Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany:    Czy warto zakładać fotobloga?

Witam,
Tak jak w temacie.
Czy warto pod kątem swojej przyszłej działalności? Nie jestem nawykły do wywieszania swoich prac gdzie popadnie w Internecie. Zawsze to był tylko blog i FB. A reklamować jakoś się trzeba. Czy popełniam błąd?
Czy w dzisiejszych czasach ma to w ogóle sens, skoro naokoło tylu "fotopstrykaczy"? Nie ukrywam, że chciałbym się pochwalić swoimi pracami a jedyne co mi przychodzi do głowy to ich wysoka jakość oraz stosunkowo wąska specjalizacja tejże fotografii aby odnieść jako taką satysfakcję z budowy fotobloga.
Waham się nad założeniem takowego. Koncepcja jest następująca: tylko najlepsze "fotorelacje" z podróży jakie mam (kraj i zagranica). Architektura i street, włącznie z nocnymi. Krótkie opisy: gdzie i dlaczego te ujęcia. Znowu problemem jest grupa docelowa: nie mam zbytnio pojęcia gdzie takie coś promować.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

suvennes 
Blogger.Klub


Imię: Kinga
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 219
Miasto: Katowice

Wysłany: 2015-11-14, 23:57   

Ostatnio mam małą fazę na pstrykanie zdjęć i sama stworzyłam coś na wzór fotobloga. Właściwie to stworzyłam coś, co mi się podoba i lubię oglądać takie rzeczy u innych. Promowanie się w taki sposób jest genialnym rozwiązaniem, dlatego że masz pełną kontrolę nad tym co będziesz pokazywał swoim odbiorcom i jaką to będzie miało formę.
Także jak założysz fotobloga, to biorę Cię w ciemno i będę do Ciebie regularnie zaglądać ;)
______________________________________________________
1200d - próbuję swoich sił w fotografii :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Dejw93 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2015-11-16, 21:23   

Miło mi ;p
Dokładam kolejne istotne pytania, korzystając z własnego wątku.
Zastanawiam się gdzie założyć fotobloga - na Bloggerze, Wordpressie czy coś własne?
Ostatnio ukradziono mi także zdjęcie z mojego bloga i pojawiło się na innym portalu. Nie ma co tu drążyć tematu zabezpieczeń przed kradzieżami bo zdaje się jest taki wątek gdzieś. Nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: czy jeśli zabezpieczę zdjęcie znakiem wodnym, to będzie to najmocniejszy argument dla potencjalnego sądu? Celowo pytam się o dochodzenie swych praw, bo jak dla mnie wszelkie zabezpieczenie przed kradzieżami w necie są nieefektywne a i tak niewiele się jeszcze znam na fotoprawie.
A czy w ogóle obecni są tu jacyś właściciele typowych fotoblogów?
 
  podziel si� tym postem na:
Agnieszka-edM 
WordPress.Klub

Imię: Agnieszka
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 12
Miasto: Polska

Wysłany: 2017-02-04, 23:14   

Dejw93 napisał/a:

Miło mi ;p
Dokładam kolejne istotne pytania, korzystając z własnego wątku.
Zastanawiam się gdzie założyć fotobloga - na Bloggerze, Wordpressie czy coś własne?
Ostatnio ukradziono mi także zdjęcie z mojego bloga i pojawiło się na innym portalu. Nie ma co tu drążyć tematu zabezpieczeń przed kradzieżami bo zdaje się jest taki wątek gdzieś. Nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: czy jeśli zabezpieczę zdjęcie znakiem wodnym, to będzie to najmocniejszy argument dla potencjalnego sądu? Celowo pytam się o dochodzenie swych praw, bo jak dla mnie wszelkie zabezpieczenie przed kradzieżami w necie są nieefektywne a i tak niewiele się jeszcze znam na fotoprawie.
A czy w ogóle obecni są tu jacyś właściciele typowych fotoblogów?

Też uwielbiam zdjęcia i najlepiej miałabym bloga tylko ze zdjęciami, ale zastanawiam się, jak zabezpieczyć konto, aby nie ściągać.
Robienie znaku wodnego mnie w...
Bloga na pewno zakładałabym na wordpressie.

[ Dodano: 2017-02-04, 23:15 ]
Odnośnie prawa, to nie wolno wykorzystać Twoje zdjęcia bez Twojej zgody.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz