Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:11
Autor Wiadomość
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

  Wysłany:    Program do scalania filmików

Witam. Mam pytanko... jaki jest dobry program do scalania krótkich filmików w jeden piękny film,robienia różnych efektów itd.
Ważne żeby program byl za darmo i zebym mogl go z sciagnac z jakiegos portalu.

Chce zrobic krotki film(25 minut) o czlowieku którego zgwałcił łoś. Tak tak... dobrze czytacie ;D
Wlasciwie to juz to zrobiłem.
Pewien gosciu o ksywce Mag jest szanowany na swoim osiedlu i wszyscy czuja do niego respekt.
Jednak pewnego dnia kiedy szedł z psem na spacer(pit bull) do lasu zobaczył łosia.
Pies uciekl a on został. Sceny gwałtu nie widzimy...slyszymy tylko krzyki Maga i mruczenie łosia ;D
Całą sytuajcje zauwaza grzybiarz ktory robi pare fotek bo nie moze sie nadziwic temu co widzi. Tak sie składa że mieszka na tym samym osiedlu co nasz bohater.
Fotki pokazuje swoim kolezkom od kufla a oni rozpowiadaja wszystko innym napotkanym ludziom.
Chlopak w jednej chwili traci wszystko... przyjaciol,psa,rodzine (matka do niego dzwoni i go informuje ze juz go nie kocha)
Kompletnie załamany siedzi w domu.Jednak to nie wszystko... ciagle czuje na sobie czyjes spojrzenie. Czy to łoś?

W filmie jest poruszanych duzo waznych tematow... religia,rasizm i takie tam.
Koledzy miedzy soba podsumowuja jakim czlowiekiem był Mag.


To jest wlasnie opis pierwszej czesci filmu. Chce tylko jakis dobry program aby do wszystko dobrze sklecić. Dlatego prosze was o pomoc.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-01-19, 18:22   

Jeśli masz windowsa XP lub nowszego to na pewno masz już w systemie zainstalowany program Windows Move Maker. Tam są dość ciekawe efekty i przede wszystkim możesz połączyć cały filmik w jedną całość. Trzeba zdziebko nad nim posiedzieć, żeby oczaić co jak działa, ale opłaca się ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-01-20, 07:24   

no pobrałem już ten programik co mówiłaś. Ale musze powiedzieć że się strasznie długo instaluje... normalnie zasypiam przed komputerem ;)

Mam nadzieje że będzie dobrze się sprawował.


kurde... nie wiem jak zapisan filmik na tym programie zeby byl w innym formacie. Bo zapisuje mi jako Windows MM.
Jak zapisac zeby było avi lub cos w tym stylu?
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-01-20, 17:12   

Po co go pobierałeś? :P Przecież już jest zainstalowany z systemem! :D No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, jak to mówią...

Przede wszystkim musisz sobie załadować wszystkie filmiki, które chcesz scalić. Z góry mówię, że ten program wolno chodzi, a przynajmniej u mnie. Sklejasz sobie wszystko, robisz efekty i inne takie, a potem bierzesz PLIK > ZAPISZ PLIK FILMOWY JAKO... i tam dalej już powinieneś skumać o co kaman :D .
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-01-20, 18:29   

Zzielona napisał/a:

Po co go pobierałeś? :P Przecież już jest zainstalowany z systemem! :D No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, jak to mówią...


Hmmm... powiem tak. Obraziłaś mnie ;D
Programu u mnie nie było. Tak wiec musiałem go pobrać :D


Zzielona napisał/a:

PLIK > ZAPISZ PLIK FILMOWY JAKO... i tam dalej już powinieneś skumać o co kaman


aaaa... heh. Nawet na to nie zwrocilem uwagi ;D Dawalem ciagle zapisz projekt ;D
THX Zielona
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
kopytkos 


Wiek: 29
Dołączył/a: 15 Mar 2008
Posty: 25

Wysłany: 2008-03-15, 23:14   

pudi91, Tak dla, gdybyś miał problem z formatem pliku to polecam najlepszy konwerter na świecie :super: - TOTAL VIDEO CONVERTER

Program wraz z serialem, który jest potrzebny do rejestracji ściągniesz stąd: http://www.[domena_zabroniona]/379559900.html

A tu mała instrukcja, jak zmienic format filmu tak żeby działał na twojej komórce, mp4, czy był przydatny np. na videobloga ;)

Krok 1 - Wybieramy plik
Po tym jak ściągnęliśmy już TVC, zainstalowaliśmy, odpalili i zarejestrowali musimy dodać plik - Klikamy więc na New Task, a potem Import Files

Następnie wybieramy lokalizację gdzie mamy plik który chcemy skonwertować, wybieramy nasz plik i klikamy otwórz.
Krok 2 - Wybieramy format
Po tym jak otworzyliśmy plik wyskoczy na duże okno z całą masą przeróżny formatów na który możemy zamienić nasz plik, ( jaki wam tylko pasuje ) i plik się załaduje.

Krok 3 - Finalizacja
Wyglądu okienka konwersji raczej opisywać nie muszę. Konwerter zapisuje domyślnie pliki w C:\Program Files\Total Video Converter\Converted\nazwa pliku (zakładam, że nie kombinowaliście z lokalizacją przy instalce Very Happy ) i tam też znajdzie się nasz skonwertowany plik, a okno z nim wyskoczy samo tuż po skończeniu konwersji.

To tak jakby komuś było pożyteczne :]

Pozdro!
______________________________________________________
SlIpKnOt FaN
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2008-12-20, 10:47   

Wiecie może czy są jakieś dodatki do move makera? [ fajne efekty, czcionki itd. ]
Jeśli tak to prosiłbym o podanie strony z tymi dodatkami.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-12-20, 11:24   

http://programy.computerw...XP%20.html.html

Zobacz czy działa.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz