ch┼éop krowie na rowie" JAK ZROBI─ć BY ODKURZY─ć, a nie zniszczy─ç , ehmm :chytry: hehe.

ranczopodgaje 
uwaga, spamer?!

Do│▒czy│: 17 Gru 2012

Wys│any: 2012-12-17, 17:18   

Ja też polcam odkurzacza - jak pierwszy raz go użyłem to zostało zrobione mi 30 GB miejsca.

Teraz u┼╝ywam go regularnie co miesi─ůc i kilka giga zyskuje na takiej operacji.

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team

Wys│any: 2012-12-18, 00:24   

Cytat

Ja też polcam odkurzacza - jak pierwszy raz go użyłem to zostało zrobione mi 30 GB miejsca.

Teraz u┼╝ywam go regularnie co miesi─ůc i kilka giga zyskuje na takiej operacji.
rejestruj─ů si─Ö na forach by reklamowa─ç swoje strony, nabijaj─ů posty gdziekolwiek i wychodz─ů takie kwiatki jak ten :yay: . Rozbawi┼é mnie ten post, bo my tu rozmawiamy o czyszczeniu komputera a nie systemu :D Zatem wyt┼éumacz mi prosz─Ö jak odkurzacz, kt├│ry zbiera brud zwolni┼é Ci miejsce na dysku :yay: ?

domy┼Ťli┼éem si─Ö, ┼╝e jest taki program, ale my tu o programach nie piszemy.

Nie zapomnij klikn─ů─ç

ranczopodgaje 
uwaga, spamer?!

Do│▒czy│: 17 Gru 2012

Wys│any: 2012-12-18, 18:12   

ja u┼╝ywam osobi┼Ťcie suszarki i p─Ödzelka do czyszczenia PC a laptopa wysy┼éam do Spa dla laptopa. Nie si─Ö tak mocno i nie ma obaw ┼╝e co┼Ť uszkoszi.

A Odkurzcza owszem u┼╝ywam do czyszczenia systemu. Ale programu,

I rzeczywi┼Ťcie pierwszy raz mi 30 gb zwolii┼é program odkurzacz

Rzeczywi┼Ťcie troch─Ö mo┼╝e i nie doczyta┼éem i ┼║le zrozumia┼éem kontekst.

Ale wcale niemia┼éem jaki┼Ť z┼éych intencji. I nie chia┼éem robi─ç spamu.

Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar

Imiŕ: Kamil
Pomˇg│: 1 raz
Do│▒czy│: 03 Wrz 2014
Miasto: Gliwice

Wys│any: 2014-09-03, 14:30   

Wybaczcie ┼╝e odkopuj─Ö... Ale pojawi┼é si─Ö cz┼éowiek, kt├│ry robi to zawodowo i my┼Ťl─Ö, ┼╝e dobrze by by┼éo podsumowa─ç temat.

Co do napi─Öcia - nie ma problemu, o ile zastosujemy wszystkie niezb─Ödne ┼Ťrodki ostro┼╝no┼Ťci. Je┼╝eli ich nie zastosujemy, to w ten spos├│b mo┼╝emy uszkodzi─ç komputer nawet i samym p─Ödzlem. R├│wnie du┼╝e ryzyko istnieje przy u┼╝yciu zar├│wno odkurzacza jak i kompresora, nie mniej, dysz─Ö kompresora trzymamy zdecydowanie dalej od sprz─Ötu ni┼╝ odkurzacz.

Co do odkurzacza - Nada si─Ö, o ile nie mamy tam du┼╝ego syfu. Niestety, moc wi─Ökszo┼Ťci odkurzaczy jest za ma┼éa, ┼╝eby ┼Ťci─ůgn─ů─ç wszystko np z zasilacza (chyba, ┼╝e go rozkr─Öcimy) albo z bardziej rozbudowanych radiator├│w. Nie pozb─Ödziemy si─Ö te┼╝ tego, co tkwi w zakamarkach, chyba, ┼╝e faktycznie rozbierzemy sprz─Öt na cz─Ö┼Ťci pierwsze, na co na serwisach nie ma cz─Östo czasu.

Co do kompresora - nie ma ryzyka uszkodzenia sprz─Ötu (chyba, ┼╝e u┼╝ywamy jakiego┼Ť potwora). W firmie u┼╝ywamy mecafera, 222l/min. Potrafi zdzia┼éa─ç cuda ;)
A jakie pi─Ökne fryzury uk┼éada! :D ┼Ürednio kilkana┼Ťcie komputer├│w na tydzie┼ä trafia do nas pod kompresor i nie by┼éo ┼╝adnych uszkodze┼ä ;)

Nie powiem niestety, czy silniejszy nadal b─Ödzie bezpieczny, bo ┼╝adnego wi─Ökszego w firmie nie mamy.

Warto te┼╝ wspomnie─ç, ┼╝eby trzyma─ç od takiego sprz─Ötu z dala membrany. G┼éo┼Ťniki i mikrofony mog─ů po prostu od tego ci┼Ťnienia umrze─ç :(

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team

Wys│any: 2014-09-03, 18:04   

a jak odkurzacz ma silnik o mocy 2500W to wci─ůgnie :D ?

Nie zapomnij klikn─ů─ç

wilkstepowy 
Blogger.Klub

Do│▒czy│: 26 Gru 2014

Wys│any: 2014-12-26, 12:48   

Najzwyklejszy na ┼Ťwiecie odkurzacz + spr─Ö┼╝one powietrze = nie ma lepszego rozwi─ůzania. :)

WyÂwietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw. Zobacz szczegˇ│y.
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach. Zobacz szczegˇ│y.
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: